Reklamları Kapat

Toby Jones Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Sarışın Bomba (Dublaj+Altyazılı) 7.0/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gizem, Gerilim Gösterim : 28 Temmuz 2017 Imdb : 7.0 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , , ,

Orijinal İsim : Atomic Blonde – The Coldest City

Lorraine Broughton MI6’in en ölümcül suikastçısıdır. Kaçış ustalığı ve yakın dövüşteki yeteneğiyle bilinmektedir. Soğuk savaş sırasında bir ajanın öldürülmesini araştırmak ve eksik ajanlar listesini bulmak için Berlin’e gönderilir. Yeni görevi için Berlin istasyon şefi David Percival ile işbirliği yaparlar ve ikisi gerilim dolu büyük bir aksiyona atılırlar. Ancak Lorraine’in gelişi gizli kalmayacaktır. Tehlikeli suikastçı kısa sürede kendisine tuzak kurulduğunu anlar. Bunu yapan teşkilatın içinden biridir. Lorraine artık kendi hayatı ve değer verdiği herkes için bu tuzağın içinden kurtulmalı ve gizemi çözmelidir…
Filmde Antony Johnston’ın yazarlığını ve Sam Hart’ın çizerliğini yaptığı aynı adlı çizgi roman serisinden (“En Soğuk Şehir”) uyarlanan Atomic Blonde’un başrollerinde Charlize Theron ve James McAvoy ( Wanted ve Parçalanmış filmlerinden tanıdığımız), Sofia Boutella (Mumya ve Kingsman: Gizli Servis filmlerinden tanıdığımız), başarılı oyuncular yer alıyor. 3 Ödül ve 4 Adaylığı var filmin..
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

06.11.2017

İzlenme : 91.007

Sonra İzleFavorilere Ekle
Masalların Masalı 6.4/10
Türkçe DublajTür : Dram, Fantastik, Korku Gösterim : 14 Mayıs 2015 Imdb : 6.4 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Tale of Tales

İtalyan şair Giambattista Basile’in nev-i şahsına münhasır peri masalından perdeye taşınan filmin yönetmenliğini Gomorra ve Reality gibi filmlerle dikkatleri üzerine toplayan Matteo Garone üstleniyor. Kaynağını Pentemerone’den alan ve peri masalı anlayışına farklı bir bakış açısı getirmesi hedeflenen filmin başrolleriniyse; Salma Hayek, John C. Reilly, Vincent Cassel ve Toby Jones gibi isimler paylaşıyor.

Fragman Filmi İzle

28.01.2017

İzlenme : 10.102

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sihirli Şehir 6.5/10
Türkçe DublajTür : Macera, Aile, Fantastik, Bilim Kurgu Gösterim : 24 Ekim 2008 Imdb : 6.5 Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : City of Ember

Filmde Lina ve Doon adlı iki çocuğun öyküsü anlatılır. Onlar, gökyüzünün her zaman karanlık olduğu, güneşin doğmadığı Ember kentinde yaşarlar. Bu yüzden kentteki sokak lambaları ve evlerdeki ışıklar sürekli yanmaktadır. Ember kentinin enerji kaynaklarının tükenmeye başlamasıyla birlikte lambalar da titreşerek sönmeye yüz tutar. Bunun üzerine iki kardeş, Ember kentinin kuruluşundan beri var olan gizemi çözmek ve insanlara gün ışığını sağlamak için çareler aramaya başlarlar.

Fragman Filmi İzle

14.06.2016

İzlenme : 73.418

Sonra İzleFavorilere Ekle
Masalların Masalı (Altyazılı) 6.8/10
AltyazılıTür : Fantastik, Romantik Gösterim : 14 Mayıs 2015 Imdb : 6.8 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Il racconto dei racconti

İtalyan şair Giambattista Basile’in nev-i şahsına münhasır peri masalından perdeye taşınan filmin yönetmenliğini Gomorra ve Reality gibi filmlerle dikkatleri üzerine toplayan Matteo Garone üstleniyor.

Kaynağını Pentemerone’den alan ve peri masalı anlayışına farklı bir bakış açısı getirmesi hedeflenen filmin başrolleriniyse; Salma Hayek, John C. Reilly, Vincent Cassel ve Toby Jones gibi isimler paylaşıyor.
Not: filmizlesene.com.tr çevirisidri. – 1 ödül adaylığı
Filmi Türkçe Dublaj izlemek için tıklayınız.

Fragman Filmi İzle

27.08.2015

İzlenme : 19.276

Sonra İzleFavorilere Ekle
Red Lights 6.1/10
Türkçe DublajTür : Dram, Korku, Gerilim Gösterim : 2 Mart 2012 Imdb : 6.4 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , ,

Orijinal İsim :

Medyum filmi 2012 yapımı bir gerilim filmdir. Doktor margaret, ve asistanı bir takım psişik olaylar ile ilgilenmektedir. Aslında onlar bu tür olaylar bir yalandan ibaret olduğu insanlara kanıtlama çabası içindedirler. Ünlü bir medyum olan Simon Silver, yıllar önce kaybolmuştur ve geri döndüğünde ise bilim aleminin araştırma konusu olmuştur. Tam 35 sene aradan sonra geri dönen bu adamı araştırmak için bir takım bilim adamları incele başlatmıştır. Gizemli bir adam olan silver git gide büyük bir şöhrete kavuşmaktadır ve bu durumda Tom’un canını sıkmaktadır. İmdb den 6,4 puan alan filmin oyuncu kadrosunda ise, Robert De Niro, Cillian Murphy, Sigourney Weaver, Toby Jones, Joely Richardson yer almaktadır. İyi seyirler dileriz filmizlesene.com.tr ailesi

Fragman Filmi İzle

18.03.2013

İzlenme : 22.674

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kız 6.1/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 06 Ekim 2012 Imdb : 6.1 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Usta yönetmen Alfred Hitchcock, sıradaki projesi için hayatını modellik yaparak kazanan ve aktris olarak ilk adımlarını bu filmle atacak olan Tippi Hedren‘ı bulur. Yönetmen, filmin çekimleri sırasında, hem filmin yapım sürecinin işleyişini hem de kendi kariyer ve ününü tehlikeye atarak genç kadına karşı bir saplantı oluşturmaya başlar. Bu saplantı zamanla tedirgin edici boyutlara ulaşır.
BBC ve HBO ortak yapımı olan ‘The Girl’, konusunu ‘The Birds’ filminin çekimleri sırasında Alfred Hitchcock ve Tippi Hedren arasında yaşanan ilişkiden alıyor.

Fragman Filmi İzle

04.03.2013

İzlenme : 2.759

Sonra İzleFavorilere Ekle
İlk Yenilmez: Kaptan Amerika 6.9/10

Askere katılmak isteyen fakat uygun görülmeyen Steve Rogers, umudunu bir takım deneylere bağlamıştır. Captain Amerika adlı bu gizli deney sonunda başarılı olacak ve Steve Rogers artık Amerika’nın en güçlü ve yenilmez kahramanı olacaktır.

Fragman Filmi İzle

15.10.2011

İzlenme : 142.978

Sonra İzleFavorilere Ekle
İlk Yenilmez: Kaptan Amerika (Dublaj) 7.2/10

Steve Rogers askere gitmek ister fakat hiçbir şekilde uygun görülmemektedir. Çok umutlu olduğu olduğu için bir takım deneylere bağlamıştır kendini… Captain Amerika adlı bu gizli deney sonunda başarılı olacak ve Steve Rogers artık Amerika’nın en güçlü ve yenilmez kahramanı olacaktır.

Fragman Filmi İzle

15.09.2011

İzlenme : 23.983

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12
Yukarı Çık