Reklamları Kapat

Müzikal Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Doğuştan Kederli (Dublaj+Altyazılı) 6.9/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram, Müzik Gösterim : 8 Haziran 2017 Imdb : 6.9 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , ,

Orijinal İsim : Born to Be Blue

Film, efsanevi jazz sanatçısı Chet Baker’ ın inişli çıkışlı hayatına odaklanıyor. Caz trompetçisi Chet Baker’ın 60’lı yıllardaki yaşantısını ele alan filmin başrolünde Ethan Hawke yer alıyor. Chet kendi ile ilgili bir filmde rol alırken, yardımcı oyuncusu olan Jane ile aralarında bir yakınlaşma olur. Chet’in peşini bırakmayan geçmişi yüzünden film projesi rafa kaldırılmıştır ve belki de Chet bir daha asla müzik yapamayacaktır. Fakat Jane onu bütün zorluklara rağmen müzik hayatına döndürmeye çabalar.
Not: Altyazı ve Türkçe Dublaj aynı anda eklenmiştir.

Rap Kraliçesi 6.5/10
Türkçe DublajTür : Dram, Müzik Gösterim : 01 Ağustos 2017 Imdb : 6.5 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Patti Cake$ – Queen of Rap

“Şişman beyaz kızlar rap yapamaz” denilerek hem cinsiyetçilikten hem ayrımcılıktan mustarip kalan Patricia “Dumbo” Dombrowski, hip hop yıldızı “Patti Cake$”e mi dönüşecek yoksa Jersey’deki karanlık mahallesinde bir anlığına parlayıp sönecek mi? Sundance Film Festivali’nde çokça konuşulduktan sonra Cannes’te özellikle Avustralyalı başrol oyuncusu Danielle Macdonald’ın performansıyla büyük övgü toplayan Patti Cake$, 23 yaşında, bir yandan önyargıları ve küçük şehir yazgısını kırmaya çalışırken bir yandan da annesinin aşk acıları ve heyheyleriyle mücadele eden, yetenekli, azimli ve kilolu bir kadının ilham verici hikâyesini anlatıyor. Filmin müziklerini de besteleyen yönetmen Geremy Jasper, sıkışmış, kendini ifade etmekte zorlanan dışlanmış Patti’nin hikâyesinin kendi 23 yaşındaki halinden esinlendiğini söylüyor. Not: 7 Ödül ve 7 Adaylık. Müzik: Jason Binnick, Geremy Jasper

Keman Öğretmeni 6.8/10

Kemancı Laerte uzun yıllar boyunca, Latin Amerika’nın en önemli senfoni orkestralarından Sao Paulo Eyaleti Senfoni Orkestrası’na girmek için hazırlanmıştır. Mütevazı ailesi ondan çok şey beklemektedir.
Seçmelerin olduğu gün omuzlarındaki yük o kadar ağırlaşmıştır ki, gerginlikten kaynaklanan amansız bir sırt ağrısı nedeniyle çalamaz.Beş parasız kalan ve başka bir seçeneği olmayan Laerte, Sao Paulo’da şiddet olaylarının en çok yaşandığı, en büyük gecekondu mahallesi Heliopolis’teki bir devlet okulunda müzik öğretmenliği yapmaya mecbur kalacaktır.Enstrümanlar kırık döküktür, ortam şiddet doludur ama iki çocuk yetenekleriyle öne çıkmaktadır: Kararlı ve disiplinli bir öğrenci olan Samuel ve kredi kartı sahteciliğine karışan baş belası VR.
Acımasız gerçeklerle karşılaşan Laerte uyuşturucu satıcılarıyla yan yana işini yapmaya çalışmaktadır. Alışılmadık yöntemlerle çocuklara ders vermeye başlayan Laerte, yavaş yavaş öğrencilerin ve mahallelinin güvenini kazanır. Dersler sırasında tekrar keman çalmanın zevkine erişen Laerte; öğrencileriyle, özellikle de Samuel’le güçlü bir bağ kurar. Fakat her şey yolunda giderken Senfoni Orkestrası’nın tekrar seçmeleri olacağını öğrenen Laerte, provalar ve dersler arasında seçim yapma ikileminde kalır.Seçim yapmak hiç kolay değildir. Laerte, bu durumu yapabildiği kadar ertelemeye çalışır ancak sonunda öğrencilerinin ondan nefret etmesi pahasına okuldan ayrılmaya karar verir. Ancak Heliopolis’de yaşanan bir trajedi öğrencileri ve öğretmenlerini son bir veda konserinde bir araya getirecektir.
Not: 1 Ödül ve 4 Adaylık. Müzik: Silvio Baccarelli, Felipe de Souza, Alexandre Guerra

Janoskians: Asılsız ve Anlatılmaz 5.3/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Müzikal Gösterim : 28 Ağustos 2015 Imdb : 5.3 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Janoskians: Untold and Untrue

Avustralyalı komedi topluluğu the Janoskians’ın Youtube’ta başlayıp Londra Wembley Stadyumu’ndaki canlı performanslarına uzanan hikayesi.. İki arkadaşları ile birlikte YouTube’a şaka ve eğlence videoları yükleyerek uluslararası üne kavuşan Avustralyalı üç kardeşin hikayesine tanıklık edin.

 

Fragman Filmi İzle

14.01.2018

İzlenme : 4177

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yeni Umutlar 6.4/10
Türkçe DublajTür : Romantik, Müzikal Gösterim : 31 Ekim 2017 Imdb : 6.4 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , , ,

Orijinal İsim : Road Less Traveled

Evlilik arifesindeki Charlotte doğduğu yere döndüğünde geçmişiyle yüzleşecektir. Ardında bıraktıkları ve yeni hayatı arasında kalan Charlotte yeni kararların arifesindedir.

 

Fragman Filmi İzle

13.01.2018

İzlenme : 12396

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kocaayak ve Oğlu (Dublaj+Altyazılı) 6.2/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Animasyon,Komedi,Aile,Fantastik Gösterim : 15 Eylül 2017 Imdb : 6.2 Yapım : 2017

Yönetmen : ,

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Bigfoot Junior – The Son of Bigfoot

13 yaşındaki Adam çok uzun süredir kayıp olan gizemli babasının peşinden bir yolculuğa çıkar. Bir süre sonra Adam babasının ünlü Kocaayak efsanesinden başkası olmadığını anlar. Babası yıllardır ormanda saklanmaktadır, böylece kendisini ve ailesini DNA’sının peşinde olan Hair Co. Adındaki şirketten koruyacaktır. Baba oğul kaybettikleri zamanı telafi etmeye çalışırlarken, Adam kendisinde de gizli güçler olduğunu keşfeder. Ancak babasını ararken Hair Co. yetkililerinin de peşinde olduğunu fark ettiğinde çok geç olacaktır.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

06.01.2018

İzlenme : 48620

Sonra İzleFavorilere Ekle
Troller Tatilde 6.2/10
Türkçe DublajTür : Animasyon,Komedi,Aile,Fantastik,Müzikal Gösterim : 02 Kasım 2017 Imdb : 6.2 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Untitled Trolls Holiday Special

Bir animasyon komedi filmi sevimli yaratık efsanesi ve beraberinde onların muhteşem, rengarenk efektlerini beyaz perdeye taşıyan TROLLER (2016) yılındaki filminden sonra ikinci devam filmi gibi düşünebilinecek sadece 20 dakikalık animasyon sizlerle.
Poppy bu seferki macerada, Bergenler’in en büyük sorununa çare bulmak için uğraşacak. Yani Bergenlere yeni bir tatil sebebi yaratmak için tüm Trolleri toplayacak, bir otobüse atlayacak ve Bergenlere sim, dans, şarkı ve havaii fişek dolu bir bayram yaşatmak için Bergen, kral ve kraliçesini ikna etmeye çalışacaktır. Ancak bu Poppy’nin hiç de sandığı kadar kolay olmayacaktır. Çünkü kral ve kraliçe halkları için bu gerekli olan bayram havasının nedenini kolay kolay anlamayacaklar ve Poppy’nin kalbini kıracaklar! Fakat Poppy her ne olursa olsun sevgili dostlarına bu güzel bayram havasını yaşatmak için elinden geleni yapacaktır.

Fragman Filmi İzle

09.12.2017

İzlenme : 19448

Sonra İzleFavorilere Ekle
Basmati Blues 4.2/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Müzikal, Romantik Gösterim : 01 Kasım 2017 Imdb : 4.2 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Ryziu karoliukai

Amerika da Mogıl adında bir firma da babası ile görev yapan ve yeni bir tür genetik olarak modifiye edilmiş bakterilere ve kurtçuk diye tabir edilen parazitlere karşı dirençli Rice 9 adı verilen bir pirinç geliştirdiğine inanan ve bu prinçleri dünya da en çok verimli tarım alanlarında yani Hindistan’a pazarlamaya çalışan çok uluslu bir tarım şirketinde çalışır. Patronunun görevlendirmesi ile Hindistan yaşamının ortasına atılan çok farklı bir kültüre uyum sağlamaya çalışan Linda için işler hiç kolay değildir.

 

Fragman Filmi İzle

03.12.2017

İzlenme : 5915

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12345İleri ›
Yukarı Çık