Reklamları Kapat

Daniel Taplitz Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Red Dog: True Blue (Altyazılı) 6.5/10
AltyazılıTür : Komedi, Dram, Aile Gösterim : 02 Aralık 2016 Imdb : 6.5 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Red Dog True Blue

Avustralya’nın meşhur kırmızı köpeğinin bu üne kavuşmadan önceki hayatını konu alan film, 2011 yapımı “Kırmızı Köpek” isimli ilk filmin devam filmi niteliğinde. Aile, arkadaşlık, doğa ve macera temaları işlenirken; Avustralya’nın kendine özgü arazi yapısı eşliğinde, geriye dönüşlerle 1969 yılının çiftlik hayatı sergileniyor.
Ailevi sorunları nedeniyle çiftlikteki büyükbabasının yanına yerleşmek zorunda kalan Michael, bu yeni ve farklı ortama ayak uydurmaya çalışırken yalnızlık çektiği sırada şans eseri yeni bir arkadaş edinir. Sevimli mi sevimli yavru bir köpek! Kısa sürede güçlü bir bağ kuran ayrılmaz ikiliyi, bundan sonra kızıl kumlarda gizemli ve efsanevi bir serüven beklemektedir.
Hayvanseverlerin, özellikle de köpek dostlarının ilgisini çekebilecek filmin yönetmeni ilk filmde olduğu gibi yine Kriv Stenders.

Fragman Filmi İzle

17.07.2017

İzlenme : 1.776

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kırmızı Köpek – Red Dog 7.5/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Komedi, Dram Gösterim : 01 Şubat 2011 Imdb : 7.5 Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Red Dog

Kaybolan sahibini arayan bir köpeğin hikayesinin anlatıldığı Hachiko tarzında güzel bir yapım. Kamyon sürücüsü Thomas, mola vererek bir barda durur fakat karşılaşacağı manzara son derece ilginçtir. Oldukça akıllı ve sevilen bir köpek zor anlar yaşamaktadır ve herkes onunla ilgilenir. Red Dog isimli bu köpek insanları eğlendirirken yediklerinden dolayı kötü şeyler başına gelir. Red Dog isimli bu köpeğin hikayesini, bardaki insanlardan dinlemeye başlayacak olan Thomas da ona hayran kalacaktır. Josh Lucas, Rachael Taylor ve Rohan Nichol gibi tecrübeli isimlerin başrollerinde oynamakta olduğu; Kriv Stenders isminin yönetmenlik koltuğuna oturduğu film IMDB tarafından 7.5 puanı almış durumda.
Not: 9 Ödül ve 15 Adaylık.

Fragman Filmi İzle

05.12.2012

İzlenme : 20.299

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kaos Teorisi 6.8/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Romantik Gösterim : 16 Eylül 2008 Imdb : 6.8 Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Frank Allen ile tanışın. O bir verimlilik uzmanı – ve dünyada zamanını en “verimli” kullanan insanlardan biri. Her şey listeli ve planlıdır hayatında planlamadığı bir tek dakikası bile yoktur. Taa ki bir gün bir randevusuna 10 dakika gecikene kadar… Bu gecikme onu hayallerinin de ötesinde bir kaosa sürükleyecektir; kendini önce seksi bir bayanla yatakta, ardından hiç tanımadığı hamile bir bayanla doğumhanede bulur. Eşi aslında çok masum olan açıklamalarından hiçbirisine inanmaz. Ama daha da önemlisi, Frank önemli bir keşif yapar: Bu kaos onun gerçekten çok hoşuna gitmiştir.

Fragman Filmi İzle

07.11.2012

İzlenme : 10.429

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kara Nehir 5.7/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Bilim Kurgu Gösterim : - Imdb : 5.7 Yapım : 2001

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Bir bilim kurgu kitap yazarı olan Bo Aikens, Los Angeles da hayatından bıkmış bir vaziyette yaşamaktadır. Büyük şehrin kargaşasından uzaklaşmak için küçük bir sahil kasabası olan ve insanların iyi olduğu bir kasabaya gelir ve orada yaşamak ister. Fakat bilinmeyen bir güç kasabayı ele geçirmektedir. Akla gelmeyecek kadar, inanılmaz karanlık olaylar dönmektedir. Bo kasabadan kaçmak ister ama, artık oraya tutuklu kalmıştır. Kasabanın bu halde neden bu kadar mutlu olduğunu ve bu kötü gücün nasıl ortaya çıktığını bulması gerekmektedir. Bo artık kitaplarda yaşamıyor, bilim kurgu artık hayatında gerçekleşiyor. İyi seyirler dileriz filmizlesene.com.tr ailesi

Fragman Filmi İzle

03.09.2012

İzlenme : 11.829

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kırmızı Köpek – Red Dog (Altyazılı) 7.5/10
AltyazılıTür : Biyografi, Komedi, Dram Gösterim : 01 Şubat 2011 Imdb : 7.5 Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Red Dog

Kaybolan sahibini arayan bir köpeğin hikayesinin anlatıldığı Hachiko tarzında güzel bir yapım. Kamyon sürücüsü Thomas, mola vererek bir barda durur fakat karşılaşacağı manzara son derece ilginçtir. Oldukça akıllı ve sevilen bir köpek zor anlar yaşamaktadır ve herkes onunla ilgilenir. Red Dog isimli bu köpek insanları eğlendirirken yediklerinden dolayı kötü şeyler başına gelir. Red Dog isimli bu köpeğin hikayesini, bardaki insanlardan dinlemeye başlayacak olan Thomas da ona hayran kalacaktır.
Not: 9 Ödül ve 15 Adaylık.

Fragman Filmi İzle

02.12.2011

İzlenme : 7.526

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık