Reklamları Kapat
Resident Evil Vendetta (Dublaj+Altyazılı) 6.3/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Animasyon, Aksiyon, Korku, Bilim-Kurgu Gösterim : 27 Mayıs 2017 Imdb : 6.3 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Biohazard Vendetta

Capcom oyun firmasının en iyi seri oyunlarından birinin sinemaya aktarılışı Resident Evil serisinin son yayınlanan animesi karşımızda. Resident Evil Damnation dan sonra görsel açıdan çok daha kaliteli olarak görülen anime neredeyse canlı görüntü izlenimi veriyor. Not: – Öncelikle Animasyonun Resident Evil film serisi ile bağlantısı yoktur. Animasyondaki Karakterleri Resident evil oyunlarını oynayan arkadaşlar zaten biliyorlar. Doksanlı yıllardan beridir oyununu takip eden biriyseniz o kendine has sinema tiklerinin bir gün film haline getirilse de izlesek dediğiniz olmuştur. Film işte o güzel animasyonlardan oluşuyor; Konusu oyuna bağlı olmayışı merak uyandırıyor. RE takipçisi olmamanız bir şey fark ettirmez çünkü hem oyununun hemde filminin konu suna aykırı olduğu için rahatlıkla diğer jenerasyonları Yetişkinler izleyebilirsiniz (Çocuklar için uygun değildir)
Bilgilendirme; Serinin diğer bölümleri’de kaçıranlar için güncellendi. Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

19.07.2017

İzlenme : 9.153

Sonra İzleFavorilere Ekle
Tom Ve Jerry Willy Wonka Ve Çikolata Fabrikası 5.3/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Macera, Komedi, Aile, Müzikal Gösterim : 01 Temmuz 2017 Imdb : 5.3 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Tom and Jerry Willy Wonka and the Chocolate Factory

Tom ve Jerry’nin tatlı maceralarına siz de katılın! Tom ve Jerry sevgi dolu bir çocuk olan Charlie Bucket’la arkadaş olur ve Altın Bilet kazanarak çikolata fabrikasına ziyaretinde Charlie’ye yardım etmeye karar verirler. İçerisi göz alıcı tatlılar ve baştan çıkarıcı müzikleriyle bir hayal dünyasıdır. Bakalım Charlie ve arkadaşları insanı baştan çıkartan lezzetlerle dolu Wonka’nın krallığında tuzaklara düşmemeyi başarabilecekler midir?

 

Fragman Filmi İzle

16.07.2017

İzlenme : 1.052

Sonra İzleFavorilere Ekle
Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz 6.0/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Macera, Komedi Gösterim : 24 Şubat 2017 Imdb : 6.0 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Snezhnaya koroleva 3. Ogon i led

Gerda, Karlar Kraliçesi ve Kralı’nı alt etmesine rağmen aradığı huzuru bulamamıştır. Kuzey Rüzgârı’nın kendisinde ayırdığı anne ve babasını bulmak ve ailesini tekrar bir araya getirmek istemektedir. Şimdi arkadaşları ile bu amaç için Kuzey’in buzullarla kaplı tepelerine yolculuk yapacaklardır. Yolculuk sırasında tarihi Ateş ve Buz Taşı’nı keşfedeceklerdir fakar bu andan itibaren hiçbir şey planladıkları gibi gitmeyecektir. Gerda’nın geçmişten güç alması ve daha da cesur olması gerekmektedir.
Animasyon dünyasının sevilen serisi Karlar Kraliçesi’nin üçüncü filminde yönetmen koltuğunda bu kez Aleksey Tsitsilin oturuyor.

Fragman Filmi İzle

09.07.2017

İzlenme : 3.602

Sonra İzleFavorilere Ekle
Şirinler 3: Kayıp Köy (Altyazılı) 5.9/10
AltyazılıTür : Animasyon, Macera, Komedi Gösterim : 07 Nisan 2017 Imdb : 5.9 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Smurfs: The Lost Village – Get Smurfy

Şirinler’in yeni macerasında ekip yine bir görev uğruna yollara koyulur. Gizemli bir harita ortaya çıkar ve gizli bir köyün yerini işaret eder. Bunun üzerine bu köyün güvenliği artık Şirinler’in ellerindedir. Şirine, Gözlüklü Şirin, Sakar Şirin ve Güçlü Şirin gizemli ormanda yolculuk ederek bu köyü keşfetmeye karar verirler. Ancak kötü kalpli Gargamel’in de bu haritadan haberi olur ve o da bu gizemli köyün peşine düşer. Artık bu köyü Gargamel’den önce bulmak Şirinler’in en büyük görevi haline gelir. Bu yolda Şirinler tarihinin en büyük gizemini de çözeceklerdir…
Not: Orijinal Türkçe Dublaj 27.07.2017 çıkacak ve eklenecektir.

Fragman Filmi İzle

06.07.2017

İzlenme : 2.963

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kahramanlar Takımı – Monkey King: Hero Is Back 7.2/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Aksiyon, Macera Gösterim : 19 Mayıs 2017 Imdb : 7.2 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Xi you ji zhi da sheng gui lai

Çin’de tüm zamanların en çok hasılat elde eden animasyon filmlerinden biri olan Kahramanlar Takımı, sürgün edilen Maymun Kral’ın geri dönüş çabasını anlatıyor. Bulunduğu her yerde gürültü patırtı çıkaran Maymun Kral sonunda yalnızlığa mahkum edilerek Beş Element Dağı’na hapsedilir ve varlığı yıllar boyu nesilden nesle anlatılan bir efsane haline gelir. Küçük kahramanımız Liu bu efsaneden en çok etkilenenlerin başında gelmektedir.
Bir gün Dağ Canavarları Liu’ın yaşadığı köye saldırırlar. Bu saldırıdan küçük bir kız çocuğunu kurtarmayı başaran Liu kaçarak Beş Element Dağı’na sığınır ve yanlışlıkla Maymun Kral’ın üzerindeki mührü çözerek onu binlerce yıllık uykusundan uyandırır. Bu arada Dağ Canavarları çoktan kahramanlarımızın peşine düşmüştür.
Tek isteği özgür kalır kalmaz evine – Çiçek ve Meyve Dağı’na – geri dönmek olan Maymun Kral bileğindeki mührün tam çözülmemiş olması üzerine istemeye istemeye Liu ve küçük kızla birlikte Şangan’a geri dönmek zorunda kalır.
Not: 1 Ödül ve 2 Adaylık.

Fragman Filmi İzle

06.07.2017

İzlenme : 16.376

Sonra İzleFavorilere Ekle
Elleri Olmayan Kız 7.3/10
Türkçe DublajTür : Animasyon Gösterim : 01 Aralık 2016 Imdb : 7.3 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : La jeune fille sans mains

Sulu boya çalışması gibi gelebilir, yüzlerce resim çizmişler birleştirmişler görselleri oynatmışlar gibi hissedeceksiniz çünkü filmin görsel yönü tamamen onu andırıyor. Zor zamanlarında bir değirmenci, kızını şeytana satmıştır. Kız, şeytandan kaçmayı başarır ancak bu sırada ellerini kaybeder. Ailesinin yanına dönemeyeceğini anlayan kız, yolculuğu sırasında sular tanrıçası, kibar bir çiftçi ve sonunda bir de prens ile karşılaşacaktır.

 

Fragman Filmi İzle

04.07.2017

İzlenme : 1.471

Sonra İzleFavorilere Ekle
Patron Bebek – Boss Baby 6.4/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Komedi, Aile Gösterim : 31 Mart 2017 Imdb : 6.4 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : The Boss Baby

Her yaşa hitap edip ilgimizi çekmeyi başaran film yoğun ilgi gördüğü her halinden belli IMDB de 2021 yılında Patron Bebek 2 olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu bilgiyi sizinle paylaştıktan sonra gelelim merakla beklenen filmimizin konusuna, tim 7 yaşında bir çocuktur ve en büyük hayali sadece bir köpek sahibi olmaktır. Ancak günün birinde hayallerine büyük bir darbe iner. Annesi ve babası küçük bir bebeği evlat edinmiştir. Ancak bu bebekte bir gariplik vardır. Sürekli takım elbise giyer ve anne-baba etrafta olmadığında akıcı bir aksanla konuşmaktadır. Tim ilk başta ailesinin bütün ilgisini üstüne çeken bu bebekle hiç anlaşamaz. Ancak ikili kısa sürede bir anlaşmaya varır. Küçük bebek aslında bir ajandır ve çözmesi gereken çok önemli bir mesele vardır; Puppy Cop. Yönetim kurulu başkanının hain planlarını bozmak! İkili istese de istemese de bu konuda birlikte çalışmak zorunda kalacaklardır…

Fragman Filmi İzle

30.06.2017

İzlenme : 12.627

Sonra İzleFavorilere Ekle
Mortadelo Ve Filemon: İmkansız Görev 6.6/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Komedi Gösterim : 28 Kasım 2014 Imdb : 6.6 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Mortadelo y Filemón contra Jimmy el Cachondo

Karikatürist Francisco Ibáñez tarafından yaratılan, T.I.A’nın en eğlenceli iki ajanının hikayesi bu kez beyazperdede izleyiciyle buluşuyor; iki kafadar bu kez dünyayı eşi benzeri görülmemiş bir saldırıdan kurtarmak için kolları sıvıyor! İnsanlık bu kez azılı bir suçlu olan Ucube Jimmy tarafından yayılan kahkaha virüsü tarafından tehdit edilmektedir. Kontrol edilmesi imkansız bu kahkaha okullar, bankalar, belediyeler, kafeler, kısacası her yerde etkisini gösterir. Bir noktadan sonra insanlar gülmekten işlerini sürdüremez hale gelirler. Ucube Jimmy aynı zamanda helikopterindeki her an patlayabilecek olan bombayla şehirde büyük bir tehlikenin yaşanmasına neden olmak üzeredir. Onu durdurabilecek tek güç ise favori ajanlar Dörtgöz ve Keltoş’un güçlerini birleştirmesidir.

Fragman Filmi İzle

29.05.2017

İzlenme : 5.734

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12345İleri ›
Yukarı Çık