Reklamları Kapat

Oleg Malovichko Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Ölüm Vuruşu – Versus 4.8/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Dram, Spor Gösterim : Eylül 2017 Tv Imdb : 4.8 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Molot – Vasar

Rusya’ın başkenti Moskova da çekilen film uzak doğu dövüş sanatı ustası Hammer – Rus çekici Lakaplı Victor’in hayatını anlatıyor. Şampiyona maçların’dan önce Victor gangster Shark’ın kafes dövüşü teklifini reddeder ve çıkan kavga – kovalamaca sırasında korkunç bir kaza geçirir. Artık bundan sonraki herhangi bir dövüş onun için son olabilir ama final dövüşü yakındır. Gerçek bir savaşçı gibi bugüne kadar çıktığı maçları hep kazanmış ama kazada çeşitli yerlerinden yaralanmasından sonra ringe dönmek imkansız gibi görünse’de her şey artık onun sorumluluğunda olacak. Bu hayattan her ne kadar uzaklaşmaya çalışsa’da suçlular hep onu hedef alacak kendini ve sevgilisini kurtarmaya çalışacak.

Fragman Filmi İzle

13.09.2017

İzlenme : 18.892

Sonra İzleFavorilere Ekle
Çekim – Attraction (Altyazılı) 5.3/10
AltyazılıTür : Romantik, Bilim Kurgu Gösterim : 02 Ocak 2017 Imdb : 5.3 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Prityazhenie

Uzaya bir gemi kazası sonucunda Rus kentine geldiğinde, onları gören birçok kişi kendi varlıklarını sorgulamaya başlar, aralarında uzaylıların Dünya’yı terk etmelerini isteyen bir çoğunluk oluşmaya başlar..

Fragman Filmi İzle

11.08.2017

İzlenme : 11.446

Sonra İzleFavorilere Ekle
Orman (Altyazılı) 5.1/10
AltyazılıTür : Macera, Komedi Gösterim : 29 Kasım 2012 Imdb : 5.1 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : ,

Orijinal İsim :

Filmde Sergei (Sergey Svetlakov) ve Marina (Vera Brezhneva) evliliklerinde bir kriz dönemi yaşamaktadır. Bunun önüne geçmek amaçlı Marina eşini bir deniz seyehatin çıkarmaya karar verir ve zorlar. Evli çift yolculuk boyunca tartışmaya devam eder ve kendilerini ıssız bir adada bulurlar. Yaşamlarını sürdürmek için birlikte olup mücadele etmek yerine yine kavgalarına devam ederler. Aralarındaki gerilim ciddi bir savaşa dönüşür. Bulundukları yerde yalnız olmadıklarını anladıklarında birlik olup karşı savaş açmak için planlar yaparlar. filmizlesene.com.tr’den tüm filmleri ister partlı seçenekleriyle istersenizde tek part olarak izleyebilirsiniz.

Fragman Filmi İzle

25.01.2013

İzlenme : 23.619

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık