Reklamları Kapat

2017 Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Zombi Hayvanlar 3.4/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Korku, Bilim-Kurgu Gösterim : 15 Şubat 2017 Imdb : 3.4 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Zoombies

Nesli tehlike altında olan hayvanların koruma altına alındığı ve yakında halka açılacak olan büyük bir hayvanat bahçesinde, maymunlardan yayılan bir enfeksiyon hayvanat bahçesindeki bütün hayvanları tehdit etmeye başlar. Hayvanat bahçesinde ilk günlerini geçiren stajyerler ve yeni güvenlik görevlisini korku ve gerilim dolu anlar beklemektedir.

 

Fragman Filmi İzle

23.10.2017

İzlenme : 1.139

Sonra İzleFavorilere Ekle
Orman (Altyazılı) 6.8/10
AltyazılıTür : Aksiyon, Macera, Dram Gösterim : 03 Ağustos 2017 Imdb : 6.8 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Jungle

Gezgin Yossi Ghinsberg’in kendi yaşam hikayesinden yola çıkılarak çekilmiş olan Jungle gerçek bir hayatta kalma öyküsü anlatmakta. ’80’lerin ilk yıllarında, o sıralar 22 yaşında olan İsrailli seyyah Yossi, İsviçreli öğretmen Marcus ve Amerikalı fotoğraf sanatçısı Kevin, Bolivya’nın La Paz kentine doğru yola çıkarlar. Meraklı gezginler bu yolculuğun hayatlarının en heyecanlı serüveni olacağından emindirler. Amazon’un derinliklerine giden yolda rehberleri, Bolivya’da yeni tanıştıkları Avusturyalı Karl Ruprechter’dir. Hayatlarının macerası olarak çıktıkları yolculuk, hayatlarını karartacaktır.

Fragman Filmi İzle

23.10.2017

İzlenme : 1.869

Sonra İzleFavorilere Ekle
The Adventurers (Altyazılı) 6.2/10
AltyazılıTür : Aksiyon, Macera, Suç Gösterim : 11 Ağustos 2017 Imdb : 6.2 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , , ,

Orijinal İsim : Chik wang sei hoi – Maceracılar

Kendilerini dünyanın en yetenekli hırsızları olarak gören grup, hayatlarının soygununu gerçekleştirmek için güçlerini birleştirirler ve bir plan yaparlar. Bu öyle bir soygun ki Fransa Louvre müzesinde değeri çok yüksek eserlerden “Ormanın Gözü” “Kader Kanatları ve “Hayat İpi” gibi ve “Gaia” olarak bilinen kıymetli bir kolyeyi oluşturuyormuş ve bu kolye 17. yüzyıl da İspanya’dan Çin İmparatoruna hediye olarak yapılmış. Ardından parçalara ayrılmış ve ülkeden kaçak yolla çıkarılmış zamanında.
Fakat kendilerini Avrupa’da efsanevi bir Fransız üst düzey dedektif tarafından takip edilirken bulunca, işlerini bir sonraki seviyeye taşımak zorunda kalırlar…

 

Fragman Filmi İzle

22.10.2017

İzlenme : 2.626

Sonra İzleFavorilere Ekle
Muhafız Kardeşler – The Guardian Brothers 5.4/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Aile, Komedi, Macera Gösterim : 20 Mayıs 2017 Imdb : 5.4 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Little Door Gods – Xiao men shen

Bundan çok uzun yıllar önce ruhlar insanlar arasında yaşamını sürdürürmüş. Onları dünyanın tehlikelerinden korumayı amaçlıyorlarmış. Bu ruhlardan iki tanesi Shen Tu ve Yu Lei ön kapılarına afiş asmış olan bütün evleri korumaya söz vermiş. Koruyucu kardeşler ismiyle bilinirlerdi. Ama artık dünya hızla değişiyor, insanlar ruhlar olmadan yaşamayı öğrenip, zamanla varlıklarını bile unutur olmuşlar. Çinli bir ailenin çorba dükkânı bir rakiplerinin sabotajlarına hedef olduğunda, ruhlar aleminden iki muhafızı onları korumak için geri dönesiye kadar.
 

Fragman Filmi İzle

21.10.2017

İzlenme : 3.177

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ölümcül Deney: Dejavu 5.0/10
Türkçe DublajTür : Gerilim, Korku Gösterim : 28 Nisan 2017 Imdb : 5.0 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Tell Me How I Die

Bir grup üniversite öğrencisi klinik bir ilaç denemesinde yer alır. Deney beklenmedik bir yan etkisi ortaya çıkar ve kendilerine ölenlerin vahşi görüntülerini gösterir. Beklenmedik yan etki dolayısıyla nasıl öldürüleceklerini görmeleri de cabasıdır. Sonra ise bunlar gerçekleşmeye başlar. Kaderden kaçmak için zekice hamleler yapmaları gerekmektedir. Ancak bu süreçte katilin aralarında olduğunu keşfederler… Katilin de tıpkı onlar gibi geleceği görebildiğini fark eden grup, hayatta kalabilmek için bir adım önde olmak zorundadır…

 

Fragman Filmi İzle

21.10.2017

İzlenme : 11.024

Sonra İzleFavorilere Ekle
Öldürme Zemini 5.9/10
Türkçe DublajTür : Korku, Gerilim Gösterim : 02 Temmuz 2017 Imdb : 5.9 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Killing Ground

Genç bir çiftin romantik kamp kaçamağı akıl almaz bir yaşam mücadelesine dönüşecek! Sam ve Ian şehir hayatından bunalıp gözden uzak bir plajda hafta sonunu geçirmeye giderler. Önce terk edilmiş bir kamp alanına rastlarlar ardından da yapayalnız bir çocuğa. Çocuğun travmatik bir olay geçirdiği her halinden bellidir. Ne olduğunu anlayamadan kana susamış iki psikopat çıkagelir ve ortalık karışır!

 

Fragman Filmi İzle

21.10.2017

İzlenme : 6.148

Sonra İzleFavorilere Ekle
Gece Seansı – Ouvert la nuit 5.6/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram Gösterim : 11 Ocak 2017 Imdb : 5.6 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Imprevistos de uma Noite em Paris

Bir tiyatronun kaderini değiştirmek için, bir insanın hayata bakışını değiştirmek için bir gece yeterlidir. Luigi, Faeza’yı bütün bir gece boyunca oradan oraya çekiştirip tiyatrosunun hayatını kurtarmak için elinden geleni yapacaktır.

 

Fragman Filmi İzle

21.10.2017

İzlenme : 2.006

Sonra İzleFavorilere Ekle
Direksiyondaki Adam (Dublaj+Altyazılı) 6.7/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gerilim Gösterim : 20 Ekim 2017 Imdb : 6.7 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Wheelman

Bir banka soygunu planlanmıştır ve bunun için de soygunun ardından gerçekleşecek kaçış bir şoför ayarlanır. Ancak şoföre verilen bilgiler doğru değildir ve kendisine tuzak kurulmuştur. Ailesinin hayatı tehlikededir ve bu kaosun ortasında güvenebileceği tek kişi 14 yaşındaki kızıdır. Artık şoförün kendisine kimin ihanet ettiğini bulabilmek için zamanla yarışması gerekecektir…
Not: Altyazı ve Türkçe Dublaj aynı anda eklenmiştir.
 

Fragman Filmi İzle

20.10.2017

İzlenme : 7.548

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12345İleri ›
Yukarı Çık