Reklamları Kapat

Yimou Zhang Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Yuvaya Dönüş 7.3/10
Türkçe DublajTür : Dram, Romantik Gösterim : 20 Ekim 2016 Imdb : 7.3 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Coming Home

Yıllar sonra hapisten çıksanız ve döndüğünüzde sevdikleriniz sizi tanımasa ne olur? Kültür Devrimi’nin sona ermesiyle çalışma kampından salıverilen bir siyasi mahkum, yıllar sonra evine döndüğünde, geçirdiği ruhsal bir sarsıntı yüzünden karısının onu tanımadığını fark eder. Karşısında durmasına rağmen karısı hala onun dönüşünü beklemektedir. Bir yabancı gibi davranarak sabırla geçmişlerini hatırlatmaya, karısının hafızasını canlandırmaya çalışacaktır. Zhang Yimou’nun ilk kez Cannes’da yarışma dışı gösterilen bu son filmi suçluluk, aşk, sabır ve barışma hakkında, onyıllar ve devrimler boyu süren bir melodram.
Not: 8 ödül ve 22 adaylık. Müzik:Qigang Chen

Fragman Filmi İzle

13.02.2018

İzlenme : 1227

Sonra İzleFavorilere Ekle
Çin Seddi (Dublaj+Altyazılı) 6.2/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Fantastik Gösterim : 30 Aralık 2016 Imdb : 6.2 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : The Great Wall

Uzak Asya’ya, barutu bulup Avrupa’ya götürebilmek amacıyla giden kervan önce bir çetenin, sonra da bilmedikleri bir canavarın saldırısına uğrayınca sadece William Garin (Matt Damon) ve Pero Tovar (Pedro Pascal) hayatta kalır. İkili daha sonra Çinli askerler tarafından yakalanır. Burada, karşılaştıkları canavarın “taotie” adlı çok güçlü ve aynı zamanda akıllı bir yaratığa ait olduğunu, her 60 yılda bir Çin Seddi’ne saldırdıklarını ve yakın zamanda gelmesi beklenen yeni bir saldırı için hazırlıklar yapıldığını öğrenirler. Canavarın bir elini kılıcıyla koparmayı başarmış William, hem savunma hattına yardımcı olmaya çalışacak, hem de buralara asıl gelme amacı olan barutu ele geçirme düşüncesini aklından çıkarmayacaktır. Film, insanlığın elinden çıkan en muazzam yapılardan biri olan Çin Seddi’nde geçiyor. Tamamı Çin sınırları içinde çekilmiş en yüksek bütçeli film olan Çin Seddi, 150 milyon $’a yakın bir bütçeyle çekildi.
Not: Dublaj olmayan bazı kısımlara Türkçe Altyazı’da eklenmiştir.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj’da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

12.05.2017

İzlenme : 54279

Sonra İzleFavorilere Ekle
Savaşın Çiçekleri 7.5/10
Türkçe DublajTür : Dram, Tarih, Savaş Gösterim : 24 Ağustos 2012 Imdb : 7.5 Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

1937’de, Nanking kenti Çin ve Japonya arasında yaşanan savaşta tam arada bombalanan ve yağmalanan nokta olarak kalmıştır. Japon İmparator Ordusu Çin’in başkentini işgal ederken, çaresiz siviller eski zamanlardan kalma bir katedralin duvarları arkasına sığınırlar. Bu katedralde karşılarına çıkan Amerikalı John Miller önce öğrencilerden ibaret bu bir grup sivili daha sonra bölgenin fahişeleri olarak tanınan en güzel kadınlarını kiliseye mecburen kabul eder. Henüz peder olma yeterliliğinde olmasa da işgal güçlerine karşı ölen pederin kılığına giren John, bir avuç kadının güvenliğini sağlamaya çalışırken, savaşın acımasızlığı din, merhamet, hoşgörü dinlemez…
Çin sinemasının öne çıkan isimlerinden Yimou Zhang’ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmin başrollerinde Amerikalı aktör Christian Bale ve Çinli genç oyuncu Ni Ni yer alıyor.

Fragman Filmi İzle

26.12.2012

İzlenme : 18409

Sonra İzleFavorilere Ekle
The Flowers of War (Altyazılı) 7.4/10
AltyazılıTür : Dram, Savaş, Tarih Gösterim : 16 Aralık 2011 Imdb : 7.4 Yapım : 2011

Yönetmen : , , ,

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , , , ,

Orijinal İsim :

1937 yılında Japonya, Çin’in başkenti olan Nanjing’i işgal eder. Burada resmi olmayan rakamlara göre üç yüz bin Çinli’yi katleder. Film, bu katliamı anlatmaktadır. 1937 yılında Çin’de, ikinci Çin-Japon savaşı sırasında, bir cenaze, bir rahip, John (Christian Bale) defin hazırlamak için Nanjing’deki Katolik kilisesine gelir. Vardıklarında kendisini yalnız yetişkin manastır kız öğrencileri ve Yakın bir yerde genelev fahişelerden oluşan bir grup arasında bulur. Her iki grubun arasında kendini istemediği bir pozisyonda bulsada, işgalci Japon ordusunun dehşet koruyucusu, fedakarlık ve onurun anlamını keşfeder.

Fragman Filmi İzle

13.01.2012

İzlenme : 57718

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kahraman – Hero 8.0/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Romantik, Savaş Gösterim : 31 Aralık 2004 Imdb : Yapım : 2002

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Orijinal İsim :

Çin’in Savaşan Krallıklar döneminde ülke 7 krallığa bölünmüştür: Qin, Zhao, Han, Wei, Yan, Chu ve Qi. Qin Kralı, Çin’in tamamını ele geçirmeye ve ilk imparator olmaya kararlıydı.

Uzun süredir diğer altı krallığın suikastlerine hedef olmuştu. Tüm katil adayları arasında hiçbiri üç efsanevi suikastçi Kırık Kılıç, Uçan Kar ve Gökyüzü kadar korku salmamıştı.

Bu üç suikastçiyi yakalayacak kişiye Qin Kralı büyük bir güç, altın dağları ve kralın kendisiyle arkadaşlık vaadediyordu.

Ve birgün bu üç suikastçiyi öldürdüğünü iddia eden isimsiz bir savaşçı kralı ziyarete gelir.

Fragman Filmi İzle

01.01.2011

İzlenme : 50043

Sonra İzleFavorilere Ekle
Parlayan Hançerler 7.6/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon , Dram Gösterim : Imdb : Yapım : 2005

Yönetmen : ,

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim :

800?lü sezonlarda Çin ülkesinde geçen filmde imparatorluk henüz güçlü değildir. Mutsuzluğun hakim olduğu bölgede isyankar birlikler oluşmaya başlamıştır. Bunların en ciddisi ise House of Flying Daggers / Uçan Hançerler Evi’dir. Müdürlerini kaybetmelerine karşın kuvvetlerinden hiçbir şey kaybetmeyen ekip, zenginden çalıp fakire dağıtarak bölgenin hayranlık ve desteğini alır.

İmparatorluk için emek sarfeden Leo ve Jin, müdürlerinin kim olduğunu öğrenmek amacıyla ekibine içine girmeyi planlar. Jin, bir savaşçı kılığına girip eski müdürünün kızı olduğunu düşündüğü Mei’yle bağlantı kurar. Fakat Jin ve Mei arasında bir aşk doğar. Kahraman’daki dövüş sahnelerinin estetikliği ve renklerin kullanımı Uçan Hançerler Evi’nde de son derece başarılı kullanılmış.

Fragman Filmi İzle

11.10.2010

İzlenme : 6273

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık