Reklamları Kapat

M. Night Shyamalan Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Parçalanmış (Dublaj+Altyazılı) 7.4/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Korku, Gerilim, Gizem Gösterim : 17 Şubat 2017 Imdb : 7.4 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , ,

Orijinal İsim : Split

Güvenilir psikiyatr Dr. Fletcher (Betty Buckley), Kevin (James McAvoy) adlı hastasının en az 23 farklı kişiliği bünyesinde barındırdığını kanıtlamıştır. Ancak henüz tamamen ortaya çıkmamış son bir kişilik vardır ki, meydana çıktığında diğer kişilikleri süpürecek çok vahşi bir karakterin habercisidir. Bu dizginlemesi zor gücün etkisiyle Kevin, 3 genç kızı kaçırıp yaşadığı yerde alıkoyar. Hırslı ve kararlı Casey’nin (Anya Taylor-Joy) önderliğinde gençler hayatta kalabilmek için, Kevin içindeki şeytani güce tamamen boyun eğmeden önce oradan kaçmak zorundadırlar.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj’da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

18.05.2017

İzlenme : 47.145

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ziyaret 6.3/10
Türkçe DublajTür : Korku, Gerilim Gösterim : 11 Eylül 2015 Imdb : 6.3 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Visit

Bir anne, oğlu ve kızıyla yaşamaktadır. Çocuklar bir haftalığına Pennsylvania’da bir çiftlikte yaşayan büyükanne ve büyükbabalarını ziyarete giderler. Önce, yaşlı çiftin onları derinden rahatsız eden bir şeyin parçası olduklarını keşfederler. Sonra, eve dönebilme şanslarının her geçen gün azaldığını anlarlar.

6. His, İşaretler, Sudaki Kız, Ölümsüz gibi filmlerden tanıdığımız M. Night Shyamalan ve Paranormal Activity, Insidious, Sinister gibi filmlerin yapımcıları Steven Schneider ile Jason Blum’dan yeni bir korku filmi.
Not: 2 ödül adaylığı

Fragman Filmi İzle

09.01.2016

İzlenme : 34.919

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sudaki Kız 5.7/10
Türkçe DublajTür : Fantastik, Biyografi Gösterim : 15 Ekim 2006 Imdb : 5.7 Yapım : 2006

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Lady in the Water

Cleveland Heep, Cove apartmanının yanmış lambalarından ve çalışmayan aletlerinden hiçbir şey belli etmeden uzaklaşmaya çalışmaktadır. Ancak yaşamını bir daha eski haline gelmeyecek derecede değiştiren o gecede, Cleveland apartmanın günlük rutin hadiseleri içerisinde gizlenmeye çalışan bir başkasını bulur: Story (Bryce Dallas Howard) ismindeki gizem dolu genç kadın, binanın yüzme havuzunun altındaki koridorlarda hayatını sürdürmektedir. IMDB’de 6.0 puanıyla değerlendirilmiş olan Sudaki Kız filmini izledikten sonra Sen Dünyaya Gelmeden filmini izlemenizi öneriyoruz.

Fragman Filmi İzle

10.04.2013

İzlenme : 24.174

Sonra İzleFavorilere Ekle
İşaretler – Signs 6.7/10
Türkçe DublajTür : Dram, Gizem, Bilim-Kurgu Gösterim : 18 Eylül 2002 Imdb : 6.7 Yapım : 2002

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim :

Mel gibson’un baş rollerde oynadığı harika bir yapıt ile karşınızdayız. Graham ve onun ailesi tarlalarına çizilmiş olan işaretleri incelemişlerdir ve bunun bir insan eliyle değil de dünya dışı varlıkların çizmiş olduğuna inanmaktadırlar. Bir gün televizyonda kendi tarlalarındaki işaretlerin dünyanın her yerinde göründüğünü anlayınca bir panik içine gireceklerdir. O işaretler neyi anlatıyor. Yoksa dünya uzaylılar tarafından işgal edilecek mi? Dünyanın sonu mu? Geliyor izleyip göreceğiz.  Yönetmenliğini M. Night Shyamalan’ın üstlendiği harika bir film sizleri bekliyor iyi seyirler dileriz filmizlesene.com.tr ailesi. Not: 2 Ödül ve 20 Adaylık.

Fragman Filmi İzle

29.09.2012

İzlenme : 19.547

Sonra İzleFavorilere Ekle
Son Hava Bükücü 4.5/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Aile Gösterim : 23 Temmuz 2010 Imdb : 4.2 Yapım : 2010

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Avatar: The Last Airbender

Dört elementi simgeleyen Ateş, Su, Hava, Toprak bu ulusların topraklarını işgal eder. Ateş ulusunu sadece bir kişi durdurabilmektedir: Buda avatardır.
Yıllar önce ortadan kaybolmuş olan ateş olusunu durdurabilecek kişi Avatar, 100 yıl sonra bir çocuk görünümündeki Aang olarak yeniden ortaya çıkmaktadır. Aang, dostları Katara ve Sokka ile birlikte Ateş ulusunu engellemeye çalışacaktır.

Not: 8 Ödül ve 12 Adaylık.

Fragman Filmi İzle

22.03.2012

İzlenme : 73.533

Sonra İzleFavorilere Ekle
Şeytan +13 (Altyazılı) 6.5/10
AltyazılıTür : Gerilim, Gizem, Korku Gösterim : 17 Eylül 2010 Imdb : Yapım : 2010

Yönetmen : ,

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim :

Chris Messina, Detective Bowden rolünde, Logan Marshall-Green, Tony rolünde, Jenny O’Hara, Old Woman rolünde oynamaktadır. Bir grup yabancı kişiler, asansöre binmişlerdir. Ardından asansörün arıza yapması sebebiyle mahsur kalmışlardır. Ardından durumun arıza olduğu değil kötü ruh olduğu anlaşılır.

Fragman Filmi İzle

15.01.2011

İzlenme : 5.348

Sonra İzleFavorilere Ekle
Mistik olay 5.2/10

Federal hükümet tarafından uyarı yapılamadan aniden oluşan  ve nedeni belli olmayan, çözülemeyen kanınızı donduracak ölümler meydana gelmektedir. Teknolojik deneylerde aksilikmi var? Yoksa yeni bir terorist saldırısımı ? Yada yeni bir şeytani toksik silah mı? Hava yoluylamı bulaşıyor su yoluylamı? Nasıl bir mistik olay? İlginç bir kurgu…

Fragman Filmi İzle

28.10.2010

İzlenme : 25.071

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ölümsüz – Unbreakable 7.3/10
Türkçe DublajTür : Fantastik, Gerilim, Gizem, Suç Gösterim : 23 Mart 2001 Imdb : Yapım : 2000

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : ,

Orijinal İsim :

Öğlen saatleri ve feci bir tren kazası oldu. İlk olarak ilk vagon yerinden çıktı çok büyük parçalara bölündü ve inanılmazdı. 2. vagon ise ilkinden biraz daha kötü durumda olup gözle görülmeyecek kadar sürüklendi. Parçalar, insanlar yaklaşık 1 millik alana yayılmış durumda. 118 yolcu ve 7 mürettebat bulununan trende bütün herkes öldü.. Etraftakiler ve medya dinleyenleri çok üzgün ve herkesin öldüğünü zannediyorlar. Fakat aralarından bir kişi kurtuldu. David Dunn (Bruce Willis)… David hayatında hiç rahatsızlanmamış, yaralanamamış ve bu korkunç felaketten burnu bile kanamadan kurtulmıuştur. Olayın şokluğu içerisinde olan David arabasında bulacağı not onu tedirgin etmiştir. Dunn hayatını ve kimliğini sorguladığı bir arayış dönemine girecektir. Kısacası hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır..

Fragman Filmi İzle

09.08.2010

İzlenme : 17.194

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12
Yukarı Çık