Reklamları Kapat

Komedi Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Thor 3: Ragnarok (Dublaj+Altyazılı) 8.0/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon,Macera,Komedi,Bilimkurgu Gösterim : 27 Ekim 2017 Imdb : 8.0 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , , , , , , ,

Orijinal İsim : Thor 3

Thor serisinin 2017 yılında izleyiciyle buluşan üçüncü filminde, yaklaşmakta olan Norse kıyametine tanık olacağız. Asgard’tan uzakta, evrenin öbür ucunda hapsolmuş olan Thor çıkış yolu bulamamaktadır. Üstelik güçlü çekici de yanında değildir ve Asgard bir yıkımın eşiğindedir. Ragnarok zamanı gelmiştir, eğer gerçekleşirse bütün Asgardlıları yok edecek olan yıkımın sorumlusu ise acımasız Hela’dır. Ancak Asgard’ı kurtarabilmek için öncelikle özgür kalmalı, bunun içinde karşısına eski müttefiki Hulk’ı çıkaran ölümcül bir yarışmayı kazanmalıdır… Not: 2 Ödül ve 14 Adaylık. Müzik: Mark Mothersbaugh
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

20.02.2018

İzlenme : 36901

Sonra İzleFavorilere Ekle
Gizemli Geçit (Dublaj+Altyazılı) 5.3/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon,Macera,Fantastik,Komedi Gösterim : 31 Ağustos 2017 Imdb : 5.3 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Cong Chien Binh – Savaşçı Geçiti – The Warrior’s Gate

Bir genç sihirli bir şekilde Çin’e taşınır ve video oyun becerilerini bir Kung-Fu savaşçısının becerilerine dönüştürmeyi öğrenir. Video oyunları oynamaktan hoşlanan genç Jack, bir gün eline geçen gizemli bir sandığın zamanda bir geçit açmasıyla bir anda kendini zalim ve barbar bir kralın terör estirdiği Antik Çin’de bulur.
Jack’in bu barbar kralını savaşta yenmesi, güzel prensesi onun elinden kurtarması ve bir şekilde eve dönüş yolunu bulması için video oyun becerilerini bir Kung Fu savaşçısının becerilerine dönüştürmesi gerekmektedir.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

17.02.2018

İzlenme : 15405

Sonra İzleFavorilere Ekle
Senin Gibisi Yok (Dublaj+Altyazılı) 6.1/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Romantik Gösterim : 16 Şubat 2018 Imdb : 6.1 Yapım : 2018

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , ,

Orijinal İsim : Irreplaceable You

Abbie ve Sam 8 yaşından beri birbirlerini tanıyan bir çifttir. Birlikte büyüyen, her anlarında birbirlerinin yanında olan çift hayatlarının en güzel zamanlarını yaşar ta ki beklenmedik bir anda Abbie’ye kanser teşhisi konulana kadar. Aldığı haberle yıkılan Abbie şoku atlattıktan sonra Sam’i düşünür. Hastalığını herkesten saklamaya karar veren Abbie, flört etmekten anlamayan nişanlısı Sam için müstakbel bir kız arkadaş aramaya başlar.
Not: Altyazı ve Türkçe Dublaj aynı anda eklenmiştir.

Umudun Öteki Yüzü 7.2/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram Gösterim : 10 Kasım 2017 Imdb : 7.2 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Toivon tuolla puolen

Bir tarafta Helsinki’de yaşayan suratsız ve soğuk bir adam olan restoran sahibi Wickström, diğer tarafta ise bombalarla sarsılan Halep’ten kaçarak kız kardeşi ile yollara düşen Suriyeli bir göçmen, Khaled. Bu uzun yolculukta kız kardeşi kaybolur ve Khaled bir geminin kazan dairesinde Helsinki’ye varır. Adeta bir uzaylı gibi gezdiği Finlandiya’da göçmenlik başvurusu yapan Khaled’i bürokratik saçmalıklar rahat bırakmaz ve göçmenlik bürosu, Halep’te bir sorun olmadığını, o yüzden ülkesine geri dönmesi gerektiğini söyler. Bir yandan da kız kardeşini bulmaya çalışan Khaled, Wickström’ün restoranında yaşamaya başlar. Bu birbirinden tamamen farklı iki insan hem iş arkadaşı hem de dost olurken dünya da her zamanki gibi dönmeye devam edecektir. Not: 7 Ödül ve 9 Adaylık.

Babasının Kuzuları 5.9/10

Zengin iş adamı Vincenzo, çocuklarıyla çok ilgili bir baba olmadığının farkına varır. Fakat onlar da, ekonomik olarak kendi ayaklarının üstünde duramayan çocuklardır. Bunu önlemek isteyen baba, iflas etmiş numarası yaparak, hayatlarına bir düzen vermelerini amaçlar.

Babalar Savaşıyor 2 (Dublaj+Altyazılı) 6.1/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Komedi Gösterim : 01 Kasım 2017 Imdb : 6.1 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Daddy’s Home 2

2015’de vizyona giren Daddy’s Home‘un devam filminde, baba ve üvey baba; Dusty (Mark Wahlberg) ve Brad (Will Ferrell); güçlerini, çocuklarına muhteşem bir noel yaşatmak için birleştirirler. Dusty`nin eski kafalı maço babası (Mel Gibson) ve Brad`in ekstra sevecen ve duygusal babası (John Lithgow) noeli kaosa sürüklemek ve bu ikisinin işbirliğini test etmek için tam zamanında gelecektir.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Mune: Ay Koruyucusu 7.3/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Macera, Komedi Gösterim : 12 Ağustos 2017 Imdb : 7.3 Yapım : 2015

Yönetmen : ,

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Mune, le gardien de la lune

Mune adında bir faun Ay’ın Koruyucusu haline geldiğinde, Moon’la birlikte hazırlıksız bir deneyim yaşadıysa ve Ay’ın ve Güneş’in tehlikeye girebileceği bir kaza geçirdi; buna Necross adında bir Güneş’in kendisi için kendisini istemekte olduğu ve Gece ve gündüzün dengesi büyük tehlikede. Glim adında bir balmumu-çocuğun ve Güneş Muhafızları olan savaşçı Sohone’un yardımı ile Güneş’i geri getirmek ve Ay’ı gökyüzündeki haklı yerlerine geri getirmek için heyecanlı bir yolculuğa çıkıyorlar.

Kör Talihim 7.1/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Komedi, Dram Gösterim : 02 Ocak 2017 Imdb : 7.1 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Mein Blind Date mit dem Leben

Bütün hayâli bir otelde çalışmak olan Sali’nin hayâlleri, görme yetisini kaybetmesiyle suya düşer. Ama hayâllerinden vazgeçmez ve bu uğurda elinden gelen her şeyi yapmaya karar vererek görme özürlü olduğunu gizleyerek dünyanın en ünlü otellerinden biri olan Bayersicher Hof’a staj yapmak için başvurur ve kabul edilmesiyle bu olaylar işin içinden çıkılamaz hale gelir. Film Saliya Kahawatte’nin otobiyografisine dayanıyor.

Sayfalar : 12345İleri ›
Yukarı Çık