Reklamları Kapat

F. Scott Frazier Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Yeni Nesil Ajan 3 : Xander Cage’in Dönüşü (Dublaj+Altyazılı) 5.3/10

Casus gerilim türünü yeniden tanımlayan gişe rekortmeni film, üçüncü bölümünde ekstrem sporcuyken devlet ajanı olan Xander Cage’in (Vin Diesel) kendi kendini gönderdiği sürgünden dönüşünü, ölümcül alfa savaşçı Xiang ve ekibiyle Pandora’nın Kutusu olarak bilinen tehlikeli bir silahı ele geçirme yarışındaki çarpışmalarını konu alıyor. Heyecan arayan karakterlerden yepyeni bir ekip oluşturan Xander, kendisini ölümcül bir komplo ağının içine düşmüş bulur. Üstelik bu komplo dünya hükümetlerinin en üst düzeylerini işaret eden bir tuzak olarak karşısına çıkar. Not: 1 Ödül ve 6 Adaylık.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi. Dublaj’lı versiyon’da çevirilmeyen bazı kısımlara Türkçe Altyazı eklenmiştir..

Fragman Filmi İzle

04.05.2017

İzlenme : 32.140

Sonra İzleFavorilere Ekle
Şifreli İstasyon 5.5/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gerilim Gösterim : 21 Mart 2013 Imdb : 5.5 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : The Numbers Station

Son görevi hiç beklenmedik şekilde kötü gitmesinin ardından tecrübeli CIA ajanı Emerson Kent’e (Cusack) hâlâ işini yapabildiğini kanıtlayabilmesi amacıyla son bir hak daha verilir. Yeni vazifesi, şifrelenmiş mesajların gönderilip alındığı, çok iyi müdafa edilen CIA’nin ‘Sayı Merkezi’nde çalışan kod operatörü Katherine’i (Akerman) korumaktır.

Fragman Filmi İzle

26.01.2014

İzlenme : 68.065

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık