Reklamları Kapat

Animasyon Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Mune: Ay Koruyucusu 7.3/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Macera, Komedi Gösterim : 12 Ağustos 2017 Imdb : 7.3 Yapım : 2015

Yönetmen : ,

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Mune, le gardien de la lune

Mune adında bir faun Ay’ın Koruyucusu haline geldiğinde, Moon’la birlikte hazırlıksız bir deneyim yaşadıysa ve Ay’ın ve Güneş’in tehlikeye girebileceği bir kaza geçirdi; buna Necross adında bir Güneş’in kendisi için kendisini istemekte olduğu ve Gece ve gündüzün dengesi büyük tehlikede. Glim adında bir balmumu-çocuğun ve Güneş Muhafızları olan savaşçı Sohone’un yardımı ile Güneş’i geri getirmek ve Ay’ı gökyüzündeki haklı yerlerine geri getirmek için heyecanlı bir yolculuğa çıkıyorlar.

Gamba: Macera Çetesi 5.2/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Aksiyon, Macera Gösterim : 05 Mayıs 2017 Imdb : 5.2 Yapım : 2015

Yönetmen : ,

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Gamba: Ganba to nakamatachi

Gamba: Macera Çetesi, iki fare, Gamba ve Mampuku’nun macerasını ele alıyor.
İki fare, Gamba ve Mampuku, büyük bir metropolün küçük bir köşesinde yaşarlar. Bir gün, Gamba bir kutu etiketi üzerine basılan bir deniz görüntüsüyle büyülenir. Gamba hayatı boyunca şehirde büyüdüğü için, denizin ne olduğunu bilmiyordur. Mampuku ona denizin düşünülemez derecede büyük bir su birikintisi olduğunu söylediğinde, Gamba derhal gidip görmeye karar verir. Mampuku gönülsüzce onu takip eder. İkilinin macerası böylelikle başlamış olur.

 

Batman: Gotham’ın Gaz Lambaları (Dublaj+Altyazılı) 7.0/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Animasyon,Aksiyon,Suç,Fantastik Gösterim : 02 Ocak 2018 Imdb : 7.0 Yapım : 2018

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Batman: Gotham by Gaslight

Mike Mignola ve Brian Augustyn ikilisinin ellerinden çıkan Gotham By Gaslight, farklı bir zaman veya evrende geçen Batman çizgi romanları arasında en çok beğeni toplayan çalışmalardan biri olarak hatırlanıyor. 19. yüzyılda geçen ve Viyana, Londra gibi Avrupa kentlerini de gördüğümüz Gotham By Gaslight‘ta Batman’in ana düşmanı Jack The Ripper. Batman çizgi romanlarında sıklıkla gördüğümüz Alfred Pennyworth, James Gordon ve Joker gibi karakterlerin de söz konusu dönemde karşımıza çıktığı çizgi romanda Sigmund Freud ve Prince Albert Victor gibi tarihten önemli figürler de bulunuyor.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

01.02.2018

İzlenme : 5493

Sonra İzleFavorilere Ekle
Coco (Altyazılı) 8.7/10
AltyazılıTür : Animasyon, Macera, Komedi Gösterim : 19 Ocak 2018 Imdb : 8.7 Yapım : 2017

Yönetmen : ,

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Koko – Untitled Dia de los Muertos Project

12 yaşındaki Miguel’in ölüler diyarına macerasını anlatan animasyon filminin konusu kısaca; 12 yaşındaki Miguel’in en büyük kahramanı efsanevi Meksikalı gitarist Ernesto de la Cruz’dur. Ancak Cruz hayatını kaybetmiştir ve Miguel’in onunla tanışma imkanı yoktur. Her gün onun şarkılarını dinleyen Miguel günün birinde ünlü müzisyenin gitarını bulur. Ancak gitarı çalması onu bir anda Ölüler Diyarı’na götürüverir. Çıkış yolunu arayan Miguel, düzenbaz Hector’la karşılaşır ve birlikte Miguel’in aile tarihinin ardındaki gerçek hikayeyi keşfetmek için olağanüstü bir yolculuğa çıkarlar…
Not: 1 Golden Globe ödülü. 46 farklı ödül ve 42 adaylık. Müzik: Michael Giacchino Ayrıca filme ait çeviri notları için buraya tıklayınız .
 

Fragman Filmi İzle

31.01.2018

İzlenme : 2002

Sonra İzleFavorilere Ekle
Bak Şu Leyleğe 5.9/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Macera, Aile Gösterim : 20 Ekim 2017 Imdb : 5.9 Yapım : 2017

Yönetmen : ,

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : A Stork’s Journey

Animasyon yapımı film Richard isimli bir kuşu temel alıyor. Herkes Richard’ın bir serçe olduğunda hem fikirdir. Ancak Richard kesinlikle bunu kabul etmemektedir, zira o bir leylek olduğu inancına sıkı sıkıya tutunmaktadır. Leylekler tarafından büyütülen Richard, ailesi göç etmek için onu geride bıraktığında, ilginç baykuş arkadaşı Olga ve kendini beğenmiş Kiki ile birlikte, bir leylek olduğunu kanıtlamak için göç yolculuğuna çıkacaktır.

 

Fragman Filmi İzle

28.01.2018

İzlenme : 6364

Sonra İzleFavorilere Ekle
Astronot Köpekler 1 – Space Dogs 5.2/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Macera, Komedi Gösterim : 29 Ekim 2017 Imdb : 5.2 Yapım : 2010

Yönetmen : ,

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Belka i Strelka. Zvezdnye sobaki

1960 yılında Sovyetler Birliği tarafından uzaya gönderilen ve canlı dönen ilk köpek olan Belka ve Strelka’nın maceralarına odaklanan keyifli bir animasyon.

 

Fragman Filmi İzle

23.01.2018

İzlenme : 4752

Sonra İzleFavorilere Ekle
Astronot Köpekler 2 – Space Dogs 4.0/10

2010 yapımı ilk animasyonun devamında, bir grup köpek astronot Dünya’da gerçekleşen tuhaf olayların kaynağını bulabilmek için Ay’ın karanlık tarafına bir yolculuk yaparlar.

 

Fragman Filmi İzle

23.01.2018

İzlenme : 2275

Sonra İzleFavorilere Ekle
Tadeo Jones 2: Hazine Avcısının Maceraları ve Kral Midas’ın Sırrı 6.2/10

Dünya’nın en tuhaf kaşiflerinden biri olan Tad efsanesi 2017 yapımı bir macera ile devam ediyor. Tad bu eğlenceli animasyonda, Sara’yı, Kral Midas’ın kolyesini arayan bir milyonerden kurtarmalıdır.
Las Vegas’a giden Tad, arkeolog Sara Lavroff’un son keşfiyle ilgili sunuma katılacaktır: dokunduğu her şeyi altına çeviren mitolojik figür Kral Midas’a ait olan kolyenin varlığını kanıtlayan bir papirüs. Fakat kötü niyetli zengin bir adam, muskayı bulup sonsuz zenginliklere ulaşmak için Sara’yı kaçırınca mutlu birliktelik bozulur. Arkadaşları papağan Belzoni ve köpek Jeff ile yola koyulan Tad, dünyanın dört bir yanına giderek yeni dostlar ve yeni düşmanlar edineceği bir macerada Sara’yı kurtarmak için kıvrak zekâsını kullanacaktır!

Fragman Filmi İzle

18.01.2018

İzlenme : 15290

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12345İleri ›
Yukarı Çık