Reklamları Kapat

Animasyon Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Kocaayak ve Oğlu (Altyazılı) 6.1/10
AltyazılıTür : Animasyon,Komedi,Aile,Fantastik Gösterim : 15 Eylül 2017 Imdb : 6.1 Yapım : 2017

Yönetmen : ,

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Bigfoot Junior – The Son of Bigfoot

13 yaşındaki Adam çok uzun süredir kayıp olan gizemli babasının peşinden bir yolculuğa çıkar. Bir süre sonra Adam babasının ünlü Kocaayak efsanesinden başkası olmadığını anlar. Babası yıllardır ormanda saklanmaktadır, böylece kendisini ve ailesini DNA’sının peşinde olan Hair Co. Adındaki şirketten koruyacaktır. Baba oğul kaybettikleri zamanı telafi etmeye çalışırlarken, Adam kendisinde de gizli güçler olduğunu keşfeder. Ancak babasını ararken Hair Co. yetkililerinin de peşinde olduğunu fark ettiğinde çok geç olacaktır.

Fragman Filmi İzle

22.11.2017

İzlenme : 682

Sonra İzleFavorilere Ekle
Spark: Bir Uzay Macerası 4.4/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Macera, Komedi Gösterim : 07 Temmuz 2017 Imdb : 4.4 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Spark: A Space Tail

Güç delisi general Zhong 13 yıl önce Bana gezegeninin kontrolünü ele geçirmiştir. O günden beri gezegenin yönetimini elinde tutan kötü kalpli general bütün gezegeni lime lime etmekte ve gezegenin sakinlerini ağır bir boyunduruk altında yaşatmaktadır. Gezegende 3 arkadaş olan hareketli maymun Spark, hevesli tilki Vix ve teknoloji meraklısı domuz Chunk da yaşamaktadır. Üçlü bir şekilde generalin planının dünyayı ele geçirmek olduğunu öğrenir. General, kara delikler yaratma gücüne sahip olan Kraken’in peşindedir ve eğer onu ele geçirirse sonsuz güç onun olacaktır. Onu durdurmak için harekete geçen ekip bu yolculukları sırasında uzayın pek çok gizli noktasını keşfedecek ve kendi köklerinin nereden geldiğini de bulacaktır…

Fragman Filmi İzle

13.11.2017

İzlenme : 3.282

Sonra İzleFavorilere Ekle
Balerin ve Afacan Mucit (Dublaj+Altyazılı) 6.9/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Animasyon, Macera, Komedi Gösterim : 04 Ağustos 2017 Imdb : 6.9 Yapım : 2016

Yönetmen : ,

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Ballerina

Yetim olan Félicie Milliner sakin bir köyde yaşamakta olan küçük bir kızdır. Ancak Felicie’nin büyük bir hayali vardır, o da bir balerin olabilmektir. Bunun yolunun köyde kalmaktan geçmediğini bilen küçük kız kırsal Brittany’i terk ederek Paris’e kaçar. Burada bir yanlışlık sonucu farklı biriyle karıştırılır. Ancak bu yanlışlık ona hayallerinin yolunu açar. Felicie bu karışıklık sayesinde Büyük Opera binasının öğrenci kontenjanına girmeyi başarır. Peki küçük kız kimse durumu anlamadan hayallerine kavuşabilecek midir?…
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

08.11.2017

İzlenme : 10.754

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sevimli Emojiler
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Animasyon Gösterim : 11 Ağustos 2017 Imdb : Belirtilmemiş Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular :

Orijinal İsim : The Mojicons

“Sevimli Emojiler” internetin emojiler dolu, perde arkası sahnelerini anlatıyor. Emojiler, e-postalarda ve mobil mesajlaşmada düzenli olarak kullandığımız sayısız ifadeler. İronik olarak bu kısaltılmış ifadelerin, Web’in nasıl çalıştığı hakkında fikri bile yok. Gizemli bir dijital kötü adam, @ simgesini çaldığında tüm elektronik yazışmaları durdurur. Emojiler, sistemi onarmak için korkutucu ve tehlikeli bir maceraya girişirler. Tabi keşke sistemin ne olduğunu bilselerdi… İnternet; tüm sırlarını emojilere açarken, hem emojilere hem de onları izleyen çocuklara heyecanlı anlar yaşatacak.
Not: Emoji Filmi – The Emoji Movie Filmi ile çok benzer karıştırmayınız.
 

Fragman Filmi İzle

06.11.2017

İzlenme : 6.931

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ethel ve Ernest (Altyazılı) 7.9/10
AltyazılıTür : Animasyon, Dram, Tarihi Gösterim : 6 Ağustos 2017 Imdb : 7.9 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Ethel and Ernest – Ethel & Ernest

Ethel orta sınıftan, sıradan özlemlerle dolu, hizmetçilikle para kazanan bir kadındır. Ernest ise ondan beş yaş küçük, sosyalist ideallerle dolu, teknolojiye ilgi duyan bir sütçüdür. Tek oğulları Raymond’la birlikte Londra’da, Büyük Bunalım ve İkinci Dünya Savaşı olaylarının etkisi altında bir yaşam sürerler. Raymond Briggs’in çizgi romanından uyarlanan film, 20. yüzyılın en önemli sosyal ve siyasal gelişmelerini yansıtırken, Londra’daki işçi sınıfının yaşamıyla kaygılarını sergiliyor.
Not: 1 Ödül ve 2 Adaylık. Müzik: Carl Davis
 

Fragman Filmi İzle

02.11.2017

İzlenme : 8.340

Sonra İzleFavorilere Ekle
Arabalar -3- (Dublaj+Altyazılı) 7.0/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Animasyon,Macera,Komedi,Aile,Spor Gösterim : 16 Haziran 2017 Imdb : 7.0 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Cars 3 – Biler 3 – Otomobiller 3

Pixar’ın sevilen serisi Arabalar’ın 3. devam halkası Arabalar 3’te yönetmen koltuğunda tekrar Brian Fee oturuyor. Şimşek McQueen’in yeni maceralarını göreceğimiz filmde sevimli arabayı kendisinden genç ve hızlı arabalar tarafından bozguna uğratılmış olarak görüyoruz. Şimşek pistlere geri dönmenin hayalini kurup kenara itildiğine içerlerken bir anda #95’in işinin henüz bitmediğini kanıtlamaya karar veriyor. Hevesli genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez’in yardımına, kazanmak için bir plana, merhum Hudson Hornet’in verdiği ilhama ve birkaç beklenmedik numaraya ihtiyacı olan arabamız Piston Kupasının en büyük yarışında boy göstermeye hazırlanıyor.
Not: 2 Adaylık. Müzik: Randy Newman
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.
 

Fragman Filmi İzle

01.11.2017

İzlenme : 31.258

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ayı Kardeşler 3: Sirkte Curcuna 6.1/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Aile, Komedi Gösterim : 14 Temmuz 2017 Imdb : 6.1 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Boonie Bears III – Boonie Bears: The Big Top Secret

Serinin bu bölümünde hız kesmeden maceraları devam eden ve evinden koparılıp bir sirke hapsedilen Briar, goril Hugo’nun yardımıyla buraya çabucak uyum sağlar. Bramble ve Oduncu Vik, sirki yeniden eğlencenin merkezi popüler bir yer haline getiren Briar’ı binbir güçlükten sonra bulurlar. Yeni hayatından memnun olan ve ormana geri dönmek istemeyen Briar’ın kararını değiştirmesi için sirkin karanlık yüzünün ortaya çıkması gecikmeyecektir.

 

Fragman Filmi İzle

29.10.2017

İzlenme : 5.530

Sonra İzleFavorilere Ekle
Çılgın Hırsız -3- (Dublaj+Altyazılı) 6.3/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Animasyon, Aksiyon, Macera, Komedi Gösterim : 25 Ağustos 2017 Imdb : 6.3 Yapım : 2017

Yönetmen : , ,

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Despicable Me 3 – Mi villano favorito 3

Minyonların maceraları kaldığı yerden devam ediyor. Çılgın Hırsız 1 , Çılgın Hırsız 2 ve Minyonları yaratan ekip, Gru, Lucy ve sevimli kızları Margo, Edith ve Agnes ile Minyonların maceralarını devam ettirmek üzere geri dönüyor.
Gru’yu tanıyorsunuz! Despicable Me filmlerinin baş kahramanı olan bu kel ve yetenekli kötü adamı en son bıraktığımızda iyilerin tarafındaydı. Büyük bir hata yapıp Balthazar’ı elinden kaçıran Gru için sıkıntılı günler başlayacak. İşinden kovulan ve aile hayatı da sallantıda olanan Gru’nun yardımına varlığından bile habersiz olduğu kardeşi Dru koşacak tabii tek bir şartla; suç dolu hayatına geri dönerse! Bakalım iki kardeş nasıl bir maceraya atılacaklar ve başlarına neler gelecek?
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

28.10.2017

İzlenme : 47.409

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12345İleri ›
Yukarı Çık