Reklamları Kapat

Jonathan Levine Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Cennette Sorun Var (Dublaj+Altyazılı) 4.2/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon, Komedi Gösterim : 12 Mayıs 2017 Imdb : 4.2 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Snatched

Kendine has 30’lu yaşlarında bir kadın (Amy Schumer) erkek arkadaşı tarafından terk edildiğinde , aşırı temkinli annesini (Goldie Hawn) ikna ederek beraber Ekvador’a tatile giderler. Bu çok farklı iki kadın vahşi yolculukta kendilerini hareketli bir maceranın ortasında bulurlar…
Not: Altyazı ve Türkçe Dublaj versiyonlar Güncellendi. Dublaj’lı versiyon’da çevirilmeyen bazı kısımlara Türkçe Altyazı da eklenmiştir.

Fragman Filmi İzle

14.09.2017

İzlenme : 22521

Sonra İzleFavorilere Ekle
Çılgın Bir Gece 6.4/10
Türkçe DublajTür : Macera, Komedi, Fantastik Gösterim : 25 Kasım 2015 Imdb : 6.4 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , , , ,

Orijinal İsim : The Night Before – Xmas

Ethan (Joseph Gordon-Levitt), Isaac (Seth Rogen) ve Chris (Anthony Mackie) çocukluk arkadaşlarıdır ve neredeyse 10 yıldır zamparalık yapmak ve deli dolu eğlenmek için Yeni Yılda bir araya gelmektedir. Artık birer yetişkin olan bu üç kafadar geleneksel Yeni Yıl eğlencelerini sonlandırmaya karar verirler. Şimdi hafızalarından silinmeyecek son bir çılgın gece geçirmek için Yılbaşı partilerinin Kutsal Kâsesi olan Nutcracka Ballu bulmalıdırlar.

Fragman Filmi İzle

24.03.2016

İzlenme : 17556

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sıcak Kalpler 7.0/10
Türkçe DublajTür : Gerilim, Romantik Gösterim : 1 Şubat 2013 Imdb : 7.0 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim :

Zombi filmlerini sevenler için kaliteli bir romantik komedi filmi. Dünyada 8 yıl kadar önce bilinmeyen bir salgınla karşı karşıya kalmıştır. Dünyadaki salgına yakalanan tüm insanlar artık birer zombi olmuşlardır. Ancak bu salgından kurtulanlar halen vardır ve hayatlarına devam etmektedirler. Yüksek duvarların ardında ve sağlam yapılmış evlerinde korkuyla yaşamaya devam eden bir avuç insan halen yaşama devam ederler. Zombi olarak bir havaalanında yaşayan R ismindeki genç zombi, avlanmaya çıktığında kendisini avlamaya çalışan genç kızla karşılaşır. Onu ısırıp yemesi gerekirken R, artık genç kızdan hoşlanmaya ve onu sevmeye başlamıştır. Yıllar önce kaybettiği insani duyguları yeniden kazanmaya başlar. Bu iyiye giden iyileşme diğer zombileri de etkileyecektir. Ancak zombilere karşı korku ve nefretle bakan insanların buna inanması hiçte kolay olmayacaktır.
Filmizlesene.com.tr ile keyifli film izle

Fragman Filmi İzle

18.07.2013

İzlenme : 266984

Sonra İzleFavorilere Ekle
Warm Bodies (Altyazılı) 7.2/10
AltyazılıTür : Komedi, Gerilim, Romantik Gösterim : 1 Şubat 2013 Imdb : 7.2 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : ,

Orijinal İsim :

Salgından negatif olarak etkilenmiş ‘zombie bir delikanlı’, kendisini ortadan kaybetmek amacıyla gelen Julie’ye bir anda ani bir şekilde aşık olacaktır. Onu ısırıp gerekli olan ihtiyacı karşılaması gerekirken aşık olmuştur, lakin kaybettiği insani nitelikleri yeniden ve tek tek geri kazanmaya başlar. Julie’ye duyduğu aşk kalbinin tekrardan çalışması sebebi olurken, ismini ve nasıl şekilde öldüğünü dahi aklında olmayan kahramanımız hislerini yeniden kazandıkça iyileşecektir.

Fragman Filmi İzle

04.03.2013

İzlenme : 56097

Sonra İzleFavorilere Ekle
Arıza 7.0/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Romantik Gösterim : 29 Ağustos 2008 Imdb : 7.0 Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

New York 1994 yıllarında hip hop müziğin popülerliği ile çalkalanıyor. Fakat New York’un yeni valisi bu durumdan şikayetçidir. Gürültü yapan ortamların kaldırılması için harekete geçmiştir.  Bir uyuşturucu satıcısı olan genç Luke terapisti Dr. Swuires her seans için bir uyuşturucu getirir. Bunun nedeni doktorun karısı ile sorun yaşamış olmasıdır. Ondan uzaklaşmak için bir süre uyuşturucu alır. Zaman içinde luke ile doktor çok iyi arkadaş olurlar. Doktor buna istinaden gençlik yıllarındaki gibi saçını uzatır ve ona ayak uydurmaya başlar. İlginç bir komedi filmi sizleri bekliyor.

Fragman Filmi İzle

21.07.2012

İzlenme : 19601

Sonra İzleFavorilere Ekle
50/50 Şansa Bak 7.7/10

Radyo programları için metin yazarlığı yapan 27 yaşındaki Adam, nadir görülen bir kanser türüne yakalanmıştır. En iyi dostunun, annesinin ve kanserle mücadele derneğindeki terapistinin yardımlarıyla, Adam hayattaki en değerli şeyleri yeniden keşfedecektir…Gerçek bir hikayeden yola çıkılarak çekilen 50/50 adlı yapım dostluk, sevgi ve hayata tutunma üzerine mizahi bir yaklaşım getiriyor. Başrollerini Joseph Gordon-Levitt ve Seth Rogen paylaştığı filmin yönetmenliğini ise Jonathan Levine üstlenirken senaryoda gerçekten kansere yakalanan ve bu tedavi sürecini deneyimlemiş olan Will Reiser’ın imzası var…
Not: 2 Golden Globes adaylığı. 12 farklı ödül ve 22 adaylık.

Fragman Filmi İzle

12.01.2012

İzlenme : 141771

Sonra İzleFavorilere Ekle
Vahşet Partisi 5.8/10
Türkçe DublajTür : Gençlik, Gerilim, Gizem, Korku, Romantik Gösterim : Imdb : Yapım : 2006

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , , , , ,

Orijinal İsim :

Sessiz bir genç kız olan Mandy Lane yaz sıcağından kaçmak için bir çiftlik evinde verilecek haftasonu partisine davet edilir. Kendi okulundan arkadaşlarının düzenlediği bu partide tanıdığı insanlar bir süre sonra sessizce ortadan kaybolmaya başlar.

Fragman Filmi İzle

28.07.2011

İzlenme : 33410

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık