Film İzle Sitemizde 49 Kategoride 6106 Film Bulunmaktadır.

Mobil Tasarım Aktiftir.

12 Mart 2011'de Eklenmiş, 34.805 Kişi İzlemiş, 37 Yorum Yapılmış

Siyah Beyaz


İdeallerine bağlı bir ressam olan değişik bir hayat yaşamış 70 yaşındaki bir dır. İşlerini rahatsız olduktan sonra bırakan bir , eşi tarafından terk edilmiş aynı zamandan mesleğinden sıkılmış , yalnızlığa bir yaşam tarzına getirmiş bir kadını anlatıyor. Bu kişilerin kısıtlı bir samimiyetleri var ve sohbet ettikleri mekân ise Siyah Beyaz bir dır. Bu barın yönetici ise kimselere taviz vermeyen agresif fakat çok iyi bir insan olan Faruk?tur. Ahmet Boyacıoğlu yönetmenliğindeki çoğu bölgede gösterime alınmadı.

Gösterim tarihi: 23 Nisan 2010
Filmizle.com.tr Puanı: 4.4/10
Yapım: 2009
Oyuncular: , ,
Tür: Dram
Senaryo:
Yönetmen:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

30 Temmuz 2010'de Eklenmiş, 26.253 Kişi İzlemiş, 13 Yorum Yapılmış

Yaşamın Kıyısında 7.9/10


Nurgül Yeşilçay’ı en son çoğumuz 7 Kocalı Hürmüz filmi ile izledik. Şimdi size biraz eskilerden fakat ödüllü bir filmi yayınlıyoruz. Avrupada’ki gururumuz Fatih Akın’ın sitemizdeki en son filmi ise Aşka Ruhunu Kat filmidir. Altı insan, altı biyografi, altı hayat bu öyküde yazgısal bir şekilde iç içe geçmektedir. Her biri bir yolculuğa çıkıyor: Gündüzlerden ve gecelerden geçen, sarp ve dikenli yollardan yaşamın kıyılarında dolaşan ve bizzat yolcuların benliğine giden birer yolculuk…

Gösterim tarihi: 26 Ekim 2007
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.4/10
IMDB puanı: 7.9/10
Yapım: 2006
Oyuncular: , , ,
Tür: Dram
Senaryo:
Yönetmen:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

25 Nisan 2010'de Eklenmiş, 16.568 Kişi İzlemiş, 5 Yorum Yapılmış

Güz Sancısı


Behçet 1955 yılında Demokrat Partinin çok yüksek bir oranla mecliste temsil edildiği büyük toprak sahiplerinin ve yerli burjuvazinin yeni yeni gelişmeye ve ülke siyasetinde yoğun olarak yer bulmaya başladığı bir dönemde milliyetçilik akımının güçlenmiş olduğu dönemde bir toprak ağasının oğludur. Bu yıllarda ülke Atatürk ün Selanik’teki evine yapılan bir bombalı saldırının etkisiyle karışmış ve ülkedeki gayrimüslimlerin evlerinin dükkânlarının yağmalandığı, bazı Rumların ülkeyi terk etmek zorunda kaldığı tarihe 6–7 Eylül olayları olarak geçen dönemde Rum kızı Elena’ya aşık olur. Aşkın ona vermiş olduğu duygusallıkla ailesinden gelen ideoloji arasında kalarak bir iç hesaplaşma yaşamaktadır. Fırtınalı yıllarda yanlış kişiye aşık olan gençler zaten ağır ve zor olan toplumsal ve siyasi hayatın dayatmaları altında ezilmektedir aynı zamanda aşklarını yaşamayı da ihmal etmeyen çiftin çektiği acıyı anlatmıştır.

Gösterim tarihi: 23 Ocak 2009
Filmizle.com.tr Puanı: 5.5/10
Yapım: 2009
Oyuncular: , , , ,
Tür: Dram, Politik, Romantik, Tarih
Senaryo: ,
Yönetmen:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

Film Kategorileri

Twitter'da Takip Edin

 
Yukarı Çık