Reklamları Kapat

2010 Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Astronot Köpekler 1 – Space Dogs 5.2/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Macera, Komedi Gösterim : 29 Ekim 2017 Imdb : 5.2 Yapım : 2010

Yönetmen : ,

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Belka i Strelka. Zvezdnye sobaki

1960 yılında Sovyetler Birliği tarafından uzaya gönderilen ve canlı dönen ilk köpek olan Belka ve Strelka’nın maceralarına odaklanan keyifli bir animasyon.

 

Fragman Filmi İzle

23.01.2018

İzlenme : 4752

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kağıt Kuşlar – Pájaros de papel 7.0/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram Gösterim : 10 Mart 2013 Imdb : 7.0 Yapım : 2010

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Pájaros de papel

1936-1939 yıllarında İspanya İç Savaşı sırasında tiyatro oyunculuğu yaparak ailesini geçindiren Jorge del Pino’nun evi bombalama sırasında isabet alınca karısı ve oğlu hayatlarını kaybederler.
Jorge bir yıl sonra tiyatrodan arkadaşı Enrique’in yanına Madrid’e gider. Yetim bir çocuk olan 9 yaşındaki Miguel de topluluğa katılır. Bu üçlünün komedi tiyatrosu faaliyetleri devam ederken, bir zamanlar direnişçi olan Jorge’yi Franco rejiminin askerleri hiç rahat bırakmazlar ve onu hapse atmak için bir hata yapmasını beklerker. Jorge ve ekibi, Diktatör Franco’ya yapılacak bir suikast planının tam ortasında kalırlar.
Savaş sonrası zamanda, İspanya’nın çeşitli köy ve kasabalarında gösteri yapan bir tiyatro grubunun, faşist devlet yönetimi altında varolma çabasını ve savaşın olumsuz etkilerini konu alan, duygusal bir dram filmi.
Not: 3 Ödül ve 7 Adaylık. Müzik: Emilio Aragón
 

Fragman Filmi İzle

16.11.2017

İzlenme : 8271

Sonra İzleFavorilere Ekle
Halo Legends 6.7/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Aksiyon, Bilim-Kurgu Gösterim : 16 Şubat 2010 Imdb : 6.7 Yapım : 2010

Yönetmen : , ,

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Halo Legends

Dünyanın önde gelen Japon animatörlerinin eseri, heyecanlı, anime, bilimkurgu destanı olanı Halo Legends video oyunun çok ötesine geçmektedir. Master Chief olarak tanınan seçkin süper askerin gizemli kökeninden, Spartalılar olarak bilinen ve ünlü Orbital Drop Shock Troopers (ODST’ler) arasındaki rekabetleriyle tanınan gelişmiş savaşçılara kadar Halo Legends, Covenant diye bilinen uzaylı ırkların ittifakına karşı insanlığın açtığı savaşı anlatmaktadır. Bu destan, her biri farklı ve yeni animasyon stilleriyle sunulan, sekiz kısa filmle anlatılan, yedi heyecan verici hikaye ile Halo evreni araştırmaktadır.

Fragman Filmi İzle

21.05.2017

İzlenme : 18444

Sonra İzleFavorilere Ekle
Buzda Deprem 4.2/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim Gösterim : 11 Aralık 2010 Imdb : 4.2 Yapım : 2010

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Ice Quake

Alaska toprakları üzerinde çalışan bilim adamları korkunç bir gerçeğin farkına varır. Ve bu korkunç gerçek olan deprem, tüm insanları ciddi anlamda tehtit etmeye başlar.

Bunun üzerine bölgeye gelen bir grup araştırmacı ise sese karşı bile duyarlı olan fayları araştırmak ve gereken önlemleri almak için hayati bir yarışın içine girerler.

Fragman Filmi İzle

28.12.2016

İzlenme : 20804

Sonra İzleFavorilere Ekle
Temple Grandin 8.3/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram Gösterim : 06 Şubat 2010 Imdb : 8.3 Yapım : 2010

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Temple Grandin

Temple Grandin, otistik bilimkadınının hayat hikayesiyle umut verirken, Claire Danes’e bir Emmy ve bir Altın Küre getirdi. Temple Grandin, adını taşıyan TV filmi başlar başlamaz karşımıza çıkıyor ve “Merhaba, ben Temple Grandin’im!” diye kendini tanıtıyor. Biraz tedirgin, fazlasıyla heyecanlı, tıpkı kahramanın kendisi gibi. Temple hep sorunlu bir çocuk olmuş. Daha otizm kelimesi yeni yeni telaffuz edilirken hastalığının yalnızca kendisinin değil, çevresindekilerin de hayatını zorlaştırdığı bir çocukluk geçirmiş. Dört yaşına kadar konuşamamış. Okula gittiğinde uyum sağlayamamış. Çünkü, annesinin de dediği gibi, diğerlerinden bir eksiği yok, ama onlardan farklı. Mick Jackson’ın abartıdan uzak filminin iyi bir hikayenin yanısıra, çok yararlı bir dersi de var. Benzer durumdaki ailelere, çocuklarından vazgeçmemelerini salık veriyor: boş umutlara kapılmak için değil, olabileceğin en iyisine ulaşabilmek için. Not: 1 Golden Globe ödülü. 30 farklı ödül ve 27 adaylık.

Fragman Filmi İzle

08.09.2016

İzlenme : 4891

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kafes 4.2/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Suç, Gerilim Gösterim : 09 Kasım 2010 Imdb : 4.2 Yapım : 2010

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Locked Down

Danny (Tony Schiena) çok başarılı bir polis dedektifidir. Bir çok azılı suçluyu yakalayıp adalete teslim etmiştir. Bir çete yakalama operasyonunda komploya uğrar ve evinde uyuşturucu bulundurmaktan yakalanır ve hapse atılır. Gönderildiği hapishanede, Anton Vargas (Vinnie Jones) adeta kral gibi hüküm sürmektedir ve Danny’i hapishaneler arası mahkum dövüşlerine sokmak ve onun öldürülmesini sağlamaktır. Bahisler çok para getirmektedir. Danny kendini temize çıkarmak için bölge savcısı Gwen (Sarah Ann Schultz) ile yakınlık kurar. Ancak bu kirli oyunu bozmak ve suçsuz olduğunu ispatlamak için dövüşlere katılmak zorundadır. Ama önce hapishane kurallarına göre dövüşmesini öğrenmek zorundadır. Bunun içinde ona, hapishanede ki tek dostu Irving (Dave Fennoy) yardım edecektir.

Fragman Filmi İzle

31.08.2016

İzlenme : 16455

Sonra İzleFavorilere Ekle
Tanrının Kitabı 6.9/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Dram Gösterim : 05 Şubat 2010 Imdb : 6.9 Yapım : 2010

Yönetmen : ,

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Book of Eli

Amerikan yapımı filmi Albert ve Allen Hughes kardeşler yönetmiş. Kardeşler bu filmle ”From Hell” (Cehennemden Gelen) filminden beri ilk defa biraraya geliyorlar.
Başrollerini ise Denzel Washington, Gary Oldman ve Mila Kunis’in paylaştığı ” The Book of Eli” distopik bir gelecekte geçen Aksiyon/Gerilim türünde bir yapım. Filmde güneş patlaması sonrası kavrulmuş dünyada sağ kalanların yaşam mücadelesinde Eli (D.Washington) adlı bir adamın yok olmanın eşiğine gelen insanlığı kurtaracak olan bir kitabı koruma mücadelesi anlatılıyor.
Not: 3 Ödül ve 16 Adaylık.

Fragman Filmi İzle

14.07.2016

İzlenme : 6944

Sonra İzleFavorilere Ekle
Uykucu 6.8/10
Türkçe DublajTür : Suç, Dram, Gizem Gösterim : 10 Ekim 2010 Imdb : 6.8 Yapım : 2010

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Thorne: Sleepyhead

Diğer dedektiflik hikayelerinden oldukça farklı olan bu seri izleyiciyi eşit derece heyecanlandırıyor, korkutuyor ve eğlendiriyor. Genç kadınların saldırılara uğradığı bir davayı soruştururken Thorne kendini geçmişinin kabuslarını tekrar yaşarken ve bu gizemli seri katili yakalayabilmek için zamanla yarışırken buluyor.

Fragman Filmi İzle

06.06.2016

İzlenme : 13651

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12345İleri ›
Yukarı Çık