Reklamları Kapat

Romantik Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Senin Gibisi Yok (Dublaj+Altyazılı) 6.1/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Romantik Gösterim : 16 Şubat 2018 Imdb : 6.1 Yapım : 2018

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , ,

Orijinal İsim : Irreplaceable You

Abbie ve Sam 8 yaşından beri birbirlerini tanıyan bir çifttir. Birlikte büyüyen, her anlarında birbirlerinin yanında olan çift hayatlarının en güzel zamanlarını yaşar ta ki beklenmedik bir anda Abbie’ye kanser teşhisi konulana kadar. Aldığı haberle yıkılan Abbie şoku atlattıktan sonra Sam’i düşünür. Hastalığını herkesten saklamaya karar veren Abbie, flört etmekten anlamayan nişanlısı Sam için müstakbel bir kız arkadaş aramaya başlar.
Not: Altyazı ve Türkçe Dublaj aynı anda eklenmiştir.

Yuvaya Dönüş 7.3/10
Türkçe DublajTür : Dram, Romantik Gösterim : 20 Ekim 2016 Imdb : 7.3 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Coming Home

Yıllar sonra hapisten çıksanız ve döndüğünüzde sevdikleriniz sizi tanımasa ne olur? Kültür Devrimi’nin sona ermesiyle çalışma kampından salıverilen bir siyasi mahkum, yıllar sonra evine döndüğünde, geçirdiği ruhsal bir sarsıntı yüzünden karısının onu tanımadığını fark eder. Karşısında durmasına rağmen karısı hala onun dönüşünü beklemektedir. Bir yabancı gibi davranarak sabırla geçmişlerini hatırlatmaya, karısının hafızasını canlandırmaya çalışacaktır. Zhang Yimou’nun ilk kez Cannes’da yarışma dışı gösterilen bu son filmi suçluluk, aşk, sabır ve barışma hakkında, onyıllar ve devrimler boyu süren bir melodram.
Not: 8 ödül ve 22 adaylık. Müzik:Qigang Chen

Tatlı Hayat (Dublaj+Altyazılı) 6.2/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Romantik Gösterim : 01 Eylül 2017 Imdb : 6.2 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : The Sweet Life

Tatlı Hayat(Sweet Life) Kenny Parker ve Lolita Nowicki’nin aşk hikayesini anlatan heyecanlı ve alışılmadık bir dram komedidir. Her ikisi de kendilerine özgü kötü ruhlarıyla mücadele içinde olan çift ilk kez tesadüfen Chicago’da karşılaşırlar ve Golden Gate Köprüsü’nde birlikte intihar etmek için ülkede birlikte yolculuk etmek üzere aralarında bir çeşit anlaşma yaparlar. Not: 1 Ödül ve 1 Adaylık. Müzik: Jeff Beal
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

13.02.2018

İzlenme : 11607

Sonra İzleFavorilere Ekle
Tanrının Unuttuğu Yer (Altyazılı) 7.8/10
AltyazılıTür : Dram, Romantik Gösterim : 02 Ekim 2017 Imdb : 7.8 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Božja zemlja – God’s Own Country

İngiliz usulü Brokeback Dağı sözleriyle övülen Sundance ödüllü Tanrının Unuttuğu Yer , İngiliz bir koyun çiftçisi ile göçmen bir işçi arasındaki aşkı anlatıyor. Kendi de İngiltere ’de bir çiftlikte büyüyen yönetmen Francis Lee ’nin düşük bütçeli bu ilk uzun metrajlı filmi, Sundance ’te yarışmaya alınan tek İngiliz filmi oldu. Film , Yorkshire’de bir koyun çiftliği sahibi olan, hayatından bezmiş, ıssızlıktan bunalmış genç Johnny Saxby’ye odaklanıyor. Romanyalı göçmen Gheorghe, çiftliğe yardımcı kâhya olarak gelince, ikisi arasında kuzu mevsiminde çamur güreşleriyle pekişen duygusal bir yakınlık filizleniyor.
Not: 1 Bafta film ödülü adaylığı. 18 farklı ödül ve 30 adaylık. Müzik: Dustin O’Halloran, Adam Wiltzie
Not: Aile ortamın da izlemeye uygun olmayan sahneler mevcuttur.

Aşıklar 6.1/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Romantik Gösterim : 01 Mayıs 2017 Imdb : 6.1 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : The Lovers

Uzun süren ilişkilerin çoğunun kapıldığı buhrana yakalanan ve aralarındaki iletişimin gittikçe azaldığına inanan Mary ile Michael’in hikayesi..

 

Auguste Rodin 4.7/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram, Romantik Gösterim : 24 Mayıs 2017 TV Imdb : 4.7 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Rodın

Avrupa sanatının köklü heykel geleneğini 19. yüzyılın romantizminden 20. yüzyıla ve modern çağın büyük sanat serüvenine taşıyan François Auguste René Rodin’in yaşantısını ele alıyor. Dünya çapında nam salmış ve birbirinden ünlü eserleri arkasında bırakan ünlü heykeltıraşın çalışma yöntemini ve portre konseptini özetlemeyi hedeflemiştir bu film ile.
Not: Aile ortamın da izlemeye uygun olmayan sahneler mevcuttur.

Yemekle Oynanmaz (Dublaj+Altyazılı) 5.3/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Dram, Korku, Romantik Gösterim : 02 Haziran 2017 Imdb : 5.3 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , ,

Orijinal İsim : The Bad Batch

The Bad Batch, katillerin, uyuşturucu satıcılarının ve yasa dışı göçmenlerin bir araya geldiği Amerika’nın tozlu bir bölgesinde geçiyor. Teksas’ta veya yakınlarında bir yerde, Birleşik Devletler’in resmi bir parçası olmayan bir çölde gerilim dolu bir hikâye anlatacak olan The Bad Batch, toplum tarafından istenmeyenler olarak etiketlenen, kimlik numaraları vücutlarına dövme yapılmış ve daha sonra da elektrikli bir çitin bir tarafına bırakılan karakterlerle izleyiciyi baş başa bırakıyor. Not: 1 Ödül ve 2 Adaylık.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi. Aile ortamın da izlemeye uygun olmayan sahneler mevcuttur.

Fragman Filmi İzle

03.02.2018

İzlenme : 5919

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yenilik Tutkusu (Dublaj+Altyazılı) 6.3/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Dram, Romantik Gösterim : 01 Kasım 2017 Imdb : 6.3 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Nowosc – Newness

İnternetin diğer her şey gibi ilişkileri de şekillendirdiği günümüzde, Los Angeles’ta, eczacı Martin (Nicholas Hoult) ve Barcelonalı terapist Gabi (Laia Costa) bir telefon uygulaması aracılığıyla tanışıp buluştuktan sonra sevgili olmuştur. Ancak yeni çağın hızlı tüketim ve sürekli yenilik arayışı, ilk heyecanın geçmesinin ardından iki gencin tutkulu ilişkisini de etkileyecektir. Farklı denemeler yapmaya karar veren ikili, duygusal olarak sınırlarını zorlayan durumlarla karşılaşacaktır.
Not: Altyazı ve Türkçe Dublaj aynı anda eklenmiştir.
 

Sayfalar : 12345İleri ›
Yukarı Çık