Film İzle Sitemizde 42 Kategoride 7405 Film Bulunmaktadır.

17 Mayıs 2014'de Eklenmiş, 165.752 Kişi İzlemiş, 46 Yorum Yapılmış

Jack Ryan: Gölge Ajan 6.3/10


Afganistan’da denizci olarak yaptığı askerlikten sonra Jack Ryan, beladan uzak sakin bir hayat sürmeye başlamıştır. Artık herhangi bir risk almadan huzur içinde yaşamayı prensip edinmiştir. Wall Street’te bir Rus milyarder için mali danışmanlık yapan Jack Ryan, kendini bir anda teröristlerin hazırladığı bir planın içinde bulur. Şimdi yapması gerekense ülkesinin ekonomisini çökertecek olan bu komployu durdurmaktır. Planın sorumlusunu öğrenen Jack’in Moskova’ya gitmesi gerekir. Tek başına halletmeye çalışacağı bu görevde bildiği her şeyi kullanacaktır. Jack görevi tamamlamakta ve bu komplodan canlı çıkmakta kararlıdır. Tom Clancy’nin yarattığı bir roman karakteri olan Jack Ryan’ı Chris Pine canlandırıyor. Senaryoyu ise David Koepp yazmış.

Gösterim tarihi: 24 Ocak 2014
Filmizlesene.com.tr puanı: 5.5/10
IMDB puanı: 6.4/10
Yapım: 2014
Oyuncular: , ,
Tür: Aksiyon, Suç, Gizem, Gerilim
Senaryo: ,
Yönetmen:
Orijinal İsim: Jack Ryan: Shadow Recruit

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

08 Mayıs 2014'de Eklenmiş, 101.181 Kişi İzlemiş, 24 Yorum Yapılmış

Jack Ryan: Gölge Ajan (Altyazılı) 6.4/10


Afganistan’da denizci olarak yaptığı askerlikten sonra Jack Ryan, beladan uzak sakin bir hayat sürmeye başlamıştır. Artık herhangi bir risk almadan huzur içinde yaşamayı prensip edinmiştir. Wall Street’te bir Rus milyarder için mali danışmanlık yapan Jack Ryan, kendini bir anda teröristlerin hazırladığı bir planın içinde bulur. Şimdi yapması gerekense ülkesinin ekonomisini çökertecek olan bu komployu durdurmaktır. Planın sorumlusunu öğrenen Jack’in Moskova’ya gitmesi gerekir. Tek başına halletmeye çalışacağı bu görevde bildiği her şeyi kullanacaktır. Jack görevi tamamlamakta ve bu komplodan canlı çıkmakta kararlıdır. Tom Clancy’nin yarattığı bir roman karakteri olan Jack Ryan’ı Chris Pine canlandırıyor. Senaryoyu ise David Koepp yazmış .

Gösterim tarihi: 24 Ocak 2014
Filmizlesene.com.tr puanı: 5.5/10
IMDB puanı: 6.4/10
Yapım: 2014
Oyuncular: , ,
Tür: Aksiyon, Suç, Gizem, Gerilim
Senaryo: ,
Yönetmen:
Orijinal İsim: Jack Ryan: Shadow Recruit

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

30 Kasım 2012'de Eklenmiş, 25.749 Kişi İzlemiş, 35 Yorum Yapılmış

Acil Teslimat 6.8/10


Hız yapan otomobillerin arasından sıyrılmak, çıldırmış taksiler, açık kapılar ve sekiz milyon huysuz yaya New York’un en atik ve en iyi bisikletli kuryesi Wilee’nin (Joseph Gordon-Levitt) güçlük iş ortamındaki unsurlardır. Fixie sürmek kolay bir iş değildir. Frensiz, süper hafif ve tek vitesli olan bisikletin sürücüleri de ya çok yetenekli bisikletçiler ya da trafiğe her çıkışlarında hayatlarını riske atan hafif intihara meyilli tiplerdir.Ancak hayatını her zaman sınırlarda yaşamaya alışık olan bir adam rutin bir teslimat Manhattan sokaklarında yaşanan hayat memat kovalamacasına dönüşünce alışık olduğundan daha tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalır. Wilee günün son zarfını teslim etmek için eline aldığında, paketin farklı olduğunu fark eder. Bu kez, biri gerçekten de Wilee’ye öldürmeye çalışıyordur.

Gösterim tarihi: 9 Kasım 2012
IMDB puanı: 6.8/10
Yapım: 2012
Oyuncular: , ,
Tür: Aksiyon, Gerilim
Yönetmen:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

13 Ağustos 2010'de Eklenmiş, 15.245 Kişi İzlemiş, 19 Yorum Yapılmış

Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı 6.6/10


Kutsal Hazine Avcıları, Lanetli Tapınak ve ardından Son Macera‘yı izleyerek serinin sonuncu filmine geldiniz. Yani Kristal Kafatası Krallığı’na… Indy ve yakın dostu Mac, uzaklardaki bir hava meydanında Sovyet ajanlarıyla sıcak temastan güç bela kurtulmayı başarmışlardır. Şehir dışına çıkan Indiana, orada genç Mutt ile tanışmaktadır.. Mutt’a yardım ettiği takdirde büyü, batıl inanç ve korkunun efsanevi objesi olarak tanınan Akator’un Kristal Kafatası’nı ele geçirebilecektir. Seri için yapacağimiz son açıklama ise; diyar diyar dolaşan üstad kaşif Indiana Jones, bilimkurguyla yaptığı valste dersi geçiyor. Gerçi senaryonun bilimkurguya hayli meyilli David Koepp tarafından yazıldığı düşünülecek olursa, filmde türe dair bir gönderimin olacağı da belli. Belli olan bir gerçek daha varsa, o da Lucas ve Spielberg ortaklığının her zaman kazandırdığı. Spielberg’in serinin izleyiciden gelen tepkilerle devam edebileceği yönündeki sözleri, Jones ailesinin yeni bir “İnanılmaz Aile” olarak kaldıkları yerden devam edeceğini gösteriyor.

Gösterim tarihi: 23 Mayıs 2008
Filmizlesene.com.tr puanı: 7.6/10
IMDB puanı: 6.6/10
Yapım: 2008
Oyuncular: , , ,
Tür: Aksiyon, Fantastik, Komedi, Macera, Gençlik
Senaryo: , , ,
Yönetmen:

Kutsal Hazine AvcılarıLanetli TapınakSon MaceraKristal Kafatası Krallığı


Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

31 Temmuz 2010'de Eklenmiş, 10.203 Kişi İzlemiş, 11 Yorum Yapılmış

Carlito’nun Yolu – Carlito’s Way 7.9/10


Carlito Brigante (Al Pacino) hapisten çıktıktan sonra kendi yaşamına uygun bir yol çizmeyi düşünür. David Kleinfeld (Sean Penn) ise bir avukattır ve Carlito’a en zor günlerinde yardım eder. Carlito’un sevgilisi ise Gail’dir (Penelope Ann Miller). Carlito ne kadar herşeyden uzak durmaya çalışsada geçmişi Carlito’nun yakasını bırakmaz. O ne kadar geçmişinden soyutlanmaya çalışsa da avukatının hataları ve eski dostları onu bırakmamaktadır. 1992’lerden…

Gösterim tarihi: 10 Kasım 1993
Filmizlesene.com.tr puanı: 7.5/10
IMDB puanı: 7.9/10
Yapım: 1993
Oyuncular: , , ,
Tür: Gerilim, Polisiye, Romantik, Suç
Senaryo:
Yönetmen:
Kitap: Edwin Torres

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

09 Haziran 2010'de Eklenmiş, 74.533 Kişi İzlemiş, 70 Yorum Yapılmış

Melekler ve Şeytanlar 6.5/10


Da vincinin şifresi kitabınında yazarı olan Dan Brown‘un melekler ve şeytanlar kitabından senaryolaştırılmış film hristiyanlığın gizemli atmosferi içerisinde kıyamet temasının ustaca kullanıldığı bir filmdir. Küçük ve gizemli bir örgütün yüzlerce yıl bir amaç için birarada kalması ve Profesör Robert Langdon tarafından Harvard ‘da kriptoloji çalışmaları sırasında Illuminati adındaki, katolik kilisesinin bağnaz ve antibilim karşıtı eylemlerine karşı cinayetler işlemeye devam ettiğini öğrenmesiyle olaylar birbirini kovalar. Leonarda Vetra iyi bir fizikçidir ama ani bir şekilde gözü oyulmuş olarak bulunur ayrıca Illuminati’nin simgesi ile işaretlenmiştir.Yeni papanın seçilmesi sırasında Vatikanın altına Profesörün yaptığı tehlikeli bir silah gömülmüştür.Bu silah medeniyeti sona erdirebilecek niteliktedir ve Romada büyük bir kovalamaca başlamıştır, gerilim dolu dakikalar ve soluk almadan bir çırpıda içime çeken macera Dan Brown hayranlarının ve şifreyi çözmek isteyenlerin seyretmesi gerekn bir filmdir.

Gösterim tarihi: 15 Mayıs 2009
Filmizle.com.tr Puanı: 6.9/10
IMDB puanı: 6.7/10
Yapım: 2009
Oyuncular: , , ,
Tür: Dram, Gerilim, Gizem, Macera, Polisiye, Suç
Senaryo: ,
Yönetmen:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

01 Mayıs 2010'de Eklenmiş, 21.243 Kişi İzlemiş, 12 Yorum Yapılmış

Dehşetin Yankıları 7.1/10


Chicago evinde bir ölü kadının ruhu dolaşmaktadır. Onunla temas kuracak birini beklemektedir. 3 Kişilik aile bu talihsiz kişilerdir. Bu ruhla sırasıyla konuşurlar. Ve gerilim dolu sahneler izleyiciyi beklemektedir.

film izle

Gösterim tarihi: 18 Mayıs 2000
Filmizle.com.tr Puanı: 6.7/10
IMDB puanı: 7.1/10
Yapım: 1999
Oyuncular: , , , ,
Tür: Gerilim, Gizem, Korku
Senaryo:
Yönetmen:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

Film Kategorileri

Twitter'da Takip Edin

 
Yukarı Çık