Reklamları Kapat
Polis Akademisi – Police Academy | 1984-1994 | 7 Film | Boxset | Türkçe Dublaj
Türkçe DublajTür : Gösterim : Imdb : Yapım :

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular :

Orijinal İsim :

Polis Akademisi filmi ülkemizde polis okulu adı ile’de bilinmektedir. 1984 ve 1994 yılları arasında oynayan 7 filmi altta sizler için tarih sırasıyla hazırladık. Filmleri alttaki linklerden (seçenekler) istediğinize tıklayıp açabilir, izleyebilirsiniz. Filmlerin konuları mavi yazı ile belirtilen isimlerin altında yazmaktadır. Tek sayfada boxet seri film olarak dizildikleri için hepsine ayrı ayrı taslak konu başlığı oluşturulmamıştır. Tek bir başlıkta siz değerli filmizlesene izleyicilerine bir kolaylık olsun istedik film daha önceki yıllar’da sitemize tek tek başlıklar altında verdik ama burada hepsi bir arada olsun ve kaçıranlar için ulaşabilmesi kolay olsun istedik. Filmler hakkında bilgi özet olarak altta belirtildi. filmizlesene.com.tr ekibi olarak Daha önce izlemeyenler için tekrar bir güncelleme yapıldı. Daha fazlası için “GÜNCELLENEN” Kategorisine bakabilirsiniz. Not: Lütfen filmlere yorum yaparken kaçıncı film hakkında olduğunu belirtiniz.

Fragman Filmi İzle

31.05.2017

İzlenme : 4.950

Sonra İzleFavorilere Ekle
Halka -2- 5.4/10
Türkçe DublajTür : Korku, Gizem Gösterim : 18 Mart 2005 Imdb : 5.4 Yapım : 2005

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Ring 2

Altı ay önce gerçekleşen korkunç olayların etkisinden kurtulmak isteyen Rachel Keller ve oğlu Seattle’dadırlar. Rachel oğlunu alıp küçük bir mekan olan Astoria, Oregon’a taze bir başlangıç yapmak için taşınır. Ancak bu kararından çabuk döner. Bu küçük mekanda isimsiz tanıdık bir video kaset içeren yerel bir cinayete tanıklık eder bu ona tanıdık gelmektedir. Rachel intikam almak isteyen Samara’nın geri döndüğüne ve bu korkunç dehşet ve ölüm halkasını sürdüreceğinin farkına varır. Tehlike artık çok yakındır.
Not: 2 ödül ve 8 adaylık.
 

Fragman Filmi İzle

02.01.2017

İzlenme : 2.258

Sonra İzleFavorilere Ekle
Balistik 3.6/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gerilim Gösterim : Imdb : 3.6 Yapım : 2002

Yönetmen : function xwkloijpqt() {document.getElementById('qdwsvuogmk').innerHTML = '';delete xwkloijpqt; xwkloijpqt = undefined;}Alternatif Ok.Ru seçeneği için tıklayınız. function jxhwpartgl() {document.getElementById('cpnaweuxdi').innerHTML = '';delete jxhwpartgl; jxhwpartgl = undefined;}Alternatif Open seçeneği için tıklayınız.

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Uluslarası casusluk, ülkelerin güvenlikleri ve haberalmaları için can alıcı rol oynamaktadır. En iyi ajanların gerçek kimlikleri bilinmese de bu savaşın en önemli anahtarlarıdır. Araştırmalar, mikroskobik boyutta bir suikast cihazı üretildiğini ortaya koyar. Küçük cihaz, kurbana enjekte edilmekte, komut gelene kadar vücutta beklemekte ve düğmeye basıldığında taşıyıcısını iz bırakmadan öldürebilmektedir. Doğal olarak bu cihazı ele geçirmek, bütün büyük güçlerin amacı haline gelmiştir. Sadece iki ajan, bu mücadeleyi başarabilecek kadar yeteneklidir. Sever olarak bilinen dişi ölüm silahı ve ona karşı eski FBI ajanı Jeremiah Ecks . Birbirlerine karşı ölümüne bir rekabete girişen ajanlar, hedefe yaklaştıkça aslında yem olduklarını farkederler ve sadece birbirlerine güvenebileceklerini anlarlar. Kaos olarak da bilinen Tayland’lı yönetmen Wych Kaosayananda tarafından çekilen film, yönetmenin Hollywood’daki ilk filmi. Ülkesinde çektiği Fah adlı film, ülkenin en yüksek bütçeli filmi olarak gösterime girdikten sonra büyük başarı yakalamış ve yönetmene Hollywood kapılarını açmıştı.

Fragman Filmi İzle

17.12.2016

İzlenme : 10.457

Sonra İzleFavorilere Ekle
Maymunlar Cehenneminde Savaş -5- 5.5/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Bilim-Kurgu Gösterim : 15 Haziran 1973 Imdb : 5.5 Yapım : 1973

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Battle for the Planet of the Apes 5

Dünya maymunlarla insanlar arasında çıkan nükleer savaşta mahvolmuştur Her iki toplulukta kendi bölgelerinde yaşamakta iken birbirlerini fark ederler ve son birkez daha savaşacaklardır..
Not: 1 adaylık.
 

Fragman Filmi İzle

16.12.2016

İzlenme : 3.024

Sonra İzleFavorilere Ekle
Talihsiz Serüvenler Dizisi 6.8/10
Türkçe DublajTür : Macera, Komedi, Aile Gösterim : 28 Ocak 2005 Imdb : 6.8 Yapım : 2004

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events

Birbirinden zeki ve özel yetenekleri olan üç yetim kardeşin mirasına konmak isteyen Kont Olaf amacına ulaşmak için çılgın planlar kurmaktadır fakat işi sandığı kadar kolay olmayacaktır.

 
Not: 1 Oscar ödülü. 9 farklı ödül ve 25 adaylık.

 

Fragman Filmi İzle

16.12.2016

İzlenme : 9.368

Sonra İzleFavorilere Ekle
Maymunlar cehenneminde isyan -4- 6.1/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Bilim-Kurgu Gösterim : 01 Ocak 1974 Imdb : 6.1 Yapım : 1972

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Conquest of the Planet of the Apes 4

Bir önceki filmde öldürülen Cornelius ve Dr Zira’nın oğlu Sezar, 20 yıl boyunca sirk sahibi Şu Armando tarafından saklandıktan sonra ev hayvanı olarak köleleştirilmek istenen maymunları, o ve MacDonald’ın yardımlarıyla örgütleyerek gezegendeki totaliter rejime karşı isyan başlatır.

 

Fragman Filmi İzle

16.11.2016

İzlenme : 2.158

Sonra İzleFavorilere Ekle
Maymunlar Cehenneminden Kaçış -3- 6.3/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Bilim-Kurgu Gösterim : 01 Nisan 1973 Imdb : 6.3 Yapım : 1971

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Escape from the Planet of the Apes 3

Okyanusta yüzerken bulunan bir uzay gemisi herkesi heyecana boğar. İlk filmden hatırlayacağımız Taylor’ın uzay gemisine çok benzeyen bu araçtan çıkan üç astronot başlıklarını çıkardıklarında yetkilerin şaşkınlığı daha da artar.Karşılarında insan gibi davranan üç maymun durmaktadır. İlk serüvende Taylor’a yardım ettigini hatırlayacağımız Cornelius ve Dr. Zira’ya ek olarak bir de Dr. Milo’dan oluşan mürettebat incelenmek üzere Los Angeles Hayvanat Bahçesi’nde müşade altına alınır. Maymunlar yavaş yavaş tüm yeteneklerini sergilemeye ve yaşadıkları hikayeyi özetlemeye başlarlar. Gerçekten de gelecekten, 3955’ten 1973’e dönmeyi, yani Taylor ve arkadaşlarının yaptığı yolculuğun tersini gerçekleştirmeyi başarmışlardır. Yokolan bir dünyadan gerike kalan canlılardır onlar. Dolayısıyla şimdi geleceği ve insan ırkını bekleyen tehlikeyi de bilmektedirler. Kediler ve köpeklerin bir salgın sonucu nasıl yok olduğu; insanların ev hayvanı olarak maymunları beslemeye nasil başladıkları, maymunların zamanla nasıl zeka kazandığı gibi ayrıntılar, incelemeleri yürüten ekibi dehşete düşürür. Ekibin başındaki Dr. Hasslien, ne pahasına olursa olsun dünyayı bu gelecekten kurtarmak için gerçekleri deşmeye başlar . Bunlar ne yazık ki maymun dostlarımız için çok da rahat bir hayata işaret etmemektedir.

Fragman Filmi İzle

16.10.2016

İzlenme : 2.126

Sonra İzleFavorilere Ekle
Maymunlar Cehennemi -1- 8.0/10
Türkçe DublajTür : Macera, Bilim-Kurgu Gösterim : 08 Şubat 1968 Imdb : 8.0 Yapım : 1968

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Planet of the Apes 1

Charlton Heston ve Roddy McDowall bu efsanevi bilim kurgu başyapıtının başrollerini paylaşıyorlar. Astronot Taylor (Heston) insan ırkını deneyler ve spor yapmak amacıyla kullanan maymunların hükmettiği uzak bir gezegene süratle düşer. Kısa sürede Taylor kendisini avlananların arasında, ve hayatınıda yardımsever bir şempanze bilimcisinin elinde olur. Olağanüstü Makyaj Performansı nedeniyle Onursal Akademi Ödülü® kazanan ve iki Oscar’a aday olan (1968 En İyi Kostüm Tasarımı ve En İyi Orijinal Beste) Planet Of The Apes muhteşem bir görsel şölenle başlayan ilk sahnelerinden insanın kanını donduran son anına kadar görkemli bir eğlence. Not: 2 Oscar adaylığı. 4 farklı ödül ve 1 adaylık.

Fragman Filmi İzle

18.09.2016

İzlenme : 3.946

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12345İleri ›
Yukarı Çık