Reklamları Kapat

Politik Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Üçüncü Devre (Altyazılı) 8.2/10

Balkan sinemasının yetenekli yönetmeni Darko Mitrevski, politik olarak tartışmalara gebe bir filmle gündemde. ‘The Third Halftime / Üçüncü Devre’, Yahudi bir teknik direktöre sahip Makedonya futbol takımının 2. Dünya Savaşı sırasında, Nazi hakimiyetinde yaşadığı umut dolu şampiyonluğu anlatan gerçek bir serüven.

Teknik direktörleri Yahudi olduğu için ölümle burun buruna maçlara çıkarılan bir takımı anlatan filmin yönetmenine, Bulgaristan’ı faşisan bir yapıda gösterdiği için eleştiriler yağıyor.

1942 yılında Bulgar liginde oynayan Levki ve Makedonya takımlarının arasında gerçekleşen maçlarda, Makedon takımı kaybederse kurşuna dizilmekle tehdit ediliyordu.
113 dakika süren filmi “filmizlesene.com.tr” farkı ile hd olarak izleyebilirsiniz. İnternet hızınıza göre 720p kaliteye kadar artırabileceğiniz filmi izlemeniz için 1 dakika bile beklemeyin…

Fragman Filmi İzle

21.03.2013

İzlenme : 33.893

Sonra İzleFavorilere Ekle
Mogadischu 7.1/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Biyografi, Dram, Gerilim, Politik Gösterim : 30 Kasım 2008 Imdb : Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , , , ,

Orijinal İsim :

Film 18 ekim 1977 yılında gerçekleşen tarihi bir uçak kaçırma olayını anlatmaktadır. Almanya’ya ait Lufthansa havayollarına ait yolcu uçağı içersinde 80 alman yolcusuyla ve mürettebatıyla birlikte seyir halindeyken FHKO (filistin halk kurtuluş ordusu ) tarafından kaçırılmıştır.

Fragman Filmi İzle

03.02.2012

İzlenme : 58.400

Sonra İzleFavorilere Ekle
X-Men 5: Birinci Sınıf 7.8/10

Mutantlar kendilerini dünyaya deşifre etmeden ve Charles Xavier ve Erik Lensherr, Profesör X ve Magneto isimlerini almadan önce, ikili, güçlerini yeni keşfetmeye başlayan iki genç adamdı. Birbirlerinin düşmanı haline gelmeden önce diğer Mutantlarla beraber çalışarak dünyayı tehdit eden en büyük tehlikeyi durdurmaya çalışan bu iki yakın arkadaş arasında zamanla patlak veren anlaşmazlıkla birlikte Magneto Kardeşliği ve Profesör X’in X-Men’i arasında süregelen ezeli savaşın temelleri atılır…
Not: Yabancı dil olan yerlere Türkçe Altyazı eklenmiştir.

Fragman Filmi İzle

01.10.2011

İzlenme : 117.549

Sonra İzleFavorilere Ekle
X-Men: Birinci Sınıf (Altyazılı) 8.0/10

Düşmanlıktan önce dostluk; Profesör X ve Magneto’dan önce, Charles Xavier ve Erik Lensherr vardı…

Charles Xavier ve Erik Lensherr, Mutant projesinde beraber çalışan çok iyi iki dosttur. Kendi güçlerini keşfetmelerinde birbirlerine destek olan Xavier ve Lensherr, bir süre sonra bir seçim noktasına gelir.

Fragman Filmi İzle

29.08.2011

İzlenme : 17.414

Sonra İzleFavorilere Ekle
Benim Adım Khan 8.0/10
Türkçe DublajTür : Dram, Politik, Romantik Gösterim : 12 Şubat 2010 Imdb : Yapım : 2010

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , , , ,

Orijinal İsim :

Shah Rukh Khan, Rizwan Khan rolünü canlandırmaktadır. Filmde Asperger sendromu hastasıdır. Bu hastalığın açıklamasını yapmak gerekirse sosyal bozukluklara sebebiyet veren bir otizm çeşidi.. Bir müslüman olan Khan, dul olan Mandira rolünü canlandıran Kajol ile evlidir. 11 Eylül olaylarının ardından Khan havaalanında şüpheli davranışları sebebiyle alıkoyulur. Tutuklanışının ardından terapist Radha ile tanışır. Sorunları ve hastalığından kurtulması için yardımcı olur. Tüm bu sorunların üzerine adını temize çıkarmak için Obama ile görüşmek ister. Bunun için kısa bir yolculuğa çıkar…
Not: 9 ödül ve 11 adaylık. TA Top 250: #60

Fragman Filmi İzle

14.08.2011

İzlenme : 236.974

Sonra İzleFavorilere Ekle
Frost/Nixon 7.9/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram, Politik, Tarih Gösterim : 30 Ocak 2009 Imdb : Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , , , , , , , , ,

Orijinal İsim :

Beyaz Saray?dan uzaklaşmak zorunda kaldıktan sonra Richard Nixon tam üç yıl süren derin bir sessizliğe gömülmüştür. Nixon 1977 yaz aylarına gelindiğinde bir televizyoncuyla karşılıklı oturup ?teke tek? formatında yapılacak ve canlı yayınlanacak çok özel bir televizyon söyleşisi yapmayı kabul eder. Kendi ofisinde yapılacak bu söyleşide başkanlığına son veren Watergate gizli dinleme skandalıyla ilgili gelen tüm sorulara istisnasız cevap verecektir. Deneyimli Kurt politikacı Nixon, bu söyleşi için o dönemde henüz çaylak kabul edilen İngiliz sunucu David Frost?u seçerek herkesi şaşırtır. Amacı başa çıkabileceğini umduğu deneyimsiz ve çaylak gazeteciyi alt ederek Amerikalıların kalbinde kendisini temize çıkartmayı garantilemektir.

Öte yandan Frost?un ekibi de kendi patronlarının bu söyleşinin üstesinden gelebileceğinden kuşkuludurlar. Ancak kameralar çalışmaya başladığında Frost ile Nixon arasında olağanüstü bir zeka savaşı başlar. Acaba Nixon ülkenin en büyük ve en kirli politik skandalıyla ilgili sorular gelmeye başladığında kendisini temize çıkarabilecek midir? Öte yandan Frost bu büyük mücadeleden galip çıkabilecek; karşısındaki eski başkanın Watergate skandalındaki sorumluluğunu ortaya koyabilecek midir? Program sırasında her ikisi de kendi güvensizliklerini, egolarını ve itibarlarını ortaya koyarlar. Saf ve yalın gerçeği ortaya çıkartmayı bir yana bırakmış, tamamen başka alanlara kaymaya başlamışlardır.

Fragman Filmi İzle

18.03.2011

İzlenme : 13.260

Sonra İzleFavorilere Ekle
Gece Bizi Yakar (Altyazılı) 5.9/10
AltyazılıTür : Dram, Romantik, Politika Gösterim : 3 Aralık 2010 Imdb : Yapım : 2010

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , ,

Orijinal İsim :

2010 yapımı, Tanya Hamilton yönetmenliğindeki Gece Bizi Yakar filmini altyazılı olarak izleyeceksiniz. 1976?da Philadelphia?da Politakanın Karışmış Olduğu ve Siyah İnsanların Haklarının Verilmediği Dönemde Geçiyor. Bu Dönemde Bir Genç Ortaya Çıkıp Kendisi Gibi Diğer İnsanlarında Eşit Olduğunu Göstermek İçin Mücadele Veriyor.

Fragman Filmi İzle

10.02.2011

İzlenme : 7.821

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kralın Adamları 6.0/10
Türkçe DublajTür : Dram, Gerilim, Politik Gösterim : 22 Eylül 2006 Imdb : Yapım : 2006

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , , ,

Orijinal İsim :

1. Yorum: Amerika’nın güneyinde Meksika körfezinin üstünde bir eyalet olan idealist bir politika akımı yükselişe geçer. Willie Stark’ın başını çektiği bu siyasi yükseliş, yozlaşma sonucu bir anda yerle bir olur.
2. Yorum: Filmde Sean penn politikaya girmek istiyen emekli bir öğretmendir.Ancak seçimi yönlendiren büyük insanların elinde kukla olucaktır. Bunu daha sonra fark eden Sean penn halka halkın dilinden bahseder ve eyelat secimlerinde o güne kadarki en büyük fark ile seçimi kazanır. Daha sonra kahramanın çabuk parlayan polikita hayatı beklenmedik bir şekilde sonuçlanır.

Fragman Filmi İzle

26.01.2011

İzlenme : 9.328

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12
Yukarı Çık