Reklamları Kapat

Türler Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Çember (Dublaj+Altyazılı) 5.3/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Dram, Bilim-Kurgu, Gerilim Gösterim : 28 Nisan 2017 Imdb : 5.3 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Melinda’s Song – The Circle

Mae (Watson) dünyanın en büyük ve en güçlü teknoloji ve sosyal medya şirketi için çalışmaya başladığında, bunu hayatının fırsatı olarak görür. Genç kadın bu fırsatı iyi değerlendirmeye kararlıdır. Şirkette azmi ve başarısı ile yükselirken şirketin kurucusu Eamon Bailey (Hanks) tarafından mahremiyet, etik ve nihayetinde kişisel özgürlüğünün sınırlarını zorlayan çığır açıcı bir deneye katılmaya teşvik edilir. Ancak deneye katılımı ve aldığı her karar, arkadaşlarının, ailesinin ve insanlığın hayatını ve geleceğini etkilemeye başlayacaktır… The Circle günümüz dünyasında sosyal medyanın ve dijital dünyanın hayatımızı nasıl etkilediğine dair çarpıcı bir film.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

25.09.2017

İzlenme : 4.531

Sonra İzleFavorilere Ekle
Charlotte (Altyazılı) 5.5/10
AltyazılıTür : Dram, Gizem Gösterim : 01 Mayıs 2017 Imdb : 5.5 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Charlotte

Geçirdiği trafik kazasından sonra hafıza kaybı yaşayan bir kadın, eve geldikten sonra bazı tuhaflıklar hisseder. Çocuğu ve kocası ona yabancı gelmektedir. Ancak bunların dışında en önemlisi artık yaşamından korku duymasıdır. Gizemli olaylar ve yavaş yavaş dağılan sisten sonra gördükleri onu şaşırtacaktır. Müzik:Nima Raoofi

 

Fragman Filmi İzle

25.09.2017

İzlenme : 170

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kasabadaki Ölü -2- (Altyazılı) 4.8/10
AltyazılıTür : Western Gösterim : 01 Eylül 2017 Imdb : 4.2 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Dead Again in Tombstone 2

Danny Trejo’nun başrolünde olduğu Dead in Tombstone’un devam filmi. Düşük bütçeli olsa da artık fazla western filmi çıkmadığı için izlemesi gerekten yapımlardan. Serinin ikinci filminde bir grup asker çetesi bir yadigarı çalarlar. Ancak bu yadigar dünyaya yıkım getirebilecek güçtedir. Bu nedenle serinin bu filminde Guerro taşı korumak için mezarından bir kere daha kalkar.

 

Fragman Filmi İzle

23.09.2017

İzlenme : 2.230

Sonra İzleFavorilere Ekle
Efsanenin Yükselişi – Rise of the Legend 6.6/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Biyografi, Dram Gösterim : 11 Mart 2016 Imdb : 6.6 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Huang feihong zhi yingxiong you meng

Huang Feihong Zhi Yingxiong You Meng orijinal adı ile sinema sevenlerle buluşan filmde işlenen konu bir intikam ve adalet kurgusu üzerine yerleştirilmiş. Aslında bir dövüş filmi için bu aranan kurgunun ta kendisidir. Öncelikle acılı bir evlat, anne veya baba olacak diğer taraftan ters giden düzene isyan edecek olan bir adalet savaşçısı da buldunuz mu alın size on numara beş yıldızlı bir aksiyon filmi. Bu filmde de aşağı yukarı bu şekilde gelişiyor olaylar. Öncelikle babası karanlık adamlar tarafından daha küçükken öldürülen bir çocuğun yıllarca bunun intikamı ile büyümesi anlatılıyor. Bu intikam ateşi her geçen gün çocuğun içerisinde kendisi ile birlikte büyümüş ve artık dışa vurulma zamanı gelmiştir.
Bu karanlık adamlar şehirde hüküm sürmeye başladıklarında ise her şey artık gözü pek savaşçımıza kalır. Adaleti ve düzeni sağlamak, aynı zamanda da intikam almak için gelecektir.
Not: 2 Ödül ve 12 Adaylık. Müzik:Shigeru Umebayashi

Fragman Filmi İzle

22.09.2017

İzlenme : 8.822

Sonra İzleFavorilere Ekle
150 Miligram – La fille de Brest 6.6/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram Gösterim : 02 Kasım 2016 Imdb : 6.6 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : La fille de Brest

Brest hastanesinde, akciğer uzmanı olarak çalışan David’in, bazı hastaların şüpheli ölümleri ile 30 yıldır piyasada olan ilaçlar arasında doğrudan bir bağlantıyı keşfediyor. Irène Frachon’un hayatından esinlenen hikaye, gerçeğin zafere ulaşmasını sağlamak için David’in Goliath’a karşı savaşı.

 

Fragman Filmi İzle

22.09.2017

İzlenme : 1.408

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kale Savaşları – Bouwdorp 6.5/10
Türkçe DublajTür : Dram, Aile Gösterim : 7 Nisan 2016 Imdb : 6.5 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Scrap Wood War

Her yıl en büyük heykeli yapanın birinci seçildiği yarışma sırasında iki en yakın arkadaş ‘dost’luğun anlamını yeniden keşfedecekler. Müzik:Gerry Arling, Rik Elstgeest

 

Fragman Filmi İzle

22.09.2017

İzlenme : 715

Sonra İzleFavorilere Ekle
Dalgaların Sesi – Bella Vita 7.2/10
Türkçe DublajTür : Belgesel, Macera, Biyografi, Spor Gösterim : 29 Ekim 2015 Imdb : 7.2 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Bella Vita

Bir sörfçü ve çevreci Chris Del Moro, köklerini bulmak için İtalya’ya gider. Hiçbir dalga veya anı ulaşılamaz değildir. Sörfçü, sanatçı ve çevreci Chris Del Moro, memleketi İtalya’da kültürün, geleneğin ve dalgaların izini sürer. Müzik:David Bowick, Lee Ferris

 

Fragman Filmi İzle

22.09.2017

İzlenme : 1.256

Sonra İzleFavorilere Ekle
Transformers 5: Son Şövalye (Dublaj+Altyazılı) 5.2/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu Gösterim : 23 Haziran 2017 Imdb : 5.2 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Transformers: The Last Knight – Transformers 5

Serinin 4. filmi Kayıp Çağ’daki olayların ve Optimus Prime’ın gidişinin ardından insanlarla robotların savaşı sürmektedir. Yönetmenliğini Michael Bay‘in üstlendiği beşinci filmde insanların, Transformerlara karşı verdiği mücadele şiddet kazanıyor. Son dönemde her şey ters giderken bir de Optimus Prime ortadan kaybolur. Uzunca bir süre kayıplara karışan Optimus Prime’ın taraf değiştirdiği ortaya çıkar. Öte yandan insanoğlu bu büyük savaştan sağ çıkabilmek için geçmişe odaklanmak zorunda kalır. Beklenmedik ortaklıklar kuran Cade Yeager sır gibi saklanan detayları keşfetmeye başlar. Böylece Transformerların neden dünyaya gelip durduğunu anlamaya çabalar. Onların sandığımızdan çok daha uzun zamandır insanlık tarihinin bir parçası olduğu anlaşılır. Geleceği kurtarmanın anahtarı geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde yatıyor. Dünyamızı kurtarmak Cade Yeager (Mark Wahlberg); Bumblebee; bir İngiliz lordu (Sör Anthony Hopkins) ve bir Oxford profesöründen (Laura Haddock) oluşan beklenmedik bir ekibe düşüyor.
Filmin başrollerinde bir önceki filmin Cade Yeager’ı Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins, Josh Duhamel ve Santiago Cabrera yer alıyor. Müzik: Steve Jablonsky Not: 4 Adaylık. Not: Kaliteli Altyazı ve Türkçe Dublaj aynı gün eklenmiştir.

Fragman Filmi İzle

21.09.2017

İzlenme : 21.114

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12345İleri ›
Yukarı Çık