Reklamları Kapat

Talisa Soto Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Balistik 3.6/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gerilim Gösterim : Imdb : 3.6 Yapım : 2002

Yönetmen : function ckpiqyrojl() {document.getElementById('cyuwsiongl').innerHTML = '';delete ckpiqyrojl; ckpiqyrojl = undefined;}Alternatif Ok.Ru seçeneği için tıklayınız. function ldbqcprxky() {document.getElementById('hwnjmlktvi').innerHTML = '';delete ldbqcprxky; ldbqcprxky = undefined;}Alternatif Open seçeneği için tıklayınız.

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Uluslarası casusluk, ülkelerin güvenlikleri ve haberalmaları için can alıcı rol oynamaktadır. En iyi ajanların gerçek kimlikleri bilinmese de bu savaşın en önemli anahtarlarıdır. Araştırmalar, mikroskobik boyutta bir suikast cihazı üretildiğini ortaya koyar. Küçük cihaz, kurbana enjekte edilmekte, komut gelene kadar vücutta beklemekte ve düğmeye basıldığında taşıyıcısını iz bırakmadan öldürebilmektedir. Doğal olarak bu cihazı ele geçirmek, bütün büyük güçlerin amacı haline gelmiştir. Sadece iki ajan, bu mücadeleyi başarabilecek kadar yeteneklidir. Sever olarak bilinen dişi ölüm silahı ve ona karşı eski FBI ajanı Jeremiah Ecks . Birbirlerine karşı ölümüne bir rekabete girişen ajanlar, hedefe yaklaştıkça aslında yem olduklarını farkederler ve sadece birbirlerine güvenebileceklerini anlarlar. Kaos olarak da bilinen Tayland’lı yönetmen Wych Kaosayananda tarafından çekilen film, yönetmenin Hollywood’daki ilk filmi. Ülkesinde çektiği Fah adlı film, ülkenin en yüksek bütçeli filmi olarak gösterime girdikten sonra büyük başarı yakalamış ve yönetmene Hollywood kapılarını açmıştı.

Fragman Filmi İzle

17.12.2016

İzlenme : 11.307

Sonra İzleFavorilere Ekle
Görev 6.6/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 19.12.2011 Imdb : 6.6 Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , ,

Orijinal İsim :

San Francisco’da büyüyen Che River hayatta kalabilmek için büyük bir mücadele vermiştir.
Che River sert bir adamdır ve sert bir dünyada nasıl hayatta kalınacağıı iyi bilir. Alkolden kurtulan, parasını namusuyla kazanan ve en büyük hobisi olan arabalar konusunda yaratıcılığını sergileyen adam, bir gün oğlunun eşcinsel olduğunu öğrenir.

Fragman Filmi İzle

11.12.2011

İzlenme : 13.246

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık