Reklamları Kapat

Akiva Goldsman

Halka -3- Rings (Dublaj+Altyazılı) 4.5/10
Türkçe DublajTür : Dram, Korku Gösterim : 03 Şubat 2017 Imdb : 4.5 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Rings 3

Sıradan bir lise öğrencisi olan Julia ve üniversiteye giden erkek arkadaşı Holt birbirlerinden giderek uzaklaşmaktadır. Ayrılacaklarından korkan genç kadın sevgilisini ziyarete gider ve Holt’un okuldaki arkadaşlarının 7 günün sonunda insanları öldüren bir videoyu Holt’a izlettiklerini öğrenir. Holt’un videoyu izlemesinin üstünden 6 buçuk gün geçmiştir ve günün sonunda hayatını kaybedecektir. Lanet sayesinde yeniden yakınlaşan ikili için artık hayatları adına verecekleri zamana karşı bir mücadele başlamıştır… Başarılı korku filmi Halka’nın devam filmi olacak Halka 3’te serinin ilk iki filminin başrolü Naomi Watts yer almayacak.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj’da eklenerek güncellendi.
Bilgilendirme; Serinin diğer bölümleri’de kaçıranlar için güncellendi.

Fragman Filmi İzle

04.05.2017

İzlenme : 19.113

Sonra İzleFavorilere Ekle
Akıl Oyunları 8.2/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram Gösterim : 08 Mart 2002 Imdb : 8.2 Yapım :

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : A Beautiful Mind

John Forbes Nash Jr., genç yaşında oyun terorisi üzerine geliştirdiği kuramlarla matematik dünyasının bir numaralı ismi haline gelir. Fakat kısa süre içerisinde bencilliği ve kendine olan aşırı güveni sonucunda oluşan kişisel problemleri ile baş edemez duruma düşer. Dahilik ile delilik arasındaki ince çizgide,delilik tarafına doğru sürüklenir. Uzun süre şizofreni ile mücadele eden matematikçi,yıllar sonra adeta yeniden doğarak Nobel ödülünü kazanır. Not: 4 Oscar ödülü. 33 farklı ödül ve 63 adaylık. TA Top 250: #27 IMDb Top 250: #147
 
Not: Bu Film; Sonsuzluk Teorisi Filmini Beğenenlere İzlemesini Tavsiye Ettiğimiz İçin Güncellenmiştir. Sonsuzluk Teorisi Filmini Türkçe Dublajlı İzlemek İçin Tıklayınız.

Fragman Filmi İzle

02.01.2015

İzlenme : 5.842

Sonra İzleFavorilere Ekle
Cinderella Man 8.0/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Aksiyon, Romantik, Spor Gösterim : 16 Eylül 2005 Imdb : Yapım : 2005

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , , , , , , , , ,

Orijinal İsim :

Jim Braddock rolünü Russell Crowe‘nin oynadığı Cinderella Man 2005 yılının en iyi filmlerindendir. Bu kişi ABD’nin bunalım günlerindeyken eşi Mae Braddock (Renée Zellweger) ve çocuklarının karnını doyurabilmek için alakasız işlerde çalışmak zorunda kalmıştı. Ancak bu işlerde çalışırken bile günün birinde yeniden boks yapma hayalinden asla vazgeçmedi. Bir son dakika iptalinin sonucu olarak Braddock kendisini tekrar ringlerde bulur. Dünya 2.si olan boksör ile yaptığı müsabakada herkese şoke edici bir durum oldu ve 3. raunnda maçı aldı. Rakiplerinden daha az kilolu olmasına ve sürekli yaralanan elleri yüzünden sorunlar yaşamasına rağmen boksa devam etti. Yaptığı tüm maçları ise ard arda kazandı. Ama zorlu bir maç ile karşı karşıya gelecekti. Bu zorlu maçtaki rakibi, karşısındaki 2 rakibini ringin içinde öldürmesiyle tanınıyor. Bu tanınan ünlü isim ise Max Baer‘dir (Craig Bierko).

Fragman Filmi İzle

02.01.2011

İzlenme : 23.837

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ben, Robot 7.1/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim Gösterim : 08 Ekim 2004 Imdb : Yapım : 2004

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , , , , , , , , , , ,

Orijinal İsim :

Üç Robot Yasası:
Kural 1 – Bir robot asla bir insana zarar vermez ya da bir insanın zarar görmesine izin vermez.
Kural 2 – Bir robot insanlara mutlaka ve her koşulda itaat etmelidir.
Kural 3 – Bir robot birinci ve ikinci kurala karşı gelmemek kaydı ile varlığını muhafaza etmekten sorumludur.
2035 yılına gelindiğinde robotlar artık gündelik yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelmişlerdir. İnsanların robotlara olan güveni tamdır. Bir kişi hariç. Hafif paranoyak bir dedektif olan Del Spooner (Will Smith) işlenen bir suçun robotlar tarafından yapıldığını düşünmektedir.

Fragman Filmi İzle

01.01.2011

İzlenme : 43.766

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ben Efsaneyim 7.2/10
Türkçe DublajTür : Dram, Korku, Bilim-Kurgu Gösterim : 25 Ocak 2008 Imdb : 7.2 Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : I Am Legend

Benim adım Robert Neville. New York şehrinde hayatta kalan biriyim. Sesimi duyan biri varsa’herhangi biri. Lütfen. Yalnız değilsin?. Robert Neville çok başarılı bir bilim adamıdır, ama o bile tedavi edilemeyen, insan yapımı o korkunç virüsü kontrol altına alamamıştır. Her nasılsa virüse bağışıklık gösteren Neville, New York şehrinden, hatta belki dünyadan arta kalan yerde, hayatta kalmış tek insandır. Neville üç yıl boyunca inancını yitirmeden her gün telsiz mesajı göndererek, umutsuz bir şekilde, hayatta kalmış başka insanlar bulmaya çalışır. Ama yalnız değildir. Belki de insanoğlunun son ve en iyi umudu olan Neville’i ayakta tutan tek şey kendine düşen görevi yerine getirme arzusudur: Kendi kanını kullanarak virüsün etkilerini tersine çevirecek bir tedavi bulmak. Ama karşısındakilere karşı sayıca az olduğunu bilmektedir? ve zamanı da hızla tükenmektedir.

Fragman Filmi İzle

13.07.2010

İzlenme : 41.340

Sonra İzleFavorilere Ekle
Melekler ve Şeytanlar 6.5/10
Türk YapımıTür : Dram, Gerilim, Gizem, Macera, Polisiye, Suç Gösterim : 15 Mayıs 2009 filmizlesene.com.tr Puanı Imdb : Yapım : 2009

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim :

Da vincinin şifresi kitabınında yazarı olan Dan Brown‘un melekler ve şeytanlar kitabından senaryolaştırılmış film hristiyanlığın gizemli atmosferi içerisinde kıyamet temasının ustaca kullanıldığı bir filmdir. Küçük ve gizemli bir örgütün yüzlerce yıl bir amaç için birarada kalması ve Profesör Robert Langdon tarafından Harvard ‘da kriptoloji çalışmaları sırasında Illuminati adındaki, katolik kilisesinin bağnaz ve antibilim karşıtı eylemlerine karşı cinayetler işlemeye devam ettiğini öğrenmesiyle olaylar birbirini kovalar. Leonarda Vetra iyi bir fizikçidir ama ani bir şekilde gözü oyulmuş olarak bulunur ayrıca Illuminati’nin simgesi ile işaretlenmiştir.Yeni papanın seçilmesi sırasında Vatikanın altına Profesörün yaptığı tehlikeli bir silah gömülmüştür.Bu silah medeniyeti sona erdirebilecek niteliktedir ve Romada büyük bir kovalamaca başlamıştır, gerilim dolu dakikalar ve soluk almadan bir çırpıda içime çeken macera Dan Brown hayranlarının ve şifreyi çözmek isteyenlerin seyretmesi gerekn bir filmdir.

Fragman Filmi İzle

09.06.2010

İzlenme : 74.840

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık