Reklamları Kapat

Yabancı Filmler Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Efsanenin Yükselişi – Rise of the Legend 6.6/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Biyografi, Dram Gösterim : 11 Mart 2016 Imdb : 6.6 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Huang feihong zhi yingxiong you meng

Huang Feihong Zhi Yingxiong You Meng orijinal adı ile sinema sevenlerle buluşan filmde işlenen konu bir intikam ve adalet kurgusu üzerine yerleştirilmiş. Aslında bir dövüş filmi için bu aranan kurgunun ta kendisidir. Öncelikle acılı bir evlat, anne veya baba olacak diğer taraftan ters giden düzene isyan edecek olan bir adalet savaşçısı da buldunuz mu alın size on numara beş yıldızlı bir aksiyon filmi. Bu filmde de aşağı yukarı bu şekilde gelişiyor olaylar. Öncelikle babası karanlık adamlar tarafından daha küçükken öldürülen bir çocuğun yıllarca bunun intikamı ile büyümesi anlatılıyor. Bu intikam ateşi her geçen gün çocuğun içerisinde kendisi ile birlikte büyümüş ve artık dışa vurulma zamanı gelmiştir.
Bu karanlık adamlar şehirde hüküm sürmeye başladıklarında ise her şey artık gözü pek savaşçımıza kalır. Adaleti ve düzeni sağlamak, aynı zamanda da intikam almak için gelecektir.
Not: 2 Ödül ve 12 Adaylık. Müzik:Shigeru Umebayashi

Fragman Filmi İzle

22.09.2017

İzlenme : 2.499

Sonra İzleFavorilere Ekle
150 Miligram – La fille de Brest 6.6/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram Gösterim : 02 Kasım 2016 Imdb : 6.6 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : La fille de Brest

Brest hastanesinde, akciğer uzmanı olarak çalışan David’in, bazı hastaların şüpheli ölümleri ile 30 yıldır piyasada olan ilaçlar arasında doğrudan bir bağlantıyı keşfediyor. Irène Frachon’un hayatından esinlenen hikaye, gerçeğin zafere ulaşmasını sağlamak için David’in Goliath’a karşı savaşı.

 

Fragman Filmi İzle

22.09.2017

İzlenme : 387

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kale Savaşları – Bouwdorp 6.5/10
Türkçe DublajTür : Dram, Aile Gösterim : 7 Nisan 2016 Imdb : 6.5 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Scrap Wood War

Her yıl en büyük heykeli yapanın birinci seçildiği yarışma sırasında iki en yakın arkadaş ‘dost’luğun anlamını yeniden keşfedecekler. Müzik:Gerry Arling, Rik Elstgeest

 

Fragman Filmi İzle

22.09.2017

İzlenme : 201

Sonra İzleFavorilere Ekle
Dalgaların Sesi – Bella Vita 7.2/10
Türkçe DublajTür : Belgesel, Macera, Biyografi, Spor Gösterim : 29 Ekim 2015 Imdb : 7.2 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Bella Vita

Bir sörfçü ve çevreci Chris Del Moro, köklerini bulmak için İtalya’ya gider. Hiçbir dalga veya anı ulaşılamaz değildir. Sörfçü, sanatçı ve çevreci Chris Del Moro, memleketi İtalya’da kültürün, geleneğin ve dalgaların izini sürer. Müzik:David Bowick, Lee Ferris

 

Fragman Filmi İzle

22.09.2017

İzlenme : 361

Sonra İzleFavorilere Ekle
Transformers 5: Son Şövalye (Dublaj+Altyazılı) 5.2/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu Gösterim : 23 Haziran 2017 Imdb : 5.2 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Transformers: The Last Knight – Transformers 5

Serinin 4. filmi Kayıp Çağ’daki olayların ve Optimus Prime’ın gidişinin ardından insanlarla robotların savaşı sürmektedir. Yönetmenliğini Michael Bay‘in üstlendiği beşinci filmde insanların, Transformerlara karşı verdiği mücadele şiddet kazanıyor. Son dönemde her şey ters giderken bir de Optimus Prime ortadan kaybolur. Uzunca bir süre kayıplara karışan Optimus Prime’ın taraf değiştirdiği ortaya çıkar. Öte yandan insanoğlu bu büyük savaştan sağ çıkabilmek için geçmişe odaklanmak zorunda kalır. Beklenmedik ortaklıklar kuran Cade Yeager sır gibi saklanan detayları keşfetmeye başlar. Böylece Transformerların neden dünyaya gelip durduğunu anlamaya çabalar. Onların sandığımızdan çok daha uzun zamandır insanlık tarihinin bir parçası olduğu anlaşılır. Geleceği kurtarmanın anahtarı geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde yatıyor. Dünyamızı kurtarmak Cade Yeager (Mark Wahlberg); Bumblebee; bir İngiliz lordu (Sör Anthony Hopkins) ve bir Oxford profesöründen (Laura Haddock) oluşan beklenmedik bir ekibe düşüyor.
Filmin başrollerinde bir önceki filmin Cade Yeager’ı Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins, Josh Duhamel ve Santiago Cabrera yer alıyor. Müzik: Steve Jablonsky Not: 4 Adaylık. Not: Kaliteli Altyazı ve Türkçe Dublaj aynı gün eklenmiştir.

Fragman Filmi İzle

21.09.2017

İzlenme : 9.875

Sonra İzleFavorilere Ekle
Hayalet Hikayesi (Dublaj+Altyazılı) 6.2/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Dram, Gizem, Korku Gösterim : 30 Haziran 2017 Imdb : 6.2 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Personal Shopper

20’li yaşlarında, içine kapanık bir kadın olan Maureen, Paris’te ünlü bir modelin özel alışveriş danışmanlığını yapmaktadır. Genç kadın, kısa zaman önce ikiz erkek kardeşini kaybetmiştir ve henüz yas sürecindedir. Bir gün cep telefonuna bir mesaj gelir. Kardeşinin hayaletinden… Film 2016 Cannes Film Festivali’nde En İyi Yönetmen ödülünü kazanmıştır. Not: 4 Ödül ve 2 Adaylık. Aile ortamın da izlemeye uygun olmayan sahneler mevcuttur.
Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi. Dublaj’lı versiyon’da çevirilmeyen bazı kısımlara Türkçe Altyazı eklenmiştir..

Fragman Filmi İzle

21.09.2017

İzlenme : 6.943

Sonra İzleFavorilere Ekle
Zor Hedef -2- (Dublaj+Altyazılı) 5.2/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gerilim Gösterim : 06 Eylül 2016 Imdb : 5.2 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Hard Target 2 – Blanco humano 2

Jean-Claude Van Damme’ın 1993 yılındaki Zor Hedef filminin yeniden uyarlaması. Wes bir dövüşçüdür (scatt adkins) Unvan maçında en iyi arkadaşı Jonny ile dövüşmek zorundadır. Fakat maç sırasında kontrolünü kaybeder ve sert bir yumruk ile arkadaşını öldürür. Wes bunalıma girer ve kendini yasa dışı dövüşlerin içinde bulur. Burada Aldrich isimli organizatörle tanışır. Tek bir dövüş karşılığı yarım milyon dolar önerir. Fakat işler beklediği gibi olmaz ağır silahlı katillerden turnuvanın bir olum kalım savasına dönüşeceğini anlayacaktır çünkü ödül kendisidir.
Not: Altyazı filmizlesene.com.tr çevirisi olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi ve filmin ilk uyarlaması’da eklendi.

Fragman Filmi İzle

21.09.2017

İzlenme : 25.330

Sonra İzleFavorilere Ekle
Zor Hedef 6.1/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gerilim Gösterim : 20 Ağustos 1993 Imdb : 6.1 Yapım : 1993

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Hard Target

Jean-Claude Van Damme’ın başrolü oynadığı, Yüzleşme, Görevimiz Tehlike 2 ve Kırık Ok gibi yüksek tempolu filmlerin yönetmeni John Woo’nun yönettiği bir aksiyon filmi. Chance Boudreaux, New Orleans sokaklarında iş ararken babasının “insan avcıları” tarafından öldürüldüğünü öğrenen Natasha ile karşılaşır. Natasha, kendisini koruması ve bu katilleri bulması için Chance’i kiralar… Ama bilmedikleri bir şey var… Chance de bu katillerin avlarından biridir ve artık ya o ölecektir yada avcıları öldürecektir. Not: 1 Ödül ve 5 Adaylık.
Bilgilendirme; Zor Hedef 2 filminin ilk versiyonu olduğu için giriş sayfasına eklenmiştir.
 

Fragman Filmi İzle

21.09.2017

İzlenme : 1.669

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12345İleri ›
Yukarı Çık