Reklamları Kapat

Traci Lords Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Kötülük Telefonun Ucunda 4.4/10
Türkçe DublajTür : Korku, Gerilim Gösterim : 11 Şubat 2013 Imdb : 4.4 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Devil May Call

Çalıştığı çağrı merkezinde sorunlu insanların sorunları dinleyip onlara akıl veren ve sakileştiren Samantha bir gün sorununu dinlediği biri tarafından ziyaret edilir. Bu kişi Samantha’nın ona gösterdiği iyi niyetle yaklaşmayacaktır.

Fragman Filmi İzle

21.12.2016

İzlenme : 4524

Sonra İzleFavorilere Ekle
Excision (Altyazılı) 6.1/10
AltyazılıTür : Komedi, Dram, Gerilim Gösterim : 2 Kasım 2012 Imdb : 6.1 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Dışlanmış bir genç kız olan 17 yaşındaki Pauline’in (AnnaLynne McCord) hayatındaki en önemli sorunlar şunlardır: lise hayatına entegre olabilmenin dayanılmaz baskısı, ebeveynlerini koşulsuz memnun etme mecburiyeti ve bekaretini kaybetmek için yanıp tutuşan arzusu. Hayatın karanlık tarafına olan grotesk merakı yüzünden Pauline, çevresindeki herkes tarafından devamlı toplum dışına itilir. İnsan etine olan aşırı düşkünlüğü nedeniyle meşhur bir cerrah olmayı hayal eder. Tabi daha önce çıldırıp akıl hastanesine kapatılmazsa…”

Fragman Filmi İzle

21.10.2012

İzlenme : 11808

Sonra İzleFavorilere Ekle
Garip Bir Aşk Öyküsü 6.9/10

Küçüklüğünden beri arkadaş olan ama birbirlerine karşı platonik hisler besleyen Zack (Seth Rogen) ve Miri (Elizabeth Banks), ekonomik durumlarını düzeltmek ve acil nakit sıkıntılarını gidermek için yetişkinlere hitap eden müstehcen filmler çekmeye karar verirler.

Çekimler başladıktan sonra ise birbirlerine olan hislerinin düşündüklerinden daha kuvvetli olduğunu anlarlar.

Clerks ve Chasing Amy gibi filmlerin yönetmeni Kevin Smith’in bu son filmi, ilginç konusu ve sempatik oyuncularıyla eğlenceli bir komedi vaadediyor.

Fragman Filmi İzle

16.11.2011

İzlenme : 74828

Sonra İzleFavorilere Ekle
Garip bir Aşk Öyküsü (Altyazılı) 7.0/10
Türk YapımıTür : Dram, Gençlik Gösterim : Imdb : Yapım : 2010

Yönetmen : [pois-player]http

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim :

Bibirlerine platonik hisler taşıyan ve çocukluklarından beri bir dost gibi olan Zack ve Miri nakit dertleri,parasal sıkıntılar sebebiyle problemler yaşar?Bu problemleri idare etmek amacıyla yetişkinlere hitap eden müstehcen filmler çekmeyi planlarlar.Birbirlerine karşı duydukları bu platonik hislerin
düşündüklerinden daha güçlü olduğunu çekimler başladıktan sonra daha da iyi anlamış olurlar?Arkadaşlarının önerisi ile p*rno film sektörüne
adım atan Zack ve Miri arasındaki ilişki dostluktan çıkıp bambaşka bir yöne kaymaktadır.

Fragman Filmi İzle

14.09.2010

İzlenme : 28532

Sonra İzleFavorilere Ekle
I Hope They Serve Beer In Hell 5.0/10
Türk YapımıTür : Komedi Gösterim : Bilinmiyor filmizlesene.com.tr Puanı Imdb : Yapım : 2009

Yönetmen : [pois-player]http

Senaryo :

Oyuncular : ,

Orijinal İsim :

Filmin başkarakterlerinden biri olan Tucker, arkadaşının bekarlığa veda etmeden önce bir parti düzenlemesini ister. Bunu kendisi organize eder fakat partide çıkan olumsuzluklar, ona bu geceyi organize ettiği için pişman olmasını sağlamak için yeterli olacaktır. Tucker’in, o gece çıkan bir olaydan dolayı tüm arkadaşlarıyla arası açılmıştır. Düğüne katılmak çok isteyen Tucker, artık davetli değildir ancak Tucker, ümidini yitirmemiştir. Arkadaşlarının gönlünü almak istemektedir ve bunun için planlar yapmaktadır. Bakalım Tucker, kaybettiği dostluklarını geri kazanabilecek midir? İzleyip göreceğiz.

Fragman Filmi İzle

24.02.2010

İzlenme : 3555

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık