Film İzle Sitemizde 42 Kategoride 7753 Film Bulunmaktadır.

24 Mart 2016'de Eklenmiş, 51.233 Kişi İzlemiş, 18 Yorum Yapılmış

Örümcek Adam – Spider-Man 7.3/10


Sıradan bir lise öğrencisi olan Peter Parker’ın hayatı bir gün bir örümcek tarafından ısırılmasıyla tamamen değişir. Çünkü bu örümcek sıradan bir örümcek değildir, genetik olarak özelikle geliştirilmiş, bilimsel amaçlarla kullanılan bir denektir. Öte yandan olan olmuştur ve Parker’da tuhaf değişiklikler baş göstermektedir.
 
Not: 2 Oscar adaylığı. 13 farklı ödül ve 48 adaylık.
Vikipedi’den film hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.
 

Gösterim tarihi: 14 Haziran 2002
Filmizlesene.com.tr puanı: 7.3/10
IMDB puanı: 7.3/10
Yapım: 2002
Oyuncular: , , ,
Tür: Aksiyon, Macera
Senaryo: , ,
Yönetmen:
Orijinal İsim: Spider-Man

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

10 Eylül 2015'de Eklenmiş, 38.607 Kişi İzlemiş, 6 Yorum Yapılmış

Jurassic Park (Türkçe Dublaj) 8.1/10

v
Michael Chrichton’ın aynı adlı,çok satan romanından dahi yönetmen Steven Spielberg tarafından sinemaya uyarlanan,bütün zamanların en başarılı yapıtlarından birisi olarak tüm Dünya’da izlenme rekorları kıran olağanüstü bir film.Mağaralarda yapılan kazı çalışmaları sonucunda dinazorların yaşadığı tarih öncesi çağa ait bazı sivrisinek fosilleri bulunur.Milyarder John Hammond öncülüğündeki bilimadamları,son derece ilginç ve karmaşık testler deneyerek bu sivrisinek fosillerindeki kan örneklerini almayı başarırlar.
Dinazorların DNA zinciri bir Afrika kurbasıyla birleştirilerek 65 milyon yıl önce yaşamış bu korkunç yaratıklar yeniden yaratılır.Hammond hükümetten kiraladığı bir adada klonladıkları bu vahşi hayvanlar için elektrikli tellerle çevrili bir hayvanat bahçesi kurmuştur.İhtiyar Hammond,bir hafta sonunda Doktor Allen gibi bazı işinde uzman bilimadamlarını Jurassic Park adını verdiği bu hayvanat bahçesini test ettirmek için adaya getirir. Ancak embiryolarını ele geçirmek isteyen biri, güvenlik sistemini devre dışı bırakınca serbest kalan dinazorlar adada dehşet saçmaya başlar…

Gösterim tarihi: 10 Eylül 1993
IMDB puanı: 8.1/10
Oyuncular: , ,
Tür: Macera, Bilim-Kurgu, Gerilim
Senaryo: , Yönetmen:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

17 Mayıs 2014'de Eklenmiş, 167.097 Kişi İzlemiş, 46 Yorum Yapılmış

Jack Ryan: Gölge Ajan 6.3/10


Afganistan’da denizci olarak yaptığı askerlikten sonra Jack Ryan, beladan uzak sakin bir hayat sürmeye başlamıştır. Artık herhangi bir risk almadan huzur içinde yaşamayı prensip edinmiştir. Wall Street’te bir Rus milyarder için mali danışmanlık yapan Jack Ryan, kendini bir anda teröristlerin hazırladığı bir planın içinde bulur. Şimdi yapması gerekense ülkesinin ekonomisini çökertecek olan bu komployu durdurmaktır. Planın sorumlusunu öğrenen Jack’in Moskova’ya gitmesi gerekir. Tek başına halletmeye çalışacağı bu görevde bildiği her şeyi kullanacaktır. Jack görevi tamamlamakta ve bu komplodan canlı çıkmakta kararlıdır. Tom Clancy’nin yarattığı bir roman karakteri olan Jack Ryan’ı Chris Pine canlandırıyor. Senaryoyu ise David Koepp yazmış.

Gösterim tarihi: 24 Ocak 2014
Filmizlesene.com.tr puanı: 5.5/10
IMDB puanı: 6.4/10
Yapım: 2014
Oyuncular: , ,
Tür: Aksiyon, Suç, Gizem, Gerilim
Senaryo: ,
Yönetmen:
Orijinal İsim: Jack Ryan: Shadow Recruit

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

08 Mayıs 2014'de Eklenmiş, 101.517 Kişi İzlemiş, 24 Yorum Yapılmış

Jack Ryan: Gölge Ajan (Altyazılı) 6.4/10


Afganistan’da denizci olarak yaptığı askerlikten sonra Jack Ryan, beladan uzak sakin bir hayat sürmeye başlamıştır. Artık herhangi bir risk almadan huzur içinde yaşamayı prensip edinmiştir. Wall Street’te bir Rus milyarder için mali danışmanlık yapan Jack Ryan, kendini bir anda teröristlerin hazırladığı bir planın içinde bulur. Şimdi yapması gerekense ülkesinin ekonomisini çökertecek olan bu komployu durdurmaktır. Planın sorumlusunu öğrenen Jack’in Moskova’ya gitmesi gerekir. Tek başına halletmeye çalışacağı bu görevde bildiği her şeyi kullanacaktır. Jack görevi tamamlamakta ve bu komplodan canlı çıkmakta kararlıdır. Tom Clancy’nin yarattığı bir roman karakteri olan Jack Ryan’ı Chris Pine canlandırıyor. Senaryoyu ise David Koepp yazmış .

Gösterim tarihi: 24 Ocak 2014
Filmizlesene.com.tr puanı: 5.5/10
IMDB puanı: 6.4/10
Yapım: 2014
Oyuncular: , ,
Tür: Aksiyon, Suç, Gizem, Gerilim
Senaryo: ,
Yönetmen:
Orijinal İsim: Jack Ryan: Shadow Recruit

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

25 Nisan 2014'de Eklenmiş, 148 Kişi İzlemiş, 0 Yorum Yapılmış

Jurassic Park 2: Kayıp Dünya 6.5/10


Isa Sorna adı verilen bir adada bazı dinazorlar hayatta kalmıştır.Site B kod adlı dinazor üretim tesisinin yer aldığı bu adada çıkan kasırga sonucunda tesisler yıkılmış ve dinazorlar serbest kalmıştır.Aradan geçen dört yıl içinde dinazorlar büyümüş ve birer canavar haline gelmişlerdir.Dinazorların hala hayatta olduğunu öğrenen tesisin kurucusu Milyarder John Hammond,site B’deki ticari potansiyelin farkındadır.Hammond’ın amacı dinazorları doğal çevrelerinde koruyarak dört yıl önce kaybettiği itibarını geri kazanmaktır.İlk filmde olduğu gibi yine yazar Michael Crichton’ın aynı adlı romanından Akademi ödüllü,dahi yönetmen Steven Spielberg tarafından sinemaya uyarlanan ve muhteşem özel efektlerle süslü nefes kesen bir gerilim/macera.

Gösterim tarihi: 19 Eylül 1997 Yapım: 1997
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.8/10
IMDB puanı: 6.5/10
Oyuncular: , , ,
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Senaryo: , Yönetmen:
Orijinal İsim: The Lost World: Jurassic Park

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

30 Kasım 2012'de Eklenmiş, 25.793 Kişi İzlemiş, 35 Yorum Yapılmış

Acil Teslimat 6.8/10


Hız yapan otomobillerin arasından sıyrılmak, çıldırmış taksiler, açık kapılar ve sekiz milyon huysuz yaya New York’un en atik ve en iyi bisikletli kuryesi Wilee’nin (Joseph Gordon-Levitt) güçlük iş ortamındaki unsurlardır. Fixie sürmek kolay bir iş değildir. Frensiz, süper hafif ve tek vitesli olan bisikletin sürücüleri de ya çok yetenekli bisikletçiler ya da trafiğe her çıkışlarında hayatlarını riske atan hafif intihara meyilli tiplerdir.Ancak hayatını her zaman sınırlarda yaşamaya alışık olan bir adam rutin bir teslimat Manhattan sokaklarında yaşanan hayat memat kovalamacasına dönüşünce alışık olduğundan daha tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalır. Wilee günün son zarfını teslim etmek için eline aldığında, paketin farklı olduğunu fark eder. Bu kez, biri gerçekten de Wilee’ye öldürmeye çalışıyordur.

Gösterim tarihi: 9 Kasım 2012
IMDB puanı: 6.8/10
Yapım: 2012
Oyuncular: , ,
Tür: Aksiyon, Gerilim
Yönetmen:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

13 Ağustos 2010'de Eklenmiş, 15.374 Kişi İzlemiş, 19 Yorum Yapılmış

Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı 6.6/10


Kutsal Hazine Avcıları, Lanetli Tapınak ve ardından Son Macera‘yı izleyerek serinin sonuncu filmine geldiniz. Yani Kristal Kafatası Krallığı’na… Indy ve yakın dostu Mac, uzaklardaki bir hava meydanında Sovyet ajanlarıyla sıcak temastan güç bela kurtulmayı başarmışlardır. Şehir dışına çıkan Indiana, orada genç Mutt ile tanışmaktadır.. Mutt’a yardım ettiği takdirde büyü, batıl inanç ve korkunun efsanevi objesi olarak tanınan Akator’un Kristal Kafatası’nı ele geçirebilecektir. Seri için yapacağimiz son açıklama ise; diyar diyar dolaşan üstad kaşif Indiana Jones, bilimkurguyla yaptığı valste dersi geçiyor. Gerçi senaryonun bilimkurguya hayli meyilli David Koepp tarafından yazıldığı düşünülecek olursa, filmde türe dair bir gönderimin olacağı da belli. Belli olan bir gerçek daha varsa, o da Lucas ve Spielberg ortaklığının her zaman kazandırdığı. Spielberg’in serinin izleyiciden gelen tepkilerle devam edebileceği yönündeki sözleri, Jones ailesinin yeni bir “İnanılmaz Aile” olarak kaldıkları yerden devam edeceğini gösteriyor.

Gösterim tarihi: 23 Mayıs 2008
Filmizlesene.com.tr puanı: 7.6/10
IMDB puanı: 6.6/10
Yapım: 2008
Oyuncular: , , ,
Tür: Aksiyon, Fantastik, Komedi, Macera, Gençlik
Senaryo: , , ,
Yönetmen:

Kutsal Hazine AvcılarıLanetli TapınakSon MaceraKristal Kafatası Krallığı


Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

31 Temmuz 2010'de Eklenmiş, 10.273 Kişi İzlemiş, 11 Yorum Yapılmış

Carlito’nun Yolu – Carlito’s Way 7.9/10


Carlito Brigante (Al Pacino) hapisten çıktıktan sonra kendi yaşamına uygun bir yol çizmeyi düşünür. David Kleinfeld (Sean Penn) ise bir avukattır ve Carlito’a en zor günlerinde yardım eder. Carlito’un sevgilisi ise Gail’dir (Penelope Ann Miller). Carlito ne kadar herşeyden uzak durmaya çalışsada geçmişi Carlito’nun yakasını bırakmaz. O ne kadar geçmişinden soyutlanmaya çalışsa da avukatının hataları ve eski dostları onu bırakmamaktadır. 1992’lerden…

Gösterim tarihi: 10 Kasım 1993
Filmizlesene.com.tr puanı: 7.5/10
IMDB puanı: 7.9/10
Yapım: 1993
Oyuncular: , , ,
Tür: Gerilim, Polisiye, Romantik, Suç
Senaryo:
Yönetmen:
Kitap: Edwin Torres

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

Film Kategorileri

Twitter'da Takip Edin

Reklamı geçmek için tıklayınız     
 
Yukarı Çık