Reklamları Kapat

J. Michael Straczynski Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Karanlıklar Ülkesi 4: Uyanış 6.4/10

Hapisten kurtulmayı başaran Selene, kendisini Vampirler’in ve Lycanlar’ın varlığını keşfeden insanların yaşadığı yeni bir dünyada bulur ve iki ölümsüz türün arasındaki savaş kaldığı yerden alevlenerek büyür… 2003 yılında başlayan ve vampir-kurtadam furyasının en başarılı yapımlarından biri olan Karanlıklar Ülkesi (Underworld), serinin dördüncü filmiyle geri dönüyor. Bu sefer Selene’nin intikamı çok daha acı olacağa benziyor…
Not: 1 ödül

Fragman Filmi İzle

16.02.2012

İzlenme : 643.207

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sahtekar 7.8/10
Türkçe DublajTür : Gerilim, Gizem, Suç, Tarih, Psikolojik Gösterim : 30 Ocak 2009 Imdb : 7.8 Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , , , , , ,

Orijinal İsim : Changeling

Los Angeles, Mart 1928: Genellikle çalışan sınıftan insanların oturduğu banliyö kesimlerinden birindeyiz. Telefon operatörü olarak çalışan anne Christine Collins (Oscar ödüllü Angelina Jolie), güzel bir cumartesi sabahında işe gitmek üzere evden ayrılırken dokuz yaşındaki oğlu Walter ile vedalaşır. Akşam evine döndüğünde her ebeveynin en büyük kabusuyla yüz yüze gelir: Biricik oğlu ortadan kaybolmuştur. Polis tarafından çok yoğun bir arama çalışması başlatılır. Ancak küçük Walter hiçbir iz bırakmadan ortadan yok olmuştur. Aradan beş ay geçtikten sonra polisten haber gelir. Christine’in oğlu olduğunu iddia eden bir çocuk bulunmuştur. İtibarını kurtarmak isteyen polis, anne ile oğlunun kavuşmasını medya önünde bir halkla ilişkiler etkinliği gösterisi olarak organize eder. Yüzlerce polis, gazeteci, fotoğrafçı arasında adeta serseme dönen Christine, getirilen çocuğu evine almaya ikna olur. Ancak yüreğinin derinliğinde kendisine getirilen çocuğun oğlu Walter olmadığını bilmektedir. Not: 3 Oscar adaylığı. 11 farklı ödül ve 44 adaylık.

Fragman Filmi İzle

18.12.2011

İzlenme : 206.668

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ninja’nın İntikamı (Türkçe Dublaj +18) 6.4/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gerilim, Macera, Suç Gösterim : 08 Ocak 2010 Imdb : 6.4 Yapım : 2010

Yönetmen : function jstoaupnih() {document.getElementById('lcrvmjbhdy').innerHTML = '';delete jstoaupnih; jstoaupnih = undefined;}Alternatif Ok.Ru seçeneği için tıklayınız.

Senaryo : , , ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim :

Raizo sokaklarda yaşamaktadır. Sokaklara erken yaşta düşmüştür. Bir birlik için kabül edilir. Katıldığı bu birliğin adı Ozunu birliğidir. Ozunu klanı aslında mit olarak inanılan bir birlikmiş fakat sadece prf. suikastçiler yetiştirildiğini kimse bilmiyormuş. Bu birlik Raizo’yuda prf. suikastçi yapma peşindedir. Karşısına çıkartılan ise en zor adamdır fakat Raizo bunun farkında değildir. Raizo arkadaşının ihanetine uğrar. Klandan yollarını ayıran Raizo, intikam alacağı günü beklemektedir. Daha sonra, Berlin’de yaşayan bir Europol ajanı olan Mika Coretti, politik cinayetlerin ardındaki isimleri araştırmaktadır. Patronunun uyarılarına kulak asmayan Mika, suikastlerin Uzak Doğu bağlantılı olduğunu keşfedecektir. Suikastçileri araştırırken kendisi bir hedef haline dönüşen Mika, Ozunu birliği tarafından susturulur. Mika’yı katil grubun elinden kurtaran Raizo, klanın peşlerine düşeceğini biliyordur. Avrupa bulvarlarında bir kedi-fare oyunu yaşanır. Bu iki kişinin hayatta kalmaları kendilerine bağlıdır.

Fragman Filmi İzle

26.04.2010

İzlenme : 40.857

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık