Film İzle Sitemizde 42 Kategoride 7660 Film Bulunmaktadır.

19 Nisan 2017'de Eklenmiş, 3.145 Kişi İzlemiş, 8 Yorum Yapılmış

Bottom of the World (Altyazılı) 5.7/10


Genç bir kadının esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolması, erkek arkadaşını gerçek anlatı yolculuğuna çıkarıyor ve belki de kendi bilinmeyen gerçekliği, geleneksel anlatının sınırlamalarını aşan bu karanlık, hipnotik gizem içine giriyor.

 

Gösterim tarihi: 31 Mart 2017
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.0/10
IMDB puanı: 5.7/10
Yapım: 2017
Oyuncular: , , , , , ,
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Senaryo: ,
Yönetmen:
Orijinal İsim: Bottom of the World

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

10 Haziran 2015'de Eklenmiş, 18.431 Kişi İzlemiş, 14 Yorum Yapılmış

Banshee Chapter (Altyazılı) 5.5/10


Araştırmacı gazeteci Anna Roland, CIA tarafından belgelenmeyen ve siviller üzerinde test edilen MK-Ultra deneylerinde yuttuğu ilaçla kaybolan bir arkadaşını aramaktadır. İzlediği kanıtlar onu kimyasal testler, açıklanamayan radyo yayınları ve gecenin karanlığındaki şekli bozulmuş kişilerin karanlık ve rahatsız edici dünyasına götürür. Anna arkadaşının kaybolmasının ardında yatan gerçekleri ortaya çıkarmak için her şeyi yapacaktır. Ancak onu korkutan şeyler onun peşinden gelmektedir. Film gerçek olaylara dayanmaktadır.
Not: filmizlesene.com.tr çevirisidir. (1 ödül)

Gösterim tarihi: 01 Ekim 2013
Filmizlesene.com.tr puanı: 5.4/10
IMDB puanı: 5.5/10
Yapım: 2013
Oyuncular: , ,
Tür: Korku, Gerilim
Senaryo: ,
Yönetmen:
Orijinal İsim: Banshee Chapter

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

03 Ocak 2011'de Eklenmiş, 18.670 Kişi İzlemiş, 37 Yorum Yapılmış

Amerikan Gangsteri 7.9/10


Güzel bir aksiyon ve suç filmi ile karşı karşıyasınız. Ridley Scott yönetiyor.. Frank Lucas (Denzel Washington), bir mafya liderinin şoförlüğünü yaparken, patronunun ölümüyle birlikte onun krallığına kendisi oturur. Aklını ve yeteneklerini kullanarak Manhattan uyuşturucu mafyasının başına geçen Frank, uzak doğudan gelen hapları kontrol eder. Onu suçüstü yakalamak niyetinde olan dedektif Richie Roberts (Russell Crowe) ise büyük bir riski göze alır?

1970 yılında, Amerikan uyuşturucu ticaretini anlatan ve Frank Lucas isimli tacirin hayatını anlatan bu film, kendi türü açısından kesinlikle izlenmeye değer. İki büyük oyuncunun yer aldığı bu film için yorumlarınızı bekliyor ve iyi seyirler diyoruz.

Gösterim tarihi: 18 Ocak 2008
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.9/10
IMDB puanı: 7.9/10
Yapım: 2007
Oyuncular: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram, Suç
Senaryo:
Yönetmen:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

01 Ocak 2011'de Eklenmiş, 26.407 Kişi İzlemiş, 30 Yorum Yapılmış

Vahşi Vahşi Batı 4.8/10


Çekici ve yetenekli gizli ajan Capt. James West (Will Smith) ve mekanik aletler konusunda uzman kaşif gizli ajan U.S. Marshal Artemus Gordon (Kevin Kline), şeytani Dr. Arliss Loveless‘ı (Kenneth Branagh) izlemek ve planlarını engellemek için devlet tarafında gönderilmişlerdir. Loveless Tarantula isimli dev silah ve taşıma aracılığıyla A.B.D Başkanı’na bir suikast düzenlemeyi planlamaktadır.

West ve Gordon bu kovalamacaya rakip olarak başlarlar fakat yetenekleri kısa sürede onları bir takım haline gelmeye zorlar. Güzel ve gizemli Rita Escobar bu ikilinin Loveless’ı yakalama çabalarına kendisini karıştırarak durumu onlar için daha karmaşık bir hale getirir.

Filmin yönetmeni büyük bir gişe başarısı gösteren ve izleyiciler tarafından çok beğenilen Men In Black’in (Siyah Giyen Adamlar) yönetmeni Barry Sonnenfield. Film ilk bakışta vahşi batıda geçen bir Men In Black’e benziyor.Film sinema tarihinin Titanik’ten sonra en pahalı yapımı.Bir çok ilginç mekan ve garip aletler bu filmde sizi beklemekte. Film bu anlatılanlara göre çok güzel bir yapım olduğunu sezdirmesine rağmen Amerika’da hüsrana neden oldu.Eleştirmenler filmi yerden yere vurdu.Eleştirmenlerin yanında film beklendiğinden çok daha düşük bir hasılat yaptı.

Gösterim tarihi: 12 Kasım 1999
Filmizlesene.com.tr puanı: 5.1/10
IMDB puanı: 4.8/10
Yapım: 1999
Oyuncular: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Komedi, Western
Senaryo: , , ,
Yönetmen:
Orijinal Adı: Wild Wild West

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

12 Mart 2010'de Eklenmiş, 17.496 Kişi İzlemiş, 17 Yorum Yapılmış

Tepenin Gözleri – The Hills Have Eyes 6.5/10


Her şey klasik bir aile tatili ile başladı… Cleveland’ly bir polis dedektifi olan “Big Bob” Carter (Ted Levine) ve sevgili eşi Ethel’in (Oscar Ödülü adayı Kathleen Quinlan) evlilik yıldönümleridir. Ve kutlamak için tüm aile birlikte California’ya gitmeye karar verirler. Böylece tüm aile uzun yolculuğun tadını çıkaracak ve birlikte olacaktır. Fakat hiç kimse bu toplu yolculuktan çok da fazla hoşnut değildir… Büyük kızları Lynn (Vinessa Shaw) yeni doğmuş bebeği için bu uzun yolculuktan dolayı endişe duymaktadır. Kocasy Doug (Aaron Stanford) ise sevgili kayınpederi ile arasındaki anlaşmazlıklardan hoşnut değildir. Küçük kızları Brenda (Emilie De Davin) arkadaşlarını bir aile gezisi için geride bırakmış olmaktan mutsuzdur. Bobby (Dan Byrd) ise ailenin iki Alman Kurdu köpeği ile herşeyden daha çok ilgilidir… Hep birlikte bir karavan ile batıya yönelen bu kalabalık aile onları nelerin beklediğinden habersizdir.

Big Bob planladığı bu aile gezisini gerçekleştirmekten hoşnutken, başlarına gelen beklenmedik bir kaza ile kendilerini ıssız, sessiz ve medeni dünyadan uzak bir çölün ortasında, kavurucu güneşin altında yalnız bulurlar… Fakat kısa bir süre sonra aslında zannettikleri kadar yalnız olmadıklarını anlayacaklardır. Bulundakları çöl bir zamanlar Amerikan Hükümeti’nin var olan madenleri ve çalışanları hiçe sayarak nükleer denemeler yaptığı boş arazinin tam ortasıdır. Bu nükleer denemelerden hayatta kalanlar ise herkesin terk ettiği, kana susamış, aç mutantlardır. Vahşetin en derinine düşen Carter ailesi hayatta kalabilmek için birbirlerine sıkı sıkıya sarılmalılardır… Fakat gerçekte ise şanslı olan ilk ölendir.

Gösterim tarihi: 12 Mayıs 2006
Filmizle.com.tr Puanı: 5.8/10
IMDB puanı: 6.5/10
Yapım: 2006
Oyuncular: , , , ,
Tür: Gerilim, Korku
Senaryo: ,
Yönetmen:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

Film Kategorileri

Twitter'da Takip Edin

Reklamı geçmek için tıklayınız     
 
Yukarı Çık