Reklamları Kapat

Fantastik–Bilim Kurgu Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Gizemli Geçit (Dublaj+Altyazılı) 5.3/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon,Macera,Fantastik,Komedi Gösterim : 31 Ağustos 2017 Imdb : 5.3 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Cong Chien Binh – Savaşçı Geçiti – The Warrior’s Gate

Bir genç sihirli bir şekilde Çin’e taşınır ve video oyun becerilerini bir Kung-Fu savaşçısının becerilerine dönüştürmeyi öğrenir. Video oyunları oynamaktan hoşlanan genç Jack, bir gün eline geçen gizemli bir sandığın zamanda bir geçit açmasıyla bir anda kendini zalim ve barbar bir kralın terör estirdiği Antik Çin’de bulur.
Jack’in bu barbar kralını savaşta yenmesi, güzel prensesi onun elinden kurtarması ve bir şekilde eve dönüş yolunu bulması için video oyun becerilerini bir Kung Fu savaşçısının becerilerine dönüştürmesi gerekmektedir.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

17.02.2018

İzlenme : 15405

Sonra İzleFavorilere Ekle
Soğuk Deri (Altyazılı) 5.9/10
AltyazılıTür : Macera, Korku, Bilim-Kurgu Gösterim : 4 Kasım 2017 Imdb : 5.9 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Cold Skin – La pell freda

Konusu 1914’de geçen filmde, bir grup denizci, mahsur kalarak sıkıştıkları okyanus ortasındaki ıssız bir adada hayatta kalmaya çalışırlar. Ama kısa süre sonra, burada aslında yalnız olmadıklarını keşfederler ve hayatları için mücadele etmeleri zorunlu bir hal alır.

Adalet Birliği: JUSTiCE LEAGUE (Altyazılı) 7.0/10

DC öykü evrenini kapsamlı bir biçimde perdeye yansıtma projesinin en önemli ayaklarından biri olan Justice League, çizgi serideki en önemli kahramanları bir araya getiriyor. Superman’in fedakarlıklarından ilham alan Batman’in insanlığa olan inancı toparlanmıştır. Yeni müttefiki Wonder Woman ile insanlığın kaderi için savaşmaya hazırlardır. Ancak karşılarına çıkan yeni tehditin büyüklüğü karşısında kendilerini süper güçlü bir takım toplamak için çok kısa bir süreleri kalmış bir halde bulurlar. Ancak bu süper kahraman ekibi dünyayı kurtarmak için yeterli olacak mıdır? Batman, Superman, Wonder Woman, Flash ve Aquaman gibi DC evreninin süper “yıldızlarını” bir araya getren filmin yönetmen koltuğunda, çizgi uyarlamalar konusunda uzman kabul edebileceğimiz Zack Snyder oturuyor.

Ölüm Yarışı 2050 (Dublaj+Altyazılı) 3.7/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon, Komedi, Bilim Kurgu Gösterim : 01 Şubat 2017 Imdb : 3.7 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , , ,

Orijinal İsim : Death Race 2050

Death Race 2050, diğer filmlerde de olduğu gibi sürücülerin önüne geleni öldürerek puan kazandığı bir gladyatör savaşını konu olarak işleyecek. Yıl 2050. Gezegenin nüfusu hayli artmış. Sayıyı kontrol altına alabilmek için hükümet, halkın ülke çapında arabalarıyla insanları öldürerek fazladan puan kazanacakları bir ölüm yarışı düzenler.. Bu filmi aslında yeniden çekim veya alıntı gibi düşünebilirsiniz, asıl seriyi izlemek isteyenler buraya tıklayabilir veya alttaki isimlerden geçiş yapabilirsiniz.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

07.02.2018

İzlenme : 7000

Sonra İzleFavorilere Ekle
Cloverfield Paradoksu (Dublaj+Altyazılı) 6.5/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Korku,Gizem,Bilim-Kurgu,Gerilim Gösterim : 05 Şubat 2018 Imdb : 5.8 Yapım : 2018

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , , ,

Orijinal İsim : The Cloverfield Paradox – God Particle, Cloverfield Station

Bundan tam 10 yıl önce Canavar – Cloverfield olarak bildiğimiz 2008 yapımı filmindeki yaratıkların nasıl oluştuğunu anlatan, aslında ilk filmin ardından çekilen 2016 yapımı filmi Cloverfield Yolu No:10‘da (Sığınak olarak bildiğimiz) ki gibi merak uyandıran gerçekleri anlamamıza ve daha önceki iki yapımda aklımızda kalan soru işaretlerini gidereceğimiz yeni filmi.. Bir grup bilim insanı yeni bir enerji kaynağı bulmak adına uzayda çalışmalar yapmaktadır. Uzay istasyonunda “tanrı parçacığı” olarak da bilinen Higgs bozonunu keşfetmeye çalışan bilim insanları yanlışlıkla çok korkunç bir şeyi serbest bırakır. Serbest bıraktıkları şey, uzay istasyonundaki herkesin hayatını tehlikeye atacaktır. Ancak yaşananlar sadece gelecekte olacakların habercisidir…
Not: Altyazı ve Türkçe Dublaj aynı anda eklenmiştir. Dublaj’lı versiyon’da çevrilmeyen bazı kısımlara Türkçe Altyazı da eklenmiştir.

Batman: Gotham’ın Gaz Lambaları (Dublaj+Altyazılı) 7.0/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Animasyon,Aksiyon,Suç,Fantastik Gösterim : 02 Ocak 2018 Imdb : 7.0 Yapım : 2018

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Batman: Gotham by Gaslight

Mike Mignola ve Brian Augustyn ikilisinin ellerinden çıkan Gotham By Gaslight, farklı bir zaman veya evrende geçen Batman çizgi romanları arasında en çok beğeni toplayan çalışmalardan biri olarak hatırlanıyor. 19. yüzyılda geçen ve Viyana, Londra gibi Avrupa kentlerini de gördüğümüz Gotham By Gaslight‘ta Batman’in ana düşmanı Jack The Ripper. Batman çizgi romanlarında sıklıkla gördüğümüz Alfred Pennyworth, James Gordon ve Joker gibi karakterlerin de söz konusu dönemde karşımıza çıktığı çizgi romanda Sigmund Freud ve Prince Albert Victor gibi tarihten önemli figürler de bulunuyor.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

01.02.2018

İzlenme : 5493

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sum1 : Uzaylı istilası 3.8/10
Türkçe DublajTür : Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim Gösterim : 01 Aralık 2017 Imdb : 3.8 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Alien Invasion: S.U.M.1

Saldırgan bir uzaylı ırkı dünyayı ele geçirir. Bütün hayatını yeraltında yaşayan ve genç askerlerden oluşan SUM1 ekibi, istila sonucu hayatta kalanları kurtarmak için yeryüzüne gönderilir.

 

Fragman Filmi İzle

31.01.2018

İzlenme : 3337

Sonra İzleFavorilere Ekle
Zümrüt Yeşil 5.9/10
Türkçe DublajTür : Fantastik, Gizem Gösterim : 24 Haziran 2016 Imdb : 5.9 Yapım : 2016

Yönetmen : ,

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Emerald Green – Smaragdgrün

Serinin son bölümünde; Gwendolyn’un kalbi geçmişte yaşadıklarından dolayı çok kırılmıştır ve yeniden Gideon’a güvenmesi çok zordur. Ancak Lodge kaçırılınca, onu kurtarmak için Gwen ve Gideon işbirliği yapmak zorunda kalır.
Ek Bilgi: Yazar Kerstin Gier 1966 yılında doğdu. Diplomalı ancak işsiz bir pedagog olarak 1995 yılında yazmaya başladı ve hızla büyük bir başarı yakaladı. Yakut Kırmızı, Safir Mavi, Zümrüt Yeşil kitaplarından oluşan “Aşk Tüm Zamanların İçinden Geçer” serisi uluslararası çoksatanlar listelerine girdi. Kitap görseli için tıklayınız.
Mart 2013’te Yakut Kırmızı filmi yıldız oyunculardan oluşan bir kadroyla beyaz perdeye aktarıldı ve bu seriyi kitapları gibi Safir Mavi ardından ise 2016 yılında Zümrüt Yeşil filmi uyarlaması ile tamamladı.

Fragman Filmi İzle

28.01.2018

İzlenme : 2335

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12345İleri ›
Yukarı Çık