Reklamları Kapat

Gary Dauberman Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

O – IT- Palyaço (Dublaj+Altyazılı) 7.7/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Korku, Gerilim, Dram Gösterim : 15 Eylül 2017 Imdb : 7.7 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : It: Part 1 – The Losers’ Club – ES – TAS

O (It), dünyaca ünlü korku romanları yazarı Stephen King’in on yılardır okuyucularını korkutan, aynı adlı popüler romanından 1990 yılındaki ilk versiyonun devamı veya yeniden çekimi olarak adlandırılıp beyazperdeye uyarlandı.
Film, Maine’in küçük bir kasabasında yaşayan 7 çocuğu ele alıyor. Bu yedi arkadaş okullarında dışlanan bir gruptur. Ancak en büyük sorunları bu değildir. Arkadaşlar bir yandan hayatın getirdiği sorunlarla, bir yandan da ergenlikle uğraşırken, başlarına beklemedikleri bir bela daha açılır. Kurbanlarının korkularına göre şekle girebilen Pennywise, ürkütücü bir palyaço kılığında bu 7 çocuğa dehşet saçmaya başlar. Artık okuldaki sorunları, verecekleri hayatta kalma mücadelesine oranla bir hayli önemsiz kalacaktır… Not: 1 Ödül ve 9 Adaylık. Müzik: Benjamin Wallfisch
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi. Dublaj’lı versiyon’da çevirilmeyen bazı kısımlara Türkçe Altyazı eklenmiştir..

Fragman Filmi İzle

26.12.2017

İzlenme : 85024

Sonra İzleFavorilere Ekle
Annabelle 2: Kötülüğün Doğuşu (Dublaj+Altyazılı) 6.8/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Korku, Gizem, Gerilim Gösterim : 18 Ağustos 2017 Imdb : 6.8 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , ,

Orijinal İsim : Annabelle: Creation

Oyuncak bebek yapımıyla uğraşan bir adam ve eşi mükemmel bir aile hayatı sürerken büyük bir trajediyle karşı karşıya kalırlar. Küçük kızları hayatını kaybeder. Aradan birkaç yıl geçtiği halde acıyı atlatamayan çift kapanan bir yetimhanenin kızlarını ve görevli rahibesini evlerinde misafir olarak ağırlarlar. Ancak bu küçük kız grubu, özellikle de Janice, oyuncakçının yarattığı lanetli Annabelle’in hedefi olacaktır…
Korku Seansı serisinin ilk filminin spin-off (Basın-yayın’da yan ürün orijinal medya yapımının içerisindeki bir bölge ya da birkaç karakter üzerinde daha iyi yoğunlaşabilmek amacıyla oluşturulmuş bir televizyon programı, radyo programı, video oyunu ya da filmdir. ) projesi olan Annabelle 1 (2014) büyük gişe başarısı kazanmasının ardından çekimine karar verilen 2. filmidir.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

14.11.2017

İzlenme : 72137

Sonra İzleFavorilere Ekle
Evin Altındaki Sır 5.3/10
Türkçe DublajTür : Korku, Gerilim Gösterim : 07 Ekim 2016 Imdb : 5.3 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Crawlspace – Within

Yeni evlerine taşınan aile ve kedileri monti, her şey güzel giderken bir anda evde tuhaf olayların baş göstermesi ile kendilerini korku dolu anların içinde bulurlar. Olayların nasıl geliştiğini anlamaya çalışsalar da çözmek o kadar kolay olmayacak.

Fragman Filmi İzle

18.06.2017

İzlenme : 8279

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kurtlar Kapıda 4.7/10
Türkçe DublajTür : Korku, Gerilim Gösterim : 18 Nisan 2017 Imdb : 4.7 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Wolves at the Door

60’ların sonunda, Cahrles Manson ve çetesinin işlediği cinayete kurban giden Sharon Tate’in yaşadıklarını oldukça kanlı bir yorumla izlemeye hazır mısınız? Dört arkadaş, Summer of Love olarak da bilinen 69 yılının yazında oldukça lüks bir malikaneye yerleşirler. Bilmedikleri şeyse aşk yazının kendileri için kanlı sonuçlanacağıdır. Basit bir yaza veda partisi kısa sürede bir kıyıma dönüşecektir!

Fragman Filmi İzle

05.06.2017

İzlenme : 9997

Sonra İzleFavorilere Ekle
Annabelle (Dublaj+Altyazılı) 5.4/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Korku, Gizem, Gerilim Gösterim : 24 Ekim 2014 Imdb : 5.4 Yapım : 2014

Yönetmen : ,

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Annabelle

John Form, oyuncak bebek koleksiyonu yapan hamile eşi Mia için yeni bir oyuncağı gözüne kestirir. Beyaz gelinlik giydirilmiş, eşine zor rastlanır bu antika oyuncak bebek Mia için kusursuz bir hediye olacaktır. Mia beklediği gibi hediyesi Annabelle’i görünce mutlu olur, ancak bu güzel anlar çok uzun sürmez. Form ailesinin evi bir gece evleri sapkın bir tarikat tarafından basılır ve ciddi bir saldırıya uğrarlar. Saldırganlar uzaklaşırlar ancak hiçbir şey çözülmüş değildir. Zira ailenin hiç tahmin edemeyeceği bir kötü ruhu evde bırakmışlardır.
Annabelle, yönetmenliğini James Wan’ın üstlendiği Korku Seansı filminin öncesini konu alıyor Not; 6 Adaylık.
 

Fragman Filmi İzle

21.11.2016

İzlenme : 4197

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık