Reklamları Kapat

Werner Herzog Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Tuz ve Ateş 4.2/10
Türkçe DublajTür : Gerilim Gösterim : 12 Mayıs 2017 Imdb : 4.2 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Salt and Fire

Alman Yönetmen çevre felaketinin korkunç yüzünü yansıtan film’de kurgusal anlatımının yanında belgesel özellikleriyle dikkat çekiyor. Birleşmiş Milletler’in (BM) görevlendirdiği bilim insanı (Ekolog) Güney Amerika Bolivya’da 10.582 km² alanıyla dünyanın en geniş tuz rezervi olan uçsuz bucaksız Salar de Uyuni’deki gölde gerçekleştiği iddia edilen çevre felaketini incelemeye başlıyor ve bu felakette büyük bir şirketi Güney Amerika’daki felaketin sebebi olarak görür. Ülkeye felaketi incelemeye geldiklerinde kaçırılması ve Uturunku yanardağının patlamaları hiç hesapta yokken gerçekleşmesi üzerine işler değişecek ve felaket değişik bir boyuta seyredecektir. Not: 2 Adaylık.

Fragman Filmi İzle

30.05.2017

İzlenme : 4.341

Sonra İzleFavorilere Ekle
Çöl Kraliçesi 5.6/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram, Tarihi Gösterim : 06 Mayıs 2016 Imdb : 5.6 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Queen of the Desert

Sırayla gezgin, yazar, arkeolog, kaşif, kartograf ve yirminci yüzyılın başlarında İngiliz İmparatorluğu adına görev alan siyasi ataşe olan Gertrude Bell’in hikayesinin anlatıldığı filmde aslında halktan biri olan Bell, modern Irak ve Ürdün devletlerinin kurulmasına ve bu devletlerin ilk kralları olan Kral Abdullah ile Kral Faysal’ın seçilmesine yardımcı olmuş, iktidar belirlemiş bir kadındır.

Fragman Filmi İzle

06.08.2016

İzlenme : 14.052

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ayı Adam 7.8/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Tarih, Belgesel Gösterim : 27 Eylül 2005 Imdb : 7.8 Yapım : 2005

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Usta yönetmen Werner Herzog son filminde, amatör boz ayı uzmanı ve vahşi doğa eylemcisi Timothy Treadwell’in yaşamını ve ölümünün ardındaki gerçekleri gözler önüne seriyor. Treadwell, Alaska’daki bir Ulusal Park’ta, ayılar arasında silahsız olarak on üç yaz boyunca yaşadı ve deneyimlerini filme çekti.Ekim 2003’te, Treadwell’in ve kız arkadaşının bir boz ayı tarafından parçalanıp yenmiş cesetleri bulundu. Herzog’un hayvanlara duygusal açıdan yaklaşmayan bu alışılmadık belgeselinde Treadwell’in kendi belgesel filminden parçalar da kullanılarak doğa ve insan arasındaki hassas ilişkinin sınırları sorgulanıyor.
Not: 15 Ödül ve 7 Adaylık.

Fragman Filmi İzle

10.12.2012

İzlenme : 40.841

Sonra İzleFavorilere Ekle
Bad Lieutenant: Port Of Call New Orleans 6.9/10
Türkçe DublajTür : Dram, Gerilim, Suç Gösterim : 20 Kasım 2009 Imdb : 6.9 Yapım : 2009

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Werner Herzog yönetmenliğindeki filmin başrollerinde Nicolas Cage (Astro Boy,Season Of The Witch), Val Kilmer (Deja Vu), Eva Mendes (Daha Hızlı Daha Öfkeli) yer alıyor. Uyuşturucu kullanan, kumar oynayan, kadınları hor gören Terence McDonagh tam bir yozlaşmış polis örneğidir. Senegalli beş göçmen öldürüldüğünde, cinayetleri aydınlatma görevi Terence’e verilir.

Fragman Filmi İzle

27.10.2011

İzlenme : 38.856

Sonra İzleFavorilere Ekle
Şafak Harekatı 7.3/10

Ünlü aktör Christian Bale 2006 yapımı bu filmde Dieter Dengler rolünü canlandırmaktadır. Dieter Amerika hava yolları’nda pilot olarak görev yapmaktadır. Vietnam Savaşı’nda uçuş sırasında vurularak düşürülür ve bir kampta esir olarak tutulur. Esir olarak tutulduğu yerde kaçması lazım, fakat tek esir’in kendisi olmadığını fark eder. Farklı farklı planlar yaratan Dieter, kaçabilmek için çeşit çeşit tehlikeleri göze alacaktır.
Not: 1 Ödül ve 6 Adaylık.

Fragman Filmi İzle

07.09.2011

İzlenme : 54.135

Sonra İzleFavorilere Ekle
Benim Güzel Oğlum, Ne Yaptın Sen ? 6.4/10

San Diego’lu bir genç, Euripides’in Orestes tragedyasından esinlenerek antika bir kılıçla annesini öldürdükten sonra iki kişiyi kendi evinde rehin alır. Yüksek lisans öğrencisi Brad McCullum’ın şehrin kıyısında geçen bu cinai öyküsü, iyi bir dedektif ve genç adamın arkadaşlarının olayı çözme çabalarıyla sürer. Amaç hem McCullum’ın niyetini anlamak hem de rehineleri kurtarmaktır.

Fragman Filmi İzle

02.07.2011

İzlenme : 6.220

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık