Reklamları Kapat

Gizem Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Kapan (Dublaj+Altyazılı) 7.8/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Korku, Gizem Gösterim : 21 Nisan 2017 Imdb : 7.8 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Get Out – ¡Huye!

Chris sıradan bir siyahi gençtir. Sevgilisi Rose ile mutlu bir ilişkisi vardır. Rose bir gün Chris’i ailesinin evine tanışmaya davet eder. Avrupalı Amerikalı sevgilisinin ailesinde bir tuhaflık olduğunu sezen Chris bir süre sonra mülkte kalmakta olan siyahi kişilerin bir bir kaybolduğunu öğrenir. Bunun üzerine tuz biber olan şey ise başka bir siyahi adamın kendisine iş işten geçmeden gitmesi yönündeki uyarısı olur. Chris bir şeylerin ters gittiğini sezmeye başladığında kurtulması sandığından çok daha zor olacaktır… Not: 4 Ödül ve 15 Adaylık.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

19.08.2017

İzlenme : 13.276

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ölüm Anahtarı – Kill Switch (Altyazılı) 5.7/10
AltyazılıTür : Bilim Kurgu, Gizem Gösterim : 01 Haziran 2017 Imdb : 5.4 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Redivider

Gelecekte geçen, bilgisayar oyunu tarzı hikayede; sınırsız enerji için paralel evrenleri harekete geçiren bir deney yapılır. Ancak işler planladıkları gibi gitmez. Pilot ve fizikçi Will Porter, robot uçaklar ve askerler tarafından takip edilir. Yok olmaya başlayan dünyada Porter, gerçek dünyayı, insanlığı, ailesini kurtarmak için Redivider kutusunu bir kuleye yetiştirmeye çalışmaktadır.Yönetmenliğini Tim Smit’İn yaptığı filmin oyuncuşarı arasında Dan Stevens, Bérénice Marlohe, Tygo Gernandt, Chloe-May Cuthill, Gijs Scholten van Aschat, Don Alphonso ve Mike Reus bulunuyor.
Diğer bir açıklama;
Eden roman serisinin yazarı olan ve pek çok bağımsız bilim kurgu filminde yönetmenlik yapan Tim Smit’in imzasını taşıyan yepyeni bilim kurgu filmi Kill Switch‘in başrolünde Dan Stevens var. Smit, senaryosunu da bizzat yazdığı bu filmde dünyanın kaderini bir savaş pilotunun ellerine bırakıyor ve kaderin tek bir adam tarafından belirlenip belirlenemeyeceği sorusunun etrafına macera ve gizem dolu bir hikaye kuruyor.

Fragman Filmi İzle

14.08.2017

İzlenme : 3.476

Sonra İzleFavorilere Ekle
They Look Like People (Altyazılı) 6.0/10
AltyazılıTür : Dram, Korku, Gizem, Gerilim Gösterim : 02 Şubat 2016 Imdb : 6.0 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : They Look Like People

Akıl sağlığı yerinde olmayan bir adam çevresindeki insanların şeytana dönüştüklerinden şüphelenmektedir. Bu şeytanlarla savaşa girmesi gerektiğini düşünen adam en yakın arkadaşını onlardan korumaya çalışır.
Not: 7 Ödül ve 1 Adaylık.
 

Fragman Filmi İzle

06.08.2017

İzlenme : 1.345

Sonra İzleFavorilere Ekle
Alien – Yaratık: Covenant (Altyazılı) 6.7/10
AltyazılıTür : Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim, Gizem Gösterim : 12 Mayıs 2017 Imdb : 6.7 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Alien: Covenant – Alien: Paradise Lost

Korku ve bilimkurgu denilince ilk akla gelenlerden, dehşetli hikayelerin geçtiği filmlerin en iyi bilinen ve tanınan seri filmi. Efsane bilimkurgu/macera yönetmeni Ridley Scott, Alien’da kendi yarattığı evrene, Prometheus ile başlayan yeni üçlemesinin ikinci filmi olan Allien: Covenant (Antlaşma, filmdeki koloni gemisinin adı) filmiyle geri dönüyor. Aslında Prometheus”un ardından 4 yıl geçtikten sonra yönetmen yeni bir yazar ekibiyle yola devam etmeye karar verdi (öncesinde elle tutulur bir senaryo oluşturulamadı) ve filmin senaryosuna katkıda bulunan 4 kişi dışında asıl senaryoyu John Logan ve Dante Harper kaleme aldığı söyleniyor, hatta filmin adını “Alien: Lost Paradise” (Yaratık: Kayıp Cennet) olarak medyaya duyurdu ve sonradan değiştiğini de belirtelim. Müzik: Jed Kurzel
Konuya gelecek olursak; Prometheus’tan 10 yıl sonra, 2104 yılında geçiyor. Koloni gemisi Covenant’ın mürettebata ek olarak 2000 kadar kolonist, derin uyku hâlinde onlarca embriyo, gelecek için hazırda bekliyor. Ancak yaşanan talihsizlik sonucu, gemi gitmesi gereken orijinal varış noktası Origae-6’ya ulaşamadan bir başka gezegene iniş yapmak zorunda kalıyor. Galaksinin oldukça uzak bir köşesinde, bir gezegene bağlı keşfedilmemiş cennet olarak varsaydıkları bölgenin aslında karanlık ve çok tehlikeli bir yer olduğunu çok geçmeden anlayacaklar. Buradan kaçışın bir yolunu bulmalıdırlar. Gezegendeki yegane canlı lanetli Prometheus’un keşfinden sonra hayatta kalan ‘sentetik’ David’dir…

Fragman Filmi İzle

02.08.2017

İzlenme : 7.116

Sonra İzleFavorilere Ekle
Çiçekçideki Gizem 6.5/10
Türkçe DublajTür : Gizem Gösterim : 17 Ocak 2016 Imdb : 6.5 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Flower Shop Mystery: Mum’s the Word

Abby Knight büyüdüğü kasabaya bir avukat olarak dönmüş genç bir kadındır. Kendi çiçekçisinin açılışının olduğu gün arabası, bir cinayet mahalinden kaçmaya çalışan biri tarafından hurdaya çevrilir. Abby bu olayın hemen ardından bir barmen ve arkadaşlarıyla tanışır. Bu barmen çok fazla sorunun cevabını taşımaktadır. Müzik:Sean Nimmons-Paterson

Fragman Filmi İzle

01.08.2017

İzlenme : 2.755

Sonra İzleFavorilere Ekle
Dokuzuncu Hayat (Dublaj+Altyazılı) 6.3/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Gizem, Gerilim Gösterim : 09 Haziran 2017 Imdb : 6.3 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The 9th Life of Louis Drax

Liz Jensen’ın çok satan romanından beyazperdeye uyarlanan yapım bilim kurgu ile fantastik türlerinin sınırlarını genişletiyor. 9 yaşındaki Louis Drax’ı temel alan filmde 9 yaşına dek 8 ölümcül kazayı atlatmış olan küçük çocuğun, 9. yaş gününde bir uçurumdan düşmesi konu ediniyor. Durumun garipliğini fark eden bir psikiyatrın başladığı araştırma beklenilenden çok daha fantastik gerçekleri ortaya çıkarıyor. Not: 2 adaylık.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

29.07.2017

İzlenme : 14.954

Sonra İzleFavorilere Ekle
Awaken the Shadowman (Altyazılı) 4.1/10
AltyazılıTür : Korku, Gizem, Gerilim Gösterim : 21 Temmuz 2017 Imdb : 4.1 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : The Ones Above

İki kardeşin, annelerinin enteresan şekilde ortadan kaybolmasının ardından tekrar bir araya gelmesinin sonucunda yaşanan korku dolu olaylara konu alan filmin yönetmeni J.S. Wilson, filmle ilgili olarak yarattıkları düşmanın çocukken yaşadığı gerçek olaylardan esinlendiğini söylüyor.
Not: filmizlesene.com.tr çevirisidir.

Fragman Filmi İzle

28.07.2017

İzlenme : 1.765

Sonra İzleFavorilere Ekle
Orman (Dublaj+Altyazılı) 4.8/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Korku, Gizem, Gerilim Gösterim : 08 Ocak 2016 Imdb : 4.8 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Forest

Genç bir kadın olan Sara, kayıp kız kardeşini bulmak için korku dolu Aokigahara’da bir yolculuğa hazırlanmaktadır. Çevredekilerin uyarısını dikkate almayan Sara, kardeşinin başına gelenleri öğrenmek istese de bilmediği bir şey vardır. Orman, bir sonraki misafiri öldürmeyi bekleyen kızgın ruhlarla doludur.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

23.07.2017

İzlenme : 16.900

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12345İleri ›
Yukarı Çık