Reklamları Kapat

Gençlik Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Kızlar Gecesi (Dublaj+Altyazılı) 5.2/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Komedi, Gençlik Gösterim : 16 Haziran 2017 Imdb : 5.2 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Rough Night – Rock That Body

Bekarlığa veda partisi verecek olan bir grup kız arkadaş doya doya eğlenebilmek için bir villa kiralarlar. Arkadaşlarının evliliğini kutlayan kız grubu eğlenceyi tamamlaması için erkek striptizciler de getirtir. Eğlence sürüp içkiler içilirken bir kaza meydana gelir ve erkek striptizcilerden biri ölür. Arkadaş grubu bu olayın üzerine ne yapmaları gerektiğine karar vermek durumunda kalır… Müzik: Dominic Lewis Not: Altyazı ve Türkçe Dublaj aynı anda eklenmiştir. Aile ortamın da izlemeye uygun olmayan sahneler mevcuttur.

 

Fragman Filmi İzle

29.09.2017

İzlenme : 19.496

Sonra İzleFavorilere Ekle
Dolaptaki Canavar (Altyazılı) 7.0/10
AltyazılıTür : Dram, Gizem, Gençlik Gösterim : 13 Eylül 2015 Imdb : 7.0 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Closet Monster

Bizlere genç bir eşcinsel erkeğin hayal dünyasını anlatıyor. Çocuk yaşta anne ve babasının ayrılmasıyla içine kapanan Oscar, kendisini fantastik kıyafetler ve maketler tasarlamaya verir. Yıllar sonra, sinema okuma hayaliyle üniversiteye girmeye hazırlanırken, en yakın arkadaşı ve tek sırdaşı çocukluğundan beri yanında olan hemstırı Buffy´dir. Bir gün işte tanıştığı Wilder dengeleri değiştirir; Oscar ilk kez âşık olur. Stilize bir görselliğe ve dinamik bir soundtrack´e sahip olan bu gençlik filmi, umut vaat eden bir yönetmeni müjdeliyor. Hamster Buffy´yi ünlü oyuncu Isabella Rossellini seslendiriyor.

Fragman Filmi İzle

07.09.2017

İzlenme : 2.396

Sonra İzleFavorilere Ekle
Bayan Sloane (Dublaj+Altyazılı) 7.4/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Dram, Gerilimi Gizem, Biyografi Gösterim : 09 Aralık 2016 Imdb : 7.4 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : El caso Sloane

Elizabeth Sloane, ne pahasına olursa olsun kazanmaya çalışan hırslı bir lobicidir. Silah kontrol yasasını geçirmek üzere harekete geçen Miss Sloane, silah sahibi olabilmek için özgeçmiş bildirimi yapılmasını zorunlu hale getirmek için bir kampanya başlatır. Ancak işi bu kez kolay olmayacaktır. Karşısında güçlü ve tehlikeli silah lobisi vardır ve bu uğurda kariyerini ve hatta daha fazlasını riske atmak zorunda kalacaktır.
Not: 1 Golden Globe adaylığı. Another 1 adaylık.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

29.07.2017

İzlenme : 26.314

Sonra İzleFavorilere Ekle
Patron Bebek – Boss Baby 6.4/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Komedi, Aile Gösterim : 31 Mart 2017 Imdb : 6.4 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : The Boss Baby

Her yaşa hitap edip ilgimizi çekmeyi başaran film yoğun ilgi gördüğü her halinden belli IMDB de 2021 yılında Patron Bebek 2 olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu bilgiyi sizinle paylaştıktan sonra gelelim merakla beklenen filmimizin konusuna, tim 7 yaşında bir çocuktur ve en büyük hayali sadece bir köpek sahibi olmaktır. Ancak günün birinde hayallerine büyük bir darbe iner. Annesi ve babası küçük bir bebeği evlat edinmiştir. Ancak bu bebekte bir gariplik vardır. Sürekli takım elbise giyer ve anne-baba etrafta olmadığında akıcı bir aksanla konuşmaktadır. Tim ilk başta ailesinin bütün ilgisini üstüne çeken bu bebekle hiç anlaşamaz. Ancak ikili kısa sürede bir anlaşmaya varır. Küçük bebek aslında bir ajandır ve çözmesi gereken çok önemli bir mesele vardır; Puppy Cop. Yönetim kurulu başkanının hain planlarını bozmak! İkili istese de istemese de bu konuda birlikte çalışmak zorunda kalacaklardır…

Fragman Filmi İzle

30.06.2017

İzlenme : 29.050

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yeni Nesil Ajan 3 : Xander Cage’in Dönüşü (Dublaj+Altyazılı) 5.3/10

Casus gerilim türünü yeniden tanımlayan gişe rekortmeni film, üçüncü bölümünde ekstrem sporcuyken devlet ajanı olan Xander Cage’in (Vin Diesel) kendi kendini gönderdiği sürgünden dönüşünü, ölümcül alfa savaşçı Xiang ve ekibiyle Pandora’nın Kutusu olarak bilinen tehlikeli bir silahı ele geçirme yarışındaki çarpışmalarını konu alıyor. Heyecan arayan karakterlerden yepyeni bir ekip oluşturan Xander, kendisini ölümcül bir komplo ağının içine düşmüş bulur. Üstelik bu komplo dünya hükümetlerinin en üst düzeylerini işaret eden bir tuzak olarak karşısına çıkar. Not: 1 Ödül ve 6 Adaylık.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi. Dublaj’lı versiyon’da çevirilmeyen bazı kısımlara Türkçe Altyazı eklenmiştir..

Fragman Filmi İzle

04.05.2017

İzlenme : 31.769

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yeni Öğrenci (Altyazılı) 6.7/10
AltyazılıTür : Komedi Gösterim : 02 Nisan 2016 Imdb : 6.7 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Le nouveau

Fransız aktör Rudi Rosenberg’in ilk uzun metrajlı yönetmenlik denemesi olan Yeni Öğrenci, bir okulda öğrenciler arasında kurulmuş olan hiyerarşinin ve ayakta kalmaya çabalayan bir grup ezilen öğrencinin hikâyesini eğlenceli bir dille aktarıyor. Okulun yeni çocuğu Benoit, okulda zorbalığa maruz kalan bir öğrenci. Zorbalıktan kurtulmak için büyük bir parti düzenleyen gencimizin evine yalnızca 3 kişi geliyor. Bu yeni ekip gelmiş geçmiş en havalı grup olma yoluna baş koyuyor.
Not: 2 Ödül ve 2 Adaylık.

Fragman Filmi İzle

21.04.2017

İzlenme : 5.523

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kayıp Balık Dori 7.4/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Macera, Komedi Gösterim : 02 Eylül 2016 Imdb : 7.4 Yapım : 2016

Yönetmen : ,

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Finding Nemo 2 – Finding Dory

Disney Pixar’ın “Kayıp Balık Dori” filmi kimsenin unutamadığı Mavi Tang balığı Dori’yi geçmişiyle ilgili bazı yanıtlar ararken arkadaşı Nemo ve Marlin’le yeniden bir araya getiriyor. Dori neleri hatırlayabilecektir? Ailesi kimdir? Balina dilini nereden öğrenmiştir?
Dori, büyük gözlü, mavi, neşeli, konuşkan ama hafızası 10 saniyede bir giden arkadaş canlısı bir balıktır. Geçmişine dair hatırladığı tek şey, çocukken nasıl olduysa ailesinden ayrılışıdır. Nemo ve Marlin’in yardımlarıyla Dori, ailesini aramak üzere unutulmaz bir maceraya atılır. Müzik:Thomas Newman
Not: 2 Ödül ve 2 Adaylık.

Fragman Filmi İzle

15.12.2016

İzlenme : 17.219

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kötü Kedi Şerafettin 7.7/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Aksiyon, Komedi Gösterim : 05 Şubat 2016 Imdb : 7.7 Yapım : 2016

Yönetmen : ,

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Bad Cat

Sıradan bir ilkbahar sabahı, kötü kedi Şerafettin ile yancıları martı Rıfkı ve fare Rıza akşamki mangal için hazırlıklarını sürdürmektedir. Gelgelelim, aynı gün içinde Şero’nun başına gelmeyen kalmaz. Önce babası Tonguç tarafından evden kovulur, sonra gözüne kestirdiği manitanın ölümüne sebep olur, yetmezmiş gibi düşmanlarının saldırısına uğrar, hayatı boyunca belki de ilk defa aşık olur ve nihayetinde Tacettin adında bir oğlu olduğunu öğrenir.

Fragman Filmi İzle

05.05.2016

İzlenme : 89.747

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 123456789
Yukarı Çık