Reklamları Kapat

Tom Skerritt Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Lucky (Altyazılı) 7.5/10
AltyazılıTür : Komedi, Dram Gösterim : 4 Ocak 2018 Imdb : 7.5 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Szczęściarz – Şanslı

Paris, Texastan Inland Empire’a 200’e yakın filmde rol alan ve bu yıl 90. yaş gününü kutlayan benzersiz karakter oyuncusu Harry Dean Stanton’ın başrolü üstlendiği bu bağımsız Amerikan filminin kahramanı çölde bir kasabada yaşayan Lucky. Sabahları güne yoga ve kahvaltıyla başlayan, ilerleyen yaşına rağmen ne sağlık ne de genel olarak hayata dair herhangi bir sorunla karşılaşmayan Lucky, bir ateisttir. Derken bir gün, bu günlerinin de sona erebileceği aklına takılır ve Lucky’nin “aydınlanma” yolculuğu başlar. Dünya prömiyerini South by Southwest Film Festivalinde yapan Lucky, David Lynch’in de dahil olduğu güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor.
Not: 10 Ödül ve 13 Adaylık. Müzik: Elvis Kuehn

Fragman Filmi İzle

10.01.2018

İzlenme : 10.284

Sonra İzleFavorilere Ekle
Field of Lost Shoes (Altyazılı) 5.6/10
AltyazılıTür : Aksiyon, Dram, Savaş Gösterim : 13 Nisan 2014 Imdb : 5.6 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Field of Lost Shoes

Amerikan iç savaşı zamanında geçen, gerçek olaylardan uyarlanan bir yapım. Sene 1864 Abraham Lincoln, sıradışı bir adam olan General Ulysses S. Grantı Birleşik Kuvvetlerin başına getirir. General, Virginia Vadisini korumak üzere 274 askeri lise öğrencisini görevlendirir. Ancak savaş patlak verdiği anda bu öğrenciler, gençliklerini ve geçmişlerini geride bırakarak, ne için savaştıklarını sorgulatan inanılmaz bir mücadeleye başlayacaklardır.
Not: filmizlesene.com.tr çevirisidir. (1 ödül)

Fragman Filmi İzle

07.09.2015

İzlenme : 5.645

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yaratık -1- 8.5/10
Türkçe DublajTür : Korku, Bilim-Kurgu Gösterim : 25 Mayıs 1979 Imdb : 8.5 Yapım : 1979

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Alien

Görevini tamamlayarak Dünya’ya dönmeye hazırlanan kargo gemisi Nostromo’nun beş erkek, iki kadın ve bir kediden oluşan mürettebatı özel kabinlerinde uykudadır. Bilgisayarların çevredeki bir gezegende yabancı bir yaşam türü tespit etmeleri üzerine uyandırılırlar. Yasalar, akıllı olabilecek her canlının araştırılmasını emretmektedir. Dallas (Tom Skerritt), Lambert (Veronica Cartwright) ve Kane’den (John Hurt) oluşan ekip, gezegene gittiğinde terk edilmiş bir uzay gemisiyle karşılaşır. Buldukları yumurta benzeri organizmaları incelerken, bir tanesi kırılır ve yengeç benzeri bir yaratık Kane’in yüzüne yapışır. Ekip gemiye döndüğünde Ripley (Sigourney Weaver), Kane’i içeri almakta tereddüt eder. Karantina kuralları çok açıktır. Fakat mürettebat, arkadaşlarını kurtarmak için bu sorumluluğu alır.

Fragman Filmi İzle

24.02.2014

İzlenme : 5.501

Sonra İzleFavorilere Ekle
Soğuk Ölüm 5.4/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Biyografi Gösterim : 11 Eylül 2009 Imdb : 5.4 Yapım : 2009

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Antarktika’Dünya üzerindeki en ıssız toprak parçası, 90° Güney enlemi, sıfır Doğu boylamı, altı milyon mil karelik buz, altı aylık karanlık, eksi 49 dereceye varan sıcaklık, saatte 100 mil hıza ulaşan rüzgâr.Doğa burada hayatta kalmanızı hiç istemedi!
Birleşik Devletler şerifi Carrie Stetko için her şey daha da tehlikeli olmak üzere. Bu insafsız bölgedeki tek kanun koyucu olan Stetko, buzdaki bir cesedi incelemeye gönderilmiştir.
Antarktika’nın ilk cinayeti. Tek başına da yeterince sarsıcı olan bu keşif, Stetko’yu çok daha garip bir gizemin ve uçsuz bucaksız buzun derinliklerine gömülmüş eski sırların içine çekecektir? Birinin hâlâ öldürmeye değdiğini düşündüğü sırlar.
Stetko, katili bulmaya çalışırken, kış yaklaşmaktadır. Antarktik ölümcül beyazlığında, bir nefes uzağında olana kadar katili görmesine olanak yoktur.

Fragman Filmi İzle

13.04.2012

İzlenme : 24.289

Sonra İzleFavorilere Ekle
Your Love Never Fails (Altyazılı) 5.0/10

“Your Love Never Fails” çalışan bir Anne olan ve kızı Kelsey, (9) ile daha çok vakit geçirmek isteyen Laura’nın (Elisa Donovan) hikâyesidir. Ancak patronu Paul’un (Fred Willard) onunla ilgili farklı planları vardır. Kelsey’in babası Dylan (Brad Rowe) kızının velayeti için dava açtığında anne ve kız zorunlu olarak Texas’a gelirler ve Laura bıraktığı yaşam tarzını, kiliseyi ve sevdiği babasını (Tom Skerritt) tekrar görür. Kasabanın rahibi Frank’in (John Schneider) yardımıyla, Laura ve Dylan kızları Kelsy için ve kendileri için en doğru kararı vermeye çalışırlar.

Fragman Filmi İzle

22.11.2011

İzlenme : 9.426

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık