Reklamları Kapat

Korku – Gerilim Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Kutsal Geyiğin Ölümü (Altyazılı) 7.5/10

Tanınmış bir kardiyovasküler cerrah olan Dr. Steven Murphy, oftalmolog eşi Anna, iki örnek niteliğindeki çocukları; 12 yaşındaki Bob ve 14 yaşındaki Kim ile kusursuz bir hayat yaşamaktadır. Steven’ın kanatları altına aldığı yetim bir genç olan Martin ise bu dengeyi bozmak üzeredir. Martin kendini ailenin hayatına sokmak için rahatsız edici bir çaba sarf etmeye başladığında ailenin huzuru bozulmaya başlar. Martin’in gerçek amacı ortaya çıktığında ve Stephen uzun süredir unutulmuş bir suçla karşı karşıya kaldığında, Murphy ailesinin evdeki mutluluğunu parçalanmaya başlayacaktır…
Not: 2 Ödül ve 4 Adaylık.

Fragman Filmi İzle

18.12.2017

İzlenme : 1.002

Sonra İzleFavorilere Ekle
İntikam (Altyazılı) 7.2/10
AltyazılıTür : Aksiyon,Suç,Dram,Gizem,Gerilim Gösterim : 08 Aralık 2017 Imdb : 7.2 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : The Chinaman – The Foreigner

Stephen Leather’in 1992yılındaki “The Chinaman” romanından, David Marconi senaryoya dökmesi üzerine Martin Campbell yönetmiş olduğu bu filmde, Restoran sahibi olan Quan (Jackie Chan) zamanını işleriyle geçirmektedir. Bir gün düzenlenen bir terör saldırısı tüm hayatını alt üst eder. Saldırıda kızı ölmüştür. Kızının ölümü Quan’ı derinden etkiler. Yaşanan korkunç olayın etkisinden uzun süre çıkamayan acılı baba kendine kızının ölümünden sorumlu olanları öldürmeyi görev edinir. Quan, gerçeklere ulaşmaya çalışırken karşısında eski bir devlet görevlisi olan Liam Hennessy’i (Pierce Brosnan) bulacaktır.

 

Fragman Filmi İzle

18.12.2017

İzlenme : 1.468

Sonra İzleFavorilere Ekle
Devil’s Whisper (Altyazılı) 4.0/10
AltyazılıTür : Dram, Korku, Gerilim Gösterim : 01 Ekim 2017 Imdb : 4.0 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Şeytanın Fısıltısı

15 yaşındaki Alejandro Duran, dindar bir Latin ailenin oğludur ve ileride katolik rahip olmak ister. Ancak Alex gizemli bir kutuyu keşfettiğinde, kendisine ait olan şeytani bir ruhu farkında olmadan serbest bırakır. Alex, onu ve sevdiği herkesi yok etmeden önce insanın şafağından beri çocuklara eziyet eden bu eski iblisi yenmenin bir yolunu bulmalıdır.
Not: 7 Ödül ve 5 Adaylık. Müzik: Penka Kouneva, Christopher Lord

Fragman Filmi İzle

18.12.2017

İzlenme : 693

Sonra İzleFavorilere Ekle
Gökyüzünün Ötesinde (Altyazılı) 5.7/10
AltyazılıTür : Aksiyon, Macera, Korku, Bilim Kurgu, Gerilim Gösterim : 01 Aralık 2017 Imdb : 5.7 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Beyond Skyline

Filmde rol alan dedektif, oğlunu uzay gemisinden kurtarmaya çalışıyor. Aksiyon dolu dakikalar sizleri bekliyor.

Fragman Filmi İzle

17.12.2017

İzlenme : 6.658

Sonra İzleFavorilere Ekle
Wolf Warrior 2 (Altyazılı) 6.5/10
AltyazılıTür : Aksiyon, Dram, Gerilim, Savaş Gösterim : 27 Temmuz 2017 Imdb : 6.5 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Zhan lang II

2015 yılında filmizlesene çevirisiyle sizlerle buluşturduğumuz ilk filminden sonra aynı başarısını 2. serisinde sürdürmeyi planlayan yönetmen Jing Wu aksiyon dolu dakikaları sizlere yaşatıyor.
İntikam üzere gidilen Afrika da kendini sosyal ve siyasal çatışmalar içinde bulan bir Çin kurt savaşçısının halkla birlikte direnişi…
1 adaylık.
Müzik: Joseph Trapanese

Fragman Filmi İzle

17.12.2017

İzlenme : 4.471

Sonra İzleFavorilere Ekle
Çizgi Ötesi (Altyazılı) 5.0/10
AltyazılıTür : Dram, Korku, Bilim Kurgu, Gerilim Gösterim : 01 Aralık 2017 Imdb : 5.0 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Flatliners

1990 yılında çekilen ilk filmin yeniden uyarlama yapımı olan filmde, beş tıp öğrencisi ölümden sonrasına saplantılı hale gelmiştir. Ölümün ardından yaşamın devam edip etmediğini öğrenmeye kararlı olan öğrenciler tehlikeli bir deneye girişirler. Her biri kısa periyotlarda kalp atışlarını durdurur. Böylece hepsi ölüm deneyimi yaşar. Ancak yaptıkları deney giderek tehlikeli bir hal almaya başlayacaktır. Öğrenciler öteki tarafa geçerek doğaüstü varlıkların dikkatini çekmiştir ve artık her biri geçmişteki hataları ile acı bir biçimde yüzleşecektir…

Fragman Filmi İzle

17.12.2017

İzlenme : 3.320

Sonra İzleFavorilere Ekle
Aramızdaki Sözler (Dublaj+Altyazılı) 6.3/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Macera,Dram,Romantik,Gerilim Gösterim : 12 Ocak 2018 Türkiye Imdb : 6.3 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : The Mountain Between Us – Más allá de la montaña

Gazeteci Alex Martin (Kate Winslet) ve cerrah Ben Bass (Idris Elba), Idaho’daki kar fırtınası nedeniyle diğer birçok kişiyle birlikte havaalanında mahsur kalmıştır. Ben’in ertesi güne acil bir ameliyatı, Alex’in ise düğünü vardır, bu nedenle birlikte özel bir uçak kiralayarak yola çıkarlar. Ancak uçak kaza yapar. Ben ve Alex hafif yaralı olarak kurtulmuştur, ama ıpıssız karlı bir dağın tepesinde, en yakın insandan kilometrelerce uzaktadırlar. Birbirini hiç tanımayan bu iki insanın, zorlu doğa koşullarında uzun bir yolculuk yapmak ve hayatta kalabilmek için birbirlerine güvenmekten başka şansı yoktur.
Aramızdaki Sözler filmi, 2011’de Charles Martin’in yazdığı kitaptan uyarlandı. Not: 1 Adaylık. Müzik: Ramin Djawadi
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

15.12.2017

İzlenme : 30.085

Sonra İzleFavorilere Ekle
Gantz: O (Dublaj+Altyazılı) 7.3/10
Türkçe DublajTür : Animasyon,Aksiyon,Fantastik,Savaş Gösterim : 11 Mayıs 2017 Imdb : 7.3 Yapım : 2016

Yönetmen : ,

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : İsim

Bu hikayemizde Tokyo’da yaşayan Matsuru Kato’yu ana karakter olarak ele alıyor ve Kato metroda yaralı birisine yardım etmeye çalışırken uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybetmesi ile bir anda kendini Gantz’ın önünde buluyor. Gantz diye tabir edilen bir bilgisayar onlara tekrar hayat veriyor ve acımasız bir ölüm kalım oyunu oynamaları için onları esir alıyor. Filmde verilen görevleri tamamlamaları sonucu aldıkları puanlar la hayatlarını şekillendiriyorlar. Ayrıca bu oyun da gerçek dünyayı işgal eden yaratıklara karşı kendi ailesini ve sevdiklerini koruma şansını da buluyorlar. Son teknoloji silahları sayesinde hiç bir tecrübesi olmadan verdikleri mücadele ise onları kişiliğini gözler önüne serip hayatta bir amaca hizmet etmeye doğru itecektir.
Not: Öncelikle Japonyayı kasıp kavuran animesini veya mangasını okumanızı tavsiye ederim. Bu film onun uyarlaması olan bilim-kurgu, savaş ve efektlerle donatılmış animasyon tarzında ama kesinlikle çocukların izleyebileceği bir tarz da olmayan aksiyon filmidir. Bazı bölümler anlamsız gelebilir ve sonunda ne oldu devamı gelecek mi diyebilirsiniz ama yine de izlemeye değecek kafanızda canlandırma ve hayal gücünüzle boşlukları da doldurabilirsiniz.
Not: Altyazı ve Türkçe Dublaj aynı anda eklenmiştir. Dublaj’lı versiyon’da çevrilmeyen bazı kısımlara Türkçe Altyazı da eklenmiştir.

Fragman Filmi İzle

12.12.2017

İzlenme : 25.849

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12345İleri ›
Yukarı Çık