Reklamları Kapat

Carey Hayes Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Korku Kayıtları 5.0/10
Türkçe DublajTür : Korku, Gizem, Gerilim Gösterim : 06 Ekim 2017 Imdb : 5.0 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : The Crucifixion

Gerçek hayat olaylarına dayanan bu filmde; bir rahip, şeytan çıkarma eylemini üzerinde gerçekleştirdiği bir rahibeyi öldürdüğü gerekçesiyle hapis cezasına mahkum edilir; bir araştırmacı gazeteci, bu kişinin aslında zihinsel olarak hasta birisini öldürüp öldürmediğini veya bu iddiaların yanlış olup olmadığını ve onun sadece şeytani bir varlıkla yaptığı savaşı kaybedip kaybetmediğini belirlemeye çabalar. Kendisinin de tecrübe ediyor olabileceği gibi…
Film; Korku Seansı – The Conjuring ve Annabelle yapımcılarına ait..

Fragman Filmi İzle

25.11.2017

İzlenme : 19698

Sonra İzleFavorilere Ekle
Korku Seansı 2 – 7.5/10
Türkçe DublajTür : Korku, Gizem, Gerilim Gösterim : 10 Haziran 2016 Imdb : 7.5 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Conjuring 2

Paranormal olayları incelemeye devam eden Lorraine (Vera Farmiga) ve Ed (Patrick Wilson) çifti, bu sefer Londra’nın kuzeyindeki Enfield bölgesine araştırmaya gidiyor. Eşinden boşanmış Peggy Hodgson (Frances O’Connor) yaşları 7 ile 13 arasında değişen 4 çocuğuyla birlikte büyük bir eve taşınır. Bir süre sonra çocuklar geceleri hareket eden eşyalardan şikayet etmeye başlarlar. Anne önce durumu ciddiye almasa da çocuklarından özellikle Janet’a (Madison Wolfe) musallat olan gözle görünmez güçler, görmezden gelinemeyecek ölçüde hayatlarına kabus gibi çökecektir. 1977’de İngiltere’de yaşanan bir olaydan esinlenerek çekilen film, Türkiye’de 10 Haziran 2016’da gösterime girdi.

Fragman Filmi İzle

25.09.2016

İzlenme : 23787

Sonra İzleFavorilere Ekle
Korku Seansı 2 (Altyazılı) 7.2/10
AltyazılıTür : Korku, Gizem, Gerilim Gösterim : 10 Haziran 2016 Imdb : 7.8 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Conjuring 2

Paranormal olayları incelemeye devam eden Lorraine (Vera Farmiga) ve Ed (Patrick Wilson) çifti, bu sefer Londra’nın kuzeyindeki Enfield bölgesine araştırmaya gidiyor. Eşinden boşanmış Peggy Hodgson (Frances O’Connor) yaşları 7 ile 13 arasında değişen 4 çocuğuyla birlikte büyük bir eve taşınır. Bir süre sonra çocuklar geceleri hareket eden eşyalardan şikayet etmeye başlarlar. Anne önce durumu ciddiye almasa da çocuklarından özellikle Janet’a (Madison Wolfe) musallat olan gözle görünmez güçler, görmezden gelinemeyecek ölçüde hayatlarına kabus gibi çökecektir.
1977’de İngiltere’de yaşanan bir olaydan esinlenerek çekilen film, Türkiye’de 10 Haziran 2016’da gösterime girdi.

Fragman Filmi İzle

27.08.2016

İzlenme : 14760

Sonra İzleFavorilere Ekle
Korku Seansı -1- 7.5/10
Türkçe DublajTür : Korku, Gizem, Gerilim Gösterim : 30 Ağustos 2013 Imdb : 7.5 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Conjuring 1

Ed ve Lorraine Warren doğaüstü, paranormal olayları araştıran bir çifttir. Bir gün Perron ailesinden bir telefon alırlar. Ailenin çiftlik evi nedeni bulunmayan karanlık bir varlık tarafından kuşatılmıştır; hayatları alt üst olmuştur. Bu vakayı çözebileceklerine inanan Warren çifti, ne kadar şeytani bir varlıkla karşı karşıya olduklarını çok geç fark edeceklerdir…Perron ailesinin gerçek yaşam öyküsünden uyarlanan filmde, Roger ve Carloyn Perron rolünde Ron Livingston ve Lili Taylor karşımıza çıkıyor. Çiftin çocuklarıyla birlikte yeni taşındıkları çiftlik evinde bir tuhaflık olduğunu fark etmeleri çok zaman almıyor. Korku Seansı, son dönemde korku sinemasının doğa üstü güçler temalı klişesine klasik korku filmi teknikleriyle yaklaşarak, izleyiciye yüksek dozlu gerilimi garantiliyor. Not: 14 ödül ve 21 adaylık.

Fragman Filmi İzle

14.03.2013

İzlenme : 4101

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık