Reklamları Kapat

David Koepp Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Mumya – The Mummy (Dublaj+Altyazılı) 5.7/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Fantastik Gösterim : 09 Haziran 2017 Imdb : 5.7 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Untitled Mummy Reboot

İlki 1932 yılında çekildikten sonra beyazperdede kendine hatırı sayılır bir yer edinmeye başlayan Mumya hikayeleri, uzun bir aradan sonra asıl modern serisi 1999 yılında bu kez Stephen Sommers’ın kamerasıyla yeniden izleyiciyle buluşmuştu. Universal Stüdyoları orijinal ‘The Mummy’i bir yeniden çevrimle tekrar canlandırma yoluna gitti ve yönetmen olarak Mama (2013) filminin genç yönetmeni Andrés Muschietti’yi seçti. Senaryo koltuğundaki isimler ise Billy Ray (The Hunger Games) ve Jon Spaiths (Prometheus). Müzik:Brian Tyler
Sıkıca mühürlenmiş olan antik bir mezar yüzyıllardır unutulmuş bir çölde yatmaktadır. Ancak askeri bir operasyon sonucu keşfedilir ve açılır. Zamansız bir şekilde hayatı elinden alınan antik kraliçenin ruhu da uyanmış olur. Yüzyıllar boyunca büyüyen öfkesiyle günümüze uyanan kraliçe insanlığa boyun eğdirmeye ve kendisine yapılanları ödetmeye kararlıdır.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

28.09.2017

İzlenme : 109777

Sonra İzleFavorilere Ekle
Örümcek Adam – Spider-Man 7.3/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera Gösterim : 14 Haziran 2002 Imdb : 7.3 Yapım : 2002

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Spider-Man

Sıradan bir lise öğrencisi olan Peter Parker’ın hayatı bir gün bir örümcek tarafından ısırılmasıyla tamamen değişir. Çünkü bu örümcek sıradan bir örümcek değildir, genetik olarak özelikle geliştirilmiş, bilimsel amaçlarla kullanılan bir denektir. Öte yandan olan olmuştur ve Parker’da tuhaf değişiklikler baş göstermektedir.

Not: 2 Oscar adaylığı. 13 farklı ödül ve 48 adaylık.

Fragman Filmi İzle

24.03.2016

İzlenme : 56112

Sonra İzleFavorilere Ekle
Jurassic Park (Türkçe Dublaj) 8.1/10
Türkçe DublajTür : Macera, Bilim-Kurgu, Gerilim Gösterim : 10 Eylül 1993 Imdb : 8.1 Yapım : 1993

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Jurassic Park | JP

Michael Chrichton’ın aynı adlı,çok satan romanından dahi yönetmen Steven Spielberg tarafından sinemaya uyarlanan,bütün zamanların en başarılı yapıtlarından birisi olarak tüm Dünya’da izlenme rekorları kıran olağanüstü bir film.Mağaralarda yapılan kazı çalışmaları sonucunda dinazorların yaşadığı tarih öncesi çağa ait bazı sivrisinek fosilleri bulunur.Milyarder John Hammond öncülüğündeki bilimadamları,son derece ilginç ve karmaşık testler deneyerek bu sivrisinek fosillerindeki kan örneklerini almayı başarırlar.
Dinazorların DNA zinciri bir Afrika kurbasıyla birleştirilerek 65 milyon yıl önce yaşamış bu korkunç yaratıklar yeniden yaratılır.Hammond hükümetten kiraladığı bir adada klonladıkları bu vahşi hayvanlar için elektrikli tellerle çevrili bir hayvanat bahçesi kurmuştur.İhtiyar Hammond,bir hafta sonunda Doktor Allen gibi bazı işinde uzman bilimadamlarını Jurassic Park adını verdiği bu hayvanat bahçesini test ettirmek için adaya getirir. Ancak embiryolarını ele geçirmek isteyen biri, güvenlik sistemini devre dışı bırakınca serbest kalan dinazorlar adada dehşet saçmaya başlar…
Not: 3 Oscar ödülü. 25 farklı ödül ve 16 adaylık.

Fragman Filmi İzle

10.09.2015

İzlenme : 40580

Sonra İzleFavorilere Ekle
Jack Ryan: Gölge Ajan 6.3/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Suç, Gizem, Gerilim Gösterim : 24 Ocak 2014 Imdb : 6.4 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Jack Ryan: Shadow Recruit

Afganistan’da denizci olarak yaptığı askerlikten sonra Jack Ryan, beladan uzak sakin bir hayat sürmeye başlamıştır. Artık herhangi bir risk almadan huzur içinde yaşamayı prensip edinmiştir. Wall Street’te bir Rus milyarder için mali danışmanlık yapan Jack Ryan, kendini bir anda teröristlerin hazırladığı bir planın içinde bulur. Şimdi yapması gerekense ülkesinin ekonomisini çökertecek olan bu komployu durdurmaktır. Planın sorumlusunu öğrenen Jack’in Moskova’ya gitmesi gerekir. Tek başına halletmeye çalışacağı bu görevde bildiği her şeyi kullanacaktır. Jack görevi tamamlamakta ve bu komplodan canlı çıkmakta kararlıdır. Tom Clancy’nin yarattığı bir roman karakteri olan Jack Ryan’ı Chris Pine canlandırıyor. Senaryoyu ise David Koepp yazmış.

Fragman Filmi İzle

17.05.2014

İzlenme : 170245

Sonra İzleFavorilere Ekle
Jack Ryan: Gölge Ajan (Altyazılı) 6.4/10
AltyazılıTür : Aksiyon, Suç, Gizem, Gerilim Gösterim : 24 Ocak 2014 Imdb : 6.4 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Jack Ryan: Shadow Recruit

Afganistan’da denizci olarak yaptığı askerlikten sonra Jack Ryan, beladan uzak sakin bir hayat sürmeye başlamıştır. Artık herhangi bir risk almadan huzur içinde yaşamayı prensip edinmiştir. Wall Street’te bir Rus milyarder için mali danışmanlık yapan Jack Ryan, kendini bir anda teröristlerin hazırladığı bir planın içinde bulur. Şimdi yapması gerekense ülkesinin ekonomisini çökertecek olan bu komployu durdurmaktır. Planın sorumlusunu öğrenen Jack’in Moskova’ya gitmesi gerekir. Tek başına halletmeye çalışacağı bu görevde bildiği her şeyi kullanacaktır. Jack görevi tamamlamakta ve bu komplodan canlı çıkmakta kararlıdır. Tom Clancy’nin yarattığı bir roman karakteri olan Jack Ryan’ı Chris Pine canlandırıyor. Senaryoyu ise David Koepp yazmış .

Fragman Filmi İzle

08.05.2014

İzlenme : 102464

Sonra İzleFavorilere Ekle
Jurassic Park 2: Kayıp Dünya 6.5/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu Gösterim : 19 Eylül 1997 Imdb : 6.5 Yapım : 1997

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : The Lost World: Jurassic Park

Isa Sorna adı verilen bir adada bazı dinazorlar hayatta kalmıştır.Site B kod adlı dinazor üretim tesisinin yer aldığı bu adada çıkan kasırga sonucunda tesisler yıkılmış ve dinazorlar serbest kalmıştır.Aradan geçen dört yıl içinde dinazorlar büyümüş ve birer canavar haline gelmişlerdir.Dinazorların hala hayatta olduğunu öğrenen tesisin kurucusu Milyarder John Hammond,site B’deki ticari potansiyelin farkındadır.Hammond’ın amacı dinazorları doğal çevrelerinde koruyarak dört yıl önce kaybettiği itibarını geri kazanmaktır.İlk filmde olduğu gibi yine yazar Michael Crichton’ın aynı adlı romanından Akademi ödüllü,dahi yönetmen Steven Spielberg tarafından sinemaya uyarlanan ve muhteşem özel efektlerle süslü nefes kesen bir gerilim/macera.

Fragman Filmi İzle

25.04.2014

İzlenme : 841

Sonra İzleFavorilere Ekle
Acil Teslimat 6.8/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gerilim Gösterim : 9 Kasım 2012 Imdb : 6.8 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Hız yapan otomobillerin arasından sıyrılmak, çıldırmış taksiler, açık kapılar ve sekiz milyon huysuz yaya New York’un en atik ve en iyi bisikletli kuryesi Wilee’nin (Joseph Gordon-Levitt) güçlük iş ortamındaki unsurlardır. Fixie sürmek kolay bir iş değildir. Frensiz, süper hafif ve tek vitesli olan bisikletin sürücüleri de ya çok yetenekli bisikletçiler ya da trafiğe her çıkışlarında hayatlarını riske atan hafif intihara meyilli tiplerdir.Ancak hayatını her zaman sınırlarda yaşamaya alışık olan bir adam rutin bir teslimat Manhattan sokaklarında yaşanan hayat memat kovalamacasına dönüşünce alışık olduğundan daha tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalır. Wilee günün son zarfını teslim etmek için eline aldığında, paketin farklı olduğunu fark eder. Bu kez, biri gerçekten de Wilee’ye öldürmeye çalışıyordur.

Fragman Filmi İzle

30.11.2012

İzlenme : 25918

Sonra İzleFavorilere Ekle
Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı -4- 6.2/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Fantastik Gösterim : 23 Mayıs 2008 Imdb : 6.2 Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo : , , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Kutsal Hazine Avcıları, Lanetli Tapınak ve ardından Son Macera‘yı izleyerek serinin sonuncu filmine geldiniz. Yani Kristal Kafatası Krallığı’na… Indy ve yakın dostu Mac, uzaklardaki bir hava meydanında Sovyet ajanlarıyla sıcak temastan güç bela kurtulmayı başarmışlardır. Şehir dışına çıkan Indiana, orada genç Mutt ile tanışmaktadır.. Mutt’a yardım ettiği takdirde büyü, batıl inanç ve korkunun efsanevi objesi olarak tanınan Akator’un Kristal Kafatası’nı ele geçirebilecektir. Seri için yapacağimiz son açıklama ise; diyar diyar dolaşan üstad kaşif Indiana Jones, bilimkurguyla yaptığı valste dersi geçiyor. Gerçi senaryonun bilimkurguya hayli meyilli David Koepp tarafından yazıldığı düşünülecek olursa, filmde türe dair bir gönderimin olacağı da belli. Belli olan bir gerçek daha varsa, o da Lucas ve Spielberg ortaklığının her zaman kazandırdığı. Spielberg’in serinin izleyiciden gelen tepkilerle devam edebileceği yönündeki sözleri, Jones ailesinin yeni bir “İnanılmaz Aile” olarak kaldıkları yerden devam edeceğini gösteriyor.

Fragman Filmi İzle

13.08.2010

İzlenme : 16132

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12
Yukarı Çık