Reklamları Kapat

2007 ve öncesi Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Zor Hedef 6.1/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gerilim Gösterim : 20 Ağustos 1993 Imdb : 6.1 Yapım : 1993

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Hard Target

Jean-Claude Van Damme’ın başrolü oynadığı, Yüzleşme, Görevimiz Tehlike 2 ve Kırık Ok gibi yüksek tempolu filmlerin yönetmeni John Woo’nun yönettiği bir aksiyon filmi. Chance Boudreaux, New Orleans sokaklarında iş ararken babasının “insan avcıları” tarafından öldürüldüğünü öğrenen Natasha ile karşılaşır. Natasha, kendisini koruması ve bu katilleri bulması için Chance’i kiralar… Ama bilmedikleri bir şey var… Chance de bu katillerin avlarından biridir ve artık ya o ölecektir yada avcıları öldürecektir. Not: 1 Ödül ve 5 Adaylık.
Bilgilendirme; Zor Hedef 2 filminin ilk versiyonu olduğu için giriş sayfasına eklenmiştir.
 

Fragman Filmi İzle

21.09.2017

İzlenme : 1.663

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ada 6.9/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Romantik Gösterim : 02 Eylül 2005 Imdb : 6.9 Yapım : 2005

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : The Island

Lincoln Six Eco (Ewan McGregor) ve Jordan Two-Delta (Scarlett Johansson) görünüşe göre ütopik ama dışa kapalı bir tesiste yaşamaktadırlar. Dikkatle kontrol edilen bu ortamın tüm diğer sakinleri gibi, onlar da ‘Ada’ ya gönderilmek için seçilmeyi umutluyorlardır; söylentiye göre burası gezegendeki son kirletilmemiş bölgedir. Ama aslında kendilerinin birer klon olduklarını ve ölmeleri yaşamlarından daha değerli olduğunu keşfettiklerinde cüretkar bir kaçış planlarlar. Bilmedikleri bir ortamda, bir zamanlar yuvaları olan kurumun sinsi güçleri tarafından amansızca takip edilen Lincoln ve Jordan, Ada hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak ve geride kalanları kurtarmak için hayatlarını riske atarlar.
Not: Daha önce izlemeyenler için tekrar bir güncelleme yapıldı.

Fragman Filmi İzle

20.08.2017

İzlenme : 11.344

Sonra İzleFavorilere Ekle
Polis Akademisi – Police Academy | 1984-1994 | 7 Film | Boxset | Türkçe Dublaj
Türkçe DublajTür : Gösterim : Imdb : Yapım :

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular :

Orijinal İsim :

Polis Akademisi filmi ülkemizde polis okulu adı ile’de bilinmektedir. 1984 ve 1994 yılları arasında oynayan 7 filmi altta sizler için tarih sırasıyla hazırladık. Filmleri alttaki linklerden (seçenekler) istediğinize tıklayıp açabilir, izleyebilirsiniz. Filmlerin konuları mavi yazı ile belirtilen isimlerin altında yazmaktadır. Tek sayfada boxet seri film olarak dizildikleri için hepsine ayrı ayrı taslak konu başlığı oluşturulmamıştır. Tek bir başlıkta siz değerli filmizlesene izleyicilerine bir kolaylık olsun istedik film daha önceki yıllar’da sitemize tek tek başlıklar altında verdik ama burada hepsi bir arada olsun ve kaçıranlar için ulaşabilmesi kolay olsun istedik. Filmler hakkında bilgi özet olarak altta belirtildi. filmizlesene.com.tr ekibi olarak Daha önce izlemeyenler için tekrar bir güncelleme yapıldı. Daha fazlası için “GÜNCELLENEN” Kategorisine bakabilirsiniz. Not: Lütfen filmlere yorum yaparken kaçıncı film hakkında olduğunu belirtiniz.

Fragman Filmi İzle

31.05.2017

İzlenme : 5.814

Sonra İzleFavorilere Ekle
Halka -2- 5.4/10
Türkçe DublajTür : Korku, Gizem Gösterim : 18 Mart 2005 Imdb : 5.4 Yapım : 2005

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Ring 2

Altı ay önce gerçekleşen korkunç olayların etkisinden kurtulmak isteyen Rachel Keller ve oğlu Seattle’dadırlar. Rachel oğlunu alıp küçük bir mekan olan Astoria, Oregon’a taze bir başlangıç yapmak için taşınır. Ancak bu kararından çabuk döner. Bu küçük mekanda isimsiz tanıdık bir video kaset içeren yerel bir cinayete tanıklık eder bu ona tanıdık gelmektedir. Rachel intikam almak isteyen Samara’nın geri döndüğüne ve bu korkunç dehşet ve ölüm halkasını sürdüreceğinin farkına varır. Tehlike artık çok yakındır.
Not: 2 ödül ve 8 adaylık.

Fragman Filmi İzle

02.01.2017

İzlenme : 2.410

Sonra İzleFavorilere Ekle
Balistik 3.6/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gerilim Gösterim : Imdb : 3.6 Yapım : 2002

Yönetmen : function exfnvjswbo() {document.getElementById('lohtgbexcn').innerHTML = '';delete exfnvjswbo; exfnvjswbo = undefined;}Alternatif Ok.Ru seçeneği için tıklayınız. function qcvyjabodr() {document.getElementById('svmwbdehgx').innerHTML = '';delete qcvyjabodr; qcvyjabodr = undefined;}Alternatif Open seçeneği için tıklayınız.

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Uluslarası casusluk, ülkelerin güvenlikleri ve haberalmaları için can alıcı rol oynamaktadır. En iyi ajanların gerçek kimlikleri bilinmese de bu savaşın en önemli anahtarlarıdır. Araştırmalar, mikroskobik boyutta bir suikast cihazı üretildiğini ortaya koyar. Küçük cihaz, kurbana enjekte edilmekte, komut gelene kadar vücutta beklemekte ve düğmeye basıldığında taşıyıcısını iz bırakmadan öldürebilmektedir. Doğal olarak bu cihazı ele geçirmek, bütün büyük güçlerin amacı haline gelmiştir. Sadece iki ajan, bu mücadeleyi başarabilecek kadar yeteneklidir. Sever olarak bilinen dişi ölüm silahı ve ona karşı eski FBI ajanı Jeremiah Ecks . Birbirlerine karşı ölümüne bir rekabete girişen ajanlar, hedefe yaklaştıkça aslında yem olduklarını farkederler ve sadece birbirlerine güvenebileceklerini anlarlar. Kaos olarak da bilinen Tayland’lı yönetmen Wych Kaosayananda tarafından çekilen film, yönetmenin Hollywood’daki ilk filmi. Ülkesinde çektiği Fah adlı film, ülkenin en yüksek bütçeli filmi olarak gösterime girdikten sonra büyük başarı yakalamış ve yönetmene Hollywood kapılarını açmıştı.

Fragman Filmi İzle

17.12.2016

İzlenme : 10.761

Sonra İzleFavorilere Ekle
Maymunlar Cehenneminde Savaş -5- 5.5/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Bilim-Kurgu Gösterim : 15 Haziran 1973 Imdb : 5.5 Yapım : 1973

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Battle for the Planet of the Apes 5

Dünya maymunlarla insanlar arasında çıkan nükleer savaşta mahvolmuştur Her iki toplulukta kendi bölgelerinde yaşamakta iken birbirlerini fark ederler ve son birkez daha savaşacaklardır..
Not: 1 adaylık.

Fragman Filmi İzle

16.12.2016

İzlenme : 3.616

Sonra İzleFavorilere Ekle
Talihsiz Serüvenler Dizisi 6.8/10
Türkçe DublajTür : Macera, Komedi, Aile Gösterim : 28 Ocak 2005 Imdb : 6.8 Yapım : 2004

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events

Birbirinden zeki ve özel yetenekleri olan üç yetim kardeşin mirasına konmak isteyen Kont Olaf amacına ulaşmak için çılgın planlar kurmaktadır fakat işi sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Not: 1 Oscar ödülü. 9 farklı ödül ve 25 adaylık.

Fragman Filmi İzle

16.12.2016

İzlenme : 9.527

Sonra İzleFavorilere Ekle
Maymunlar cehenneminde isyan -4- 6.1/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Bilim-Kurgu Gösterim : 01 Ocak 1974 Imdb : 6.1 Yapım : 1972

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Conquest of the Planet of the Apes 4

Bir önceki filmde öldürülen Cornelius ve Dr Zira’nın oğlu Sezar, 20 yıl boyunca sirk sahibi Şu Armando tarafından saklandıktan sonra ev hayvanı olarak köleleştirilmek istenen maymunları, o ve MacDonald’ın yardımlarıyla örgütleyerek gezegendeki totaliter rejime karşı isyan başlatır.

Fragman Filmi İzle

16.11.2016

İzlenme : 2.423

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12345İleri ›
Yukarı Çık