Reklamları Kapat

George A. Romero Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Ölülerin Günü: Kanlı Nesil (Altyazılı) 3.5/10

Hèctor Hernández Vicens’in yönetmen koltuğunda oturduğu iddialı zombi filmi Day of the Dead: Bloodline, korku sinemasının babalarından George Romero’nun klasiğine aedta saygı duruşunda bulunuyor. Filmin fragmanındaki kan ve şiddet seviyesi ciddi manada korku filmi severlerin, hele bir de zombi türüne ilgi duyanların iştahını kabartacak cinsten! Elbette Romero efsanesi olan Day of the Dead’le hiçbir modern yapım boy ölçüşemez ancak bu eğlenceli filmin, zombi severlere The Walking Dead’den daha klas bir zombi alternatifi sunacağı gerçeğini değiştirmiyor.

 

Fragman Filmi İzle

10.01.2018

İzlenme : 11.370

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ölülerin Günlüğü 5.8/10
Türkçe DublajTür : Gerilim, Bilim Kurgu Gösterim : 18 Temmuz 2008 Imdb : 5.8 Yapım : 2007

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Ormanlık bir arazide korku filmi çekmek isteyen bir grup sinema öğrencisi, çekim yaptıkları alanda gerçek zombilerle karşılaşırlar.
Zombileri kameraya çekmeye başlayan öğrenciler için durum artık kurgudan gerçeğe dönüşmüştür. Fakat olay kısa süre sonra medya tarafından duyulur. Öğrencilerin elindeki canlı kayıtlar, bölgeye gelen ve gerçekleri çarpıtan medya kanallarına rakip olacaktır.

Fragman Filmi İzle

07.08.2012

İzlenme : 33.189

Sonra İzleFavorilere Ekle
Survival of the Dead 5.1/10
Türkçe DublajTür : Korku Gösterim : 28 Mayıs 2010 Imdb : 5.1 Yapım : 2009

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Bir ada kasabasındaki insanlar normal yaşamlarını sürdürürken birden gelişen ölümcül salgın tüm insanlığı normal hayatlarının dışına alıp bir zombiye dönüştürmüştür. Hastalığı kapmış olanların tek çaresi, panzehirin bir an önce bulmaktır. Bunu uygulamak için hastalığı kapmayan ve zombiler arasında büyük gerilim başlar. Panzehiri bulabilecekler midir?

Fragman Filmi İzle

22.02.2012

İzlenme : 56.978

Sonra İzleFavorilere Ekle
Survival of the Dead (Altyazılı) 5.3/10
Türk YapımıTür : Korku Gösterim : 28 Mayıs 2010 Imdb : Yapım : 2009

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim :

Bir ada kasabasındaki insanlar normal yaşamlarını sürdürürken birden gelişen ölümcül salgın tüm insanlığı normal hayatlarının dışına alıp bir zombiye dönüştürmüştür. Hastalığı kapmış olanların tek çaresi, panzehirin bir an önce bulmaktır. Bunu uygulamak için hastalığı kapmayan ve zombiler arasında büyük gerilim başlar. Panzehiri bulabilecekler midir.?

Fragman Filmi İzle

12.08.2010

İzlenme : 4.123

Sonra İzleFavorilere Ekle
Survival Of The Dead (Altyazılı) 7.2/10
Türk YapımıTür : Gerilim, Korku Gösterim : 28 Mayıs 2010 filmizlesene.com.tr Puanı Imdb : Yapım : 2009

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Kuzey Amerika‘nın sessiz bir kasabasında birden insanları zombiye dönüştüren çok korkunç ve ölümcül bir hastalık açığa çıkan. Hastalığa yakalanan ve mikrobu kapan tüm insanlar o an zombiye dönüşürler. Hastalığı kapanlar bunun bilincine varmış durumdadırlar fakat adeta zombi ruhu bir an gelir bir an gider. Hastalığı kapan insanların düşündükleri tek şey, hastalık için bir panzehir bulunmasıdır.

Fragman Filmi İzle

24.02.2010

İzlenme : 9.598

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık