Reklamları Kapat

David Loucka Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Halka -3- Rings (Dublaj+Altyazılı) 4.5/10
Türkçe DublajTür : Dram, Korku Gösterim : 03 Şubat 2017 Imdb : 4.5 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Rings 3

Sıradan bir lise öğrencisi olan Julia ve üniversiteye giden erkek arkadaşı Holt birbirlerinden giderek uzaklaşmaktadır. Ayrılacaklarından korkan genç kadın sevgilisini ziyarete gider ve Holt’un okuldaki arkadaşlarının 7 günün sonunda insanları öldüren bir videoyu Holt’a izlettiklerini öğrenir. Holt’un videoyu izlemesinin üstünden 6 buçuk gün geçmiştir ve günün sonunda hayatını kaybedecektir. Lanet sayesinde yeniden yakınlaşan ikili için artık hayatları adına verecekleri zamana karşı bir mücadele başlamıştır… Başarılı korku filmi Halka’nın devam filmi olacak Halka 3’te serinin ilk iki filminin başrolü Naomi Watts yer almayacak.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj’da eklenerek güncellendi.
Bilgilendirme; Serinin diğer bölümleri’de kaçıranlar için güncellendi.

Fragman Filmi İzle

04.05.2017

İzlenme : 21.329

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sokağın Sonundaki Ev 5.6/10
Türkçe DublajTür : Dram, Korku, Gerilim Gösterim : 21 Ekim 2012 Imdb : 5.6 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Sokağın Sonundaki Ev, House at the End of the Street filmin içeriğinde Sarah kocasından taze boşanmış ve yaşamına yeni bir sayfa açmayı arzulamaktadır. Sarah ve kızı hoş ve sade bir kasabada güzel bir yerleşim birimi bulurlar. Bu kasabada değişik hadiseler süre gelmiş ve Sarah da bu kasabada bir sırrın mevcut olduğunu eninde sonunda da olsa anlamıştır. Bu hadisede yan evdeki bir kız çocuğu aile bireylerinin yattığı yatakta felakete uğramış ve sırrın kölesi olmuştur.
Not: 2 ödül ve 3 adaylık.

Fragman Filmi İzle

24.02.2013

İzlenme : 10.372

Sonra İzleFavorilere Ekle
House at the End of the Street (Altyazılı) 5.5/10
AltyazılıTür : Korku, Gerilim Gösterim : 21 Ekim 2012 Imdb : 5.5 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Yeni bir başlangıç arayan yeni boşanmış Sarah (Elisabeth Shue) ve kızı Elissa (Jennifer Lawrence), küçük, kaliteli ve kırsal bir kasabada hayallerinin evini bulur. Beklenmeyen ve açıklanamayan olaylar yaşanmaya başladığında, Sarah ve Elissa, kasabanın soğuk bir sırrın gölgesinde olduğunu keşfederler. Yıllar önce yan taraftaki evde bir kız çocuğu ailesini yataklarında uyurken öldürmüş, sonrasında kayıplara karışmış, arkada yaşayan tek kişi olarak ağabeyi Ryan (Max Thieriot)’ı bırakmıştır. Elissa, Sarah’nın karşı çıkmalarına rağmen münzevi Ryan ile bir ilişki kurmaya başlar ve onlar yakınlaştıkça, hayal ettiklerinden daha fazla gizeme sürüklenirler.

Fragman Filmi İzle

27.12.2012

İzlenme : 17.352

Sonra İzleFavorilere Ekle
Korku Evi (Altyazılı) 5.6/10
AltyazılıTür : Gerilim, Gizem, Korku Gösterim : 30 Eylül 2011 Imdb : 5.6 Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , ,

Orijinal İsim :

İdeallerindeki eve taşınan bir aile, eski ev sahiplerinin tüyler ürpertici bir suça kurban gittiklerini zamanla öğreneceklerdir.

Ünlü İrlandalı yönetmen Jim Sheridan’ın son filmi Dream House, Daniel Craig, Rachel Weisz ve Naomi Watts’ın başı çektiği birinci sınıf kadrosuyla dikkat çekiyor. Yönetmen Jim Sheridan, Brothers, My Left Foot: The Story of Christy Brown, In the Name of the Father, The Boxer, In America ve Brothers gibi dram öğelerinin ağır bastığı filmlerle tanınıyor.

Kısa bir süre önce evlenen Daniel Craig ve Rachel Weisz’ın arasındaki aşkın tohumlarının atıldığı film olarak da bilinen Dream House, The Shining göndermeleri taşıyan afişiyle de dikkat çekiyor.

Fragman Filmi İzle

19.12.2011

İzlenme : 17.287

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık