Reklamları Kapat

Aile Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

93 Yazı (Dublaj+Altyazılı) 7.3/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Dram, Aile Gösterim : 23 Haziran 2017 Imdb : 7.3 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Verano – Estiu 1993 – ’93 Summer

Katalan yönetmen Carla Simon’un küçük bir kızın evlatlık gittiği ailedeki sıkıntılı günleri hakkındaki ilk uzun metrajlı duygusal filmi, dünya prömiyerini Berlin Film Festivali’nin Generation Kplus bölümünde Şubat ayında yaptı. Annesiyle babası hayatlarını kaybedince dayısıyla yengesi altı yaşındaki Frida’yı taşradaki evlerine, yanlarına alırlar. Annesinin hasretini içinden atamayan Frida gecelerini dua ederek, gündüzlerini ise yeni ailesinde kendine bir yer edinmeye çalışarak geçirir. Otobiyografik öğeler taşıyan ’93 Yazı, küçük Frida’nın iç dünyasını bir yaz süresince, duygu sömürüsüne kaçmadan gözlemliyor.
* 2017 İSTANBUL FİLM FESTİVALİ Jüri Özel Ödülü
* 2017 Berlin Jüri Büyük Ödülü (Generation), GWFF En İyi İlk Film Ödülü
* Ayrıca 11 ödül ve 31 adaylık. Müzik:Pau Boïgues, Ernest Pipó
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

16.02.2018

İzlenme : 9601

Sonra İzleFavorilere Ekle
Mucize (Dublaj+Altyazılı) 8.0/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Dram, Aile Gösterim : 24 Kasım 2017 Imdb : 8.0 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Extraordinario – Wonder

Stephen Chbosky’nin yönettiği Mucize, beşinci sınıfa başlayan, yüz farklılıkları olan ve ilk kez normal bir okula giden August Pullman’ın ilham verici hikâyesini anlatıyor. Mucize filmi, 2012’de R. J. Palacio’nun yazdığı aynı adlı romandan uyarlandı.
Auggie, normal bir okula gitmesini engelleyen yüz farklılıklarıyla doğdu ve beşinci sınıfa başladığında kahramanların en benzersizi oldu. Ailesi, yeni sınıf arkadaşları ve daha büyük toplulukların hepsi merhametlerini ve kabullerini bulmak için uğraşırken, Auggie’nin olağanüstü yolculuğu hepsini birleştirecek ve öne çıkmak için doğduğunuzda karışamayacağınızı kanıtlayacaktır. Not: 1 Oscar adaylığı. 2 farklı ödül ve 15 adaylık. Müzik: Marcelo Zarvos
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Shana: Kurtların Şarkısı 6.4/10
Türkçe DublajTür : Dram, Aile Gösterim : 7 Aralık 2015 Imdb : 6.4 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Shana: The Wolf’s Music

Kanada Aborjinlerinden Shana’nın müziğe sıra dışı bir yeteneği vardır. Ancak annesinin ölümü hayatını altüst eder. Bir gün ormana kaçan, orada beyaz bir kurt ve atalarıyla iletişime geçen küçük kız müziğini ifade etmenin büyülü bir yolunu bulur.
 

Fragman Filmi İzle

31.01.2018

İzlenme : 2495

Sonra İzleFavorilere Ekle
Bruno ve Boots 3: Wizzle Savaşı 6.2/10
Türkçe DublajTür : Aile Gösterim : 01 Nisan 2017 Imdb : 6.2 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Bruno & Boots: The Wizzle War

Serinin 3. bölümünde Tuhaf giysi yönetmeliği ve saçma cezalardan bıkan komşu iki okulun öğrencileri, işe yeni başlayan iki acayip yöneticiyle karşı karşıya gelir.

Fragman Filmi İzle

30.01.2018

İzlenme : 1541

Sonra İzleFavorilere Ekle
Bak Şu Leyleğe 5.9/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Macera, Aile Gösterim : 20 Ekim 2017 Imdb : 5.9 Yapım : 2017

Yönetmen : ,

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : A Stork’s Journey

Animasyon yapımı film Richard isimli bir kuşu temel alıyor. Herkes Richard’ın bir serçe olduğunda hem fikirdir. Ancak Richard kesinlikle bunu kabul etmemektedir, zira o bir leylek olduğu inancına sıkı sıkıya tutunmaktadır. Leylekler tarafından büyütülen Richard, ailesi göç etmek için onu geride bıraktığında, ilginç baykuş arkadaşı Olga ve kendini beğenmiş Kiki ile birlikte, bir leylek olduğunu kanıtlamak için göç yolculuğuna çıkacaktır.

 

Fragman Filmi İzle

28.01.2018

İzlenme : 6364

Sonra İzleFavorilere Ekle
Seni Koca Yalancı 2 – Big Fat Liar 4.2/10
Türkçe DublajTür : Macera, Komedi, Aile Gösterim : 02 Nisan 2017 Imdb : 4.2 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Bigger Fatter Liar

2002 yılındaki Seni Koca Yalancı dan bağımsız bir devam filmi.
Teknoloji meraklısı bir genç olan Kevin ve en yakın arkadaşı Becca’nın yolları bir gün aç gözlü bir oyun üreticisi olan Larry Wolf ile kesişmesi ile macera startlıyor.

Fragman Filmi İzle

20.01.2018

İzlenme : 6592

Sonra İzleFavorilere Ekle
Elveda Christopher Robin (Dublaj+Altyazılı) 7.2/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Biyografi, Aile, Tarihi Gösterim : 11 Ocak 2018 Imdb : 7.2 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Hoşça Kal – Goodbye Christopher Robin – Hasta pronto

“Winnie the Pooh”un yaratıcısı A. A. Milne’ı temel alan filmde fenomen çizgi karakterlerin yaratım sürecini yer alırken, bir yandan da Milne’in, oğlu Christopher Robin’in oyuncaklarıyla kurduğu ilişkiden nasıl ilham aldığını görüyoruz.
Babası Alan Alexander Milne, annesi Daphne ve dadısı Olive ile sakin bir hayat süren Christopher oyuncakları kurduğu ilişki ile babasına ilham veriyor ve ikonik karakter Winnie’nin ortaya çıkmasını sağlıyor. Birinci Dünya Savaşı’ndan sonra büyüleyici masallar ile İngiltere’ye umut ve rahatlık getiren bu kitaplar bir anda büyük bir başarıya ulaşıyor ve Christopher’ın hayatı değişiveriyor. Ancak dünyanın gözü Christopher Robin’deyken tekrar aile olabilmenin bedeli ne olacak?
Not: 2 Ödül ve 1 Adaylık. Müzik: Carter Burwell
Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi. Dublaj’lı versiyon’da çevirilmeyen bazı kısımlara Türkçe Altyazı eklenmiştir..

Fragman Filmi İzle

17.01.2018

İzlenme : 14677

Sonra İzleFavorilere Ekle
Muhteşem Gilly Hopkins 6.5/10

12 yaşında sorunlu bir kız olan Gilly Hopkins okulunda ve arkadaşları ile iyi geçinemediği için devamlı bakıcı aile değişmektedir. Bakıcı aileler tarafından büyütülen annesinden geriye sadece bir resmi kalan Gilly annesini çok özlediği için çok hırçın bir kız çocuğu haline gelmiştir. Devamlı yapmış olduğu ağır şakalar onun ailesini devamlı değişmesine sebep olacaktır ta ki Maime Trotter ailesi ile yaşamaya başlayana kadar Gilly yeni ailesinin yanına yani Maime ile yaşamaya başlar devamlı olduğu gibi Gilly Maime’yede sorunlar çıkarmaya başlamıştır. Gilly ne kadar sorun çıkarsa da Maime onun hala düzelebileceğine inanacak ve Gilly’nin kalbini kazanmaya çalışacaktır.
Sophie nelisse, Glenn close, Kathy bates, Danny glover ve Octavia spencer gibi oyuncuların rol alacağı, Stephen Herek’in yönettiği roman uyarlaması film.

Fragman Filmi İzle

13.01.2018

İzlenme : 10984

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12345İleri ›
Yukarı Çık