Reklamları Kapat

Türler Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Doğuştan Kederli (Dublaj+Altyazılı) 6.9/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram, Müzik Gösterim : 8 Haziran 2017 Imdb : 6.9 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , ,

Orijinal İsim : Born to Be Blue

Film, efsanevi jazz sanatçısı Chet Baker’ ın inişli çıkışlı hayatına odaklanıyor. Caz trompetçisi Chet Baker’ın 60’lı yıllardaki yaşantısını ele alan filmin başrolünde Ethan Hawke yer alıyor. Chet kendi ile ilgili bir filmde rol alırken, yardımcı oyuncusu olan Jane ile aralarında bir yakınlaşma olur. Chet’in peşini bırakmayan geçmişi yüzünden film projesi rafa kaldırılmıştır ve belki de Chet bir daha asla müzik yapamayacaktır. Fakat Jane onu bütün zorluklara rağmen müzik hayatına döndürmeye çabalar.
Not: Altyazı ve Türkçe Dublaj aynı anda eklenmiştir.

Thor 3: Ragnarok (Dublaj+Altyazılı) 8.0/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon,Macera,Komedi,Bilimkurgu Gösterim : 27 Ekim 2017 Imdb : 8.0 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , , , , , , ,

Orijinal İsim : Thor 3

Thor serisinin 2017 yılında izleyiciyle buluşan üçüncü filminde, yaklaşmakta olan Norse kıyametine tanık olacağız. Asgard’tan uzakta, evrenin öbür ucunda hapsolmuş olan Thor çıkış yolu bulamamaktadır. Üstelik güçlü çekici de yanında değildir ve Asgard bir yıkımın eşiğindedir. Ragnarok zamanı gelmiştir, eğer gerçekleşirse bütün Asgardlıları yok edecek olan yıkımın sorumlusu ise acımasız Hela’dır. Ancak Asgard’ı kurtarabilmek için öncelikle özgür kalmalı, bunun içinde karşısına eski müttefiki Hulk’ı çıkaran ölümcül bir yarışmayı kazanmalıdır… Not: 2 Ödül ve 14 Adaylık. Müzik: Mark Mothersbaugh
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

20.02.2018

İzlenme : 36901

Sonra İzleFavorilere Ekle
Cadılar Bayramı Laneti 4.5/10
Türkçe DublajTür : Korku Gösterim : 02 Ekim 2016 Imdb : 4.5 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : The Night Before Halloween

Korku filmlerinin yönetmeni Sheldon Wilson bu filmin yönetmenliğini ve senaristliğini üstlenirken başrolde Bailee Madison yer alıyor. Cadılar Bayramı öncesinde Megan ve arkadaşlarını korku dolu saatler beklemektedir. Megan, hayatta kalabilmek için tüm yolları deneyecektir. Cadılar Bayramı öncesi… On yedi yaşındaki Megan ve arkadaşları bir şaka yapmaya kafa yordu. Ve yanlışlıkla arkadaşları Beth’i komaya soktular.

Metal Simyacı (Dublaj+Altyazı) 7.6/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera Gösterim : 19 Şubat 2018 Imdb : 7.6 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Full Metal Alchemist

Hiromu Arakawa’nın yarattığı ünlü Japon manga serisi ve onun televizyon dizisinden uyarlanan sıradışı animeler’inden sonra filmi karşınızda…
“İnsan bir şeyleri feda etmeden hiçbir şey elde edemez,
Bir şeyi elde etmek istiyorsan ona eş değerde bir şey sunmalısın,
Bu simyanın eşdeğer değiş-tokuş prensibidir.”
Babaları tarafından küçük yaşta terkedilen, annelerini de kısa süre önce bir hastalığa kurban veren Edward ve Alphonse Elric kardeşler, yasak olmasına rağmen simya yardımıyla annelerini diriltmek isterler. Ancak sonuç korkunç olur: Alphonse bütün vücudunu, Edward ise sağ kolunu kaybeder, kardeşini tamamen yitirmemek için Ed, sol bacağını da feda ederek kardeşinin ruhunu içi boş bir zırha bağlamayı başarır. Bu andan sonra kardeşler, eski vücutlarını tekrar alabilmek için felsefe taşını bulmak üzere uzun bir yolculuğa çıkarlar. Not: Altyazı ve Türkçe Dublaj aynı gün eklenmiştir.

Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri (Dublaj+Altyazılı) 8.3/10

Tecavüz edilip vahşice öldürülen kızı Angela’nın üzüntüsünü atlatmaya çalışan Mildred Hayes (Frances McDormand), kasabanın şerifi Bill Willoughby (Woody Harrelson) ve kanun kuvvetlerinin bu konuda gerekli adımları atmadığına aradan geçen zamanları bahane edip inanmaktadır. Cinayetin üzerinden aylar geçmesine rağmen katille ilgili somut bir delile ulaşılmaması, sonunda acılı anneyi oldukça farklı bir çözüme iter. Kasabanın çıkışındaki 3 büyük reklam panosunu kiralayan ve bunlara cinayetle ilgili şerifi suçlayan mesajlar yazdıran Hayes, vazgeçmesini isteyen herkese tek başına meydan okuyacaktır. Milfred rolündeki Frances McDormand’ın muazzam performansı, son derece güçlü oyuncu kadrosuyla, kalıpların dışına çıkıp kendi savaşını kendi yöntemleriyle veren güçlü kadınlara adanmış bir ağıt.
7 Oscar adaylığı. 75 farklı ödül ve 166 adaylık. Müzik: Carter Burwell
Not: Altyazı ve Türkçe Dublaj aynı anda eklenmiştir.

Gizemli Geçit (Dublaj+Altyazılı) 5.3/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon,Macera,Fantastik,Komedi Gösterim : 31 Ağustos 2017 Imdb : 5.3 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Cong Chien Binh – Savaşçı Geçiti – The Warrior’s Gate

Bir genç sihirli bir şekilde Çin’e taşınır ve video oyun becerilerini bir Kung-Fu savaşçısının becerilerine dönüştürmeyi öğrenir. Video oyunları oynamaktan hoşlanan genç Jack, bir gün eline geçen gizemli bir sandığın zamanda bir geçit açmasıyla bir anda kendini zalim ve barbar bir kralın terör estirdiği Antik Çin’de bulur.
Jack’in bu barbar kralını savaşta yenmesi, güzel prensesi onun elinden kurtarması ve bir şekilde eve dönüş yolunu bulması için video oyun becerilerini bir Kung Fu savaşçısının becerilerine dönüştürmesi gerekmektedir.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

17.02.2018

İzlenme : 15405

Sonra İzleFavorilere Ekle
Şeytanın Oğlu 6.2/10
Türkçe DublajTür : Gerilim Gösterim : 22 Nisan 2013 Imdb : 6.3 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Fill de Caín

Nico Albert, özel bir karaktere sahip bir gençtir, olağanüstü bir zekası ve tek bir takıntısı vardır: satranç. Oğullarının tuhaf tavırlarından endişelenen ailesi çocuk psikoloğu Julio Beltran’a başvurur. Julio, terapi ve hobisi satranç sayesinde, Nico’nun huzursuz dünyasına ve normal gözüken ailesindeki karmaşık ilişkileri keşfedecektir.

Altın Çıkışlar 6.3/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 01 Şubat 2018 Imdb : 6.3 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Golden Exits

Brooklyn’de iki ailenin kesişmiş bir anlatımı ve yurt dışında vakit geçiren genç bir kızın hayatini konu almaktadir.

Sayfalar : 12345İleri ›
Yukarı Çık