Film İzle Sitemizde 42 Kategoride 7748 Film Bulunmaktadır.

Turkcell Superonline 'da şuanda altyapı çalışması vardır. Bazı videolara erişim kısıtlı. Film izlerken Alternatif videoları deneyiniz. Teşekkürler.

16 Ocak 2016'de Eklenmiş, 169.789 Kişi İzlemiş, 12 Yorum Yapılmış

Zaman Ötesi 5.6/10


Geleceğe şaşırtıcı bir biçimde bakan “Timeline”, Fransa’da Ortaçağa ait bir kaleyi inceleyen bir grup arkeoloji öğrencisinin çalışmaları sırasında, profesörlerinin birdenbire 14. yüzyılın içinde ortadan kaybolmasını konu alıyor.

Feodal savaşın içinde profesörü kurtarmak için büyük bir tehlike içine giren öğrenciler, sadece geçmişi kazı yaparak bulmaya çalışmadıklarını, aynı zamanda geçmişin içinde yaşadıklarının da farkına varırlar. Çok kısa zamanları olan öğrenciler profesörü kurtarmak için ellerinden geleni yapmaya çalışacaklar fakat; 21.yy tekrar geri dönebilecekler mi?

Gösterim tarihi: 09 Ocak 2004
Filmizlesene.com.tr puanı: 5.8/10
IMDB puanı: 5.6/10
Yapım: 2003
Oyuncular: , ,
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Yönetmen:
Orijinal İsim: Timeline

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

13 Haziran 2012'de Eklenmiş, 41 Kişi İzlemiş, 0 Yorum Yapılmış

Cehennem Silahı -1- 7.6/10


Los Angeles polis teşkilatı dedektiflerinden Çavuş Roger Murtaugh (Danny Glover), 50 yaşına girdiği günlerde artık emekliliği düşünürken, Vietnam savaşından tanıdığı bankacı arkadaşı Michael Hunsaker’ın kızının öldürülmesini soruşturmaya başlar. Soruşturmayla birlikte yeni de bir ortağı olur. Çavuş Martin Riggs (Mel Gibson), karısını trafik kazasında kaybettiğinden beri intihar eğilimleri içinde olan çılgın karakterli bir polistir. Soruşturma ilerledikçe, ipuçları onları Gölge Şirketi adında, Vietnam dönemi paralı asker lerinden oluşan bir gruba ulaştırır. General Peter McAllister liderliğindeki bu grup, Los Angeles bölgesine eroin getirmekte ve dağıtmaktadırlar. Kahramanlarımız kendilerini, basit bir cinayeti araştırırken, onları öldürmeye çalışan bir grup terörist ile savaşa girmiş bulurlar.
Not: Adaylık; Oscar, 5 ödül ve 1 adaylık

Gösterim tarihi: 01 Ekim 1989 Yapım: 1987
IMDB puanı: 7.6/10
Oyuncular: , , ,
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Senaryo:
Yönetmen:
Orijinal İsim: Lethal Weapon

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

01 Ocak 2011'de Eklenmiş, 21.456 Kişi İzlemiş, 8 Yorum Yapılmış

Cehennem Silahı -4- 6.6/10


Sıkı polisler olan Murtaugh ve Riggs, artık bir özel dedektif olan arkadaşları Getz ile birlikte bir tatil günü meslek için yaşlandıklarını düşünürlerken, olmayacak bir çatışmanın içine düşerler. Çin mafyasından olan bu gangsterler acımasız Wan sigh Ku’ya bağlıdırlar. Emekliliği düşünen dedektiflerimizi yeni bir macera çağırmaktadır.
Çin mafyasının amacı rüşvetle Wan Sigh dışındaki liderleri hapisten çıkarmaktır. Ancak rüşvet verecekleri para sahtedir. Bu arada dedektiflerin arasına Rianne’ın heyecanlı kocası Lee Butters katılmıştır. Riggs’ten hamile kalan Lorna ile birlikte beş kişi Çin mafyasının peşine düşecektir.
Not: 4 Ödül ve 10 Adaylık.

Gösterim tarihi: 10 Temmuz 1998 Yapım: 1998
IMDB puanı: 6.6/10
Oyuncular: , , , , , , , , , ,
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Senaryo: , , , ,
Yönetmen: Orijinal Adı: Lethal Weapon 4

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

14 Haziran 2009'de Eklenmiş, 16 Kişi İzlemiş, 0 Yorum Yapılmış

Cehennem Silahı -3- 6.7/10


Seri kaldığı yerden hız kesmeden devam ediyor. Eski Polis, yeni suçlu Jack Travis, polis yeleklerini delebilecek bir kurşun bulunca, bu soruşturmayı yürüten Lorna Cole, soruşturmanın tehlikeli hal alması üzerine Çılgın ikilimizden yardım isterler. İkili polis ölümlerini durdurmak için büyük bir mücadeleye girişir.
Not: 3 Ödül ve 4 Adaylık.
 

Gösterim tarihi: 11 Mayıs 1992
Filmizlesene.com.tr puanı: 7.0/10
IMDB puanı: 6.7/10
Yapım: 1992
Oyuncular: , , ,
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Senaryo: , ,
Yönetmen:
Orijinal İsim: Lethal Weapon 3

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

14 Haziran 2008'de Eklenmiş, 16 Kişi İzlemiş, 0 Yorum Yapılmış

Cehennem Silahı -2- 7.2/10


Serini 2. bölümünde Çılgın ve komik ikilimiz bu sefer, yarım milyar dolarlık para aklayan bir avukatın korunma altına alınması üzerine, onu korumakla görevlendirilirler. Soruşturma derinleştikçe bu paranın arkasında, yurt dışı bağlantıları olan büyük bir uyuşturucu karteli olduğu ortaya çıkacaktır. Dedektifleri susturmak isteyen uyuşturucu karteli her yolu deneyecektir.
Not: Adaylık; Oscar, 1 ödül
 

Gösterim tarihi: 01 Kasım 1989
Filmizlesene.com.tr puanı: 7.4/10
IMDB puanı: 7.2/10
Yapım: 1989
Oyuncular: , , ,
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Senaryo: , ,
Yönetmen:
Orijinal İsim: Lethal Weapon 2

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

Film Kategorileri

Twitter'da Takip Edin

Reklamı geçmek için tıklayınız     
 
Yukarı Çık