Reklamları Kapat

Psikolojik Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu 4.5/10
Türkçe DublajTür : Korku Gösterim : 23 Ekim 2015 Imdb : 4.5 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Paranormal Activity: The Ghost Dimension

Paranormal Activity serisinin son filmi, yeni bir ailenin başından geçen paranormal olaylara odaklanıyor. Ryan ve Emily çifti, küçük kızları Leila ile mutlu bir hayat süren, sıradan bir çekirdek ailedir. Fleege ailesinin kabusu ise yeni bir eve taşınmalarıyla başlar. Taşındıkları bu evin garajında bir kamera ile bir kutu kaset bulan aile, bu sayede çevrelerinde gelişen paranormal olayları keşfetmeye başlayacaktır. Gregory Plotkin’in yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda başı çeken isimler Chris J. Murray, Brit Shaw, Ivy George ve Dan Gill. Film hakkında daha fazla bilgi için ; Burayı tıklayıp Vikipedi den öğrenebilirsiniz.

Fragman Filmi İzle

24.02.2016

İzlenme : 15.368

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yeni Başlayanlar için Vahşi Batı (Dublaj+Altyazı) 6.2/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Komedi, Romantik, Western Gösterim : 06 Haziran 2014 Imdb : 6.2 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : A Million Ways to Die in the West

Western türündeki filmde, ürkek bir çiftçi bir silahlı çatışmada sözünden dönünce kız arkadaşı (Seyfried) tarafından terk edilir. Fakat bir kanun kaçağının karısı (Charlize Theron) kendisine nasıl ateş edileceğini öğretince kahramanımız da kız arkadaşını geri kazanmak için bir şans elde eder.

Fragman Filmi İzle

06.09.2014

İzlenme : 147.987

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ölüm Uykusu 7.1/10
Türkçe DublajTür : Gerilim, Psikolojik, Korku Gösterim : 20 Temmuz 2012 Imdb : Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Yönetmenliğini Jaume Balagueró’nun yaptığı Sleep Tight filmi psikolojinizi alt üst edecek derecede… Bir tür korku filmi olan bu film daha çok izleyicisini gerilime sokuyor.. Luis Tosar bu gerilim filminde César karakteri ile başrollerde yer alıyor.
Cesar mutlu olamamaktan muzdarip bir apartman görevlisidir. İnsanlar mutlulukları paylaşadursun, o da etrafındaki herkesle mutsuzluğunu paylaşıyor. Bir kapıcı olarak çalıştığı için de apartman sakinlerini mutsuzluğuna hedef seçiyor. Cesar, sürekli mutluluk saçan ve gülümseyen Clara’yı mutsuz etmeyi kafaya koyuyor. Sonra işler biraz çatallanıyor. Mutsuzluğun insan hayatına nasıl da kolayca sokulduğunu ve bir daha gitmemek üzere yerleştiğini hayretle göreceğiniz bir İspanyol yapımı.

Fragman Filmi İzle

13.01.2013

İzlenme : 95.998

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yasak Krallık – The Forbidden Kingdom 6.6/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Fantastik Gösterim : 09 Mayıs 2008 Imdb : 6.6 Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Dragon Kingdom | Jackie Chan/Jet Li Project | Untitled J&J Project

Kung-fu takıntılı Amerikalı bir çocuk, mitolojik bir Maymun Kral’ı kurtarmak için Antik Çin’e fantastik bir yolculuk yapar.
Senaryoda, klasik Çin romanı ‘Batıya Yolculuk’tan esinlenilmiş. İki önemli ismi biraraya getiren filmde Jet Li Maymun Kral’ı ve sessiz bir rahibi oynarken, Jackie Chan ise, T’sa-Ho adlı başka bir rahibi canlandırıyor.

Fragman Filmi İzle

02.07.2012

İzlenme : 54.840

Sonra İzleFavorilere Ekle
Koğuş 5.6/10
Türkçe DublajTür : Gerilim, Korku, Psikolojik Gösterim : 3 Haziran 2011 Imdb : 5.6 Yapım : 2010

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : The Ward

Bir çiftliği yakan ve ardından yara-bere içerisinde kendine geldiğinde hiçbir şey hatırlamayan Kristen, sadece kadın hastaların kaldığı bir akıl hastanesine kapatılır. Yaşadığı olayı ve dahası geçmişini de hatırlamayan genç kadın kendisini burada güvende hissetmez. Nitekim bir süre sonra, vahşi ve çirkin bir hayalet Kristen’i ve diğer hastaları taciz etmeye başlar. Ölü bedenler arttıkça, işkence gören ruhlar acı çektikçe Kristen hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Fragman Filmi İzle

20.02.2012

İzlenme : 92.837

Sonra İzleFavorilere Ekle
Katilin Yüzü 5.8/10
Türkçe DublajTür : Suç, Dram, Gizem, Gerilim Gösterim : 7 Ekim 2011 Imdb : 5.8 Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim :

Bir seri katilin saldırısından güç bela kurtulan bir kadının gözlerini hastanede açmasıyla başlayacak filmde, Jovovich prosopagnosia (yüzleri tanıyamama) adı verilen bir bozukluğa yakalanacak ve hayata yeniden tutunmaya çalışacak. Geride tanık bırakmış istemeyen katil ise her geçen gün ona biraz daha yaklaşacak.

Fragman Filmi İzle

05.02.2012

İzlenme : 87.078

Sonra İzleFavorilere Ekle
Otel 3
Türkçe DublajTür : Gerilim, Gizem, Korku, Suç, Psikolojik, Erotik Gösterim : 27 Aralık 2011 Imdb : Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , , , , , , , ,

Orijinal İsim :

Dört arkadaş Las Vegas’ta bekârlığa veda partisi yaparken, özel Strip partisine katılmaları için seksi iki escort kız tarafından kandırılırlar. Oraya vardıklarında dehşete kapılırlar çünkü kendilerini işkençe oyununun içinde bulmuşlardır.

Otel 2 Türkçe Dublaj izle
Fragman Filmi İzle

17.01.2012

İzlenme : 173.471

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kanıt 6.8/10
Türkçe DublajTür : Dram, Gizem, Psikolojik Gösterim : 3 Şubat 2006 Imdb : 6.8 Yapım : 2005

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , , , , , , , ,

Orijinal İsim :

27. yaşına adım adım yaklaşan Catherine’in bütün hayatı babasının yanıbaşında ve onun gölgesinde geçmiştir. Delilikle dahilik arasında gidip gelen profesör babası Robert’la yıllardır ayrılmamış olan genç kadının hayatı uzaktaki kız kardeşi Claire’in gelişiyle değişir.

Bir yandan buyurgan tavırlarıyla başa çıkmaya çalıştığı ablası, diğer yandan kendisine olan ilgisini her fırsatta dile getiren babasının öğrencisi Hal? Çevresindeki insanların arasında köprü olmaya çalışan Catherine’in hiç mi kendisi için endişesi yoktur? Babasının dehasının ve deliliğinin ne kadarı kalıtsal olabilir ki?

Fragman Filmi İzle

27.12.2011

İzlenme : 40.109

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 123456
Yukarı Çık