Reklamları Kapat

Susan Sarandon Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

3 Nesil – 3 Generations 5.6/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 07 Temmuz 2017 Imdb : 5.6 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : About Ray

Kız olarak dünyaya gelen Ray, çocukluğundan beri erkeksi özellikler gösterir ve gençlik döneminde de cinsiyet değiştirmeye karar verir. Yıllardır erkek çocuğu gibi yaşayan Ray, artık hormon tedavisi olmaya hazırdır. Ancak tedavinin başlaması için ailesinin yasal izni gerekmektedir. Ray’in bekar annesi Maggie, Ray’in biyolojik babasından yasal izin almak için onu bulmaya çalışır. Ray’in lezbiyen büyükannesi Dolly ise artık erkek bir torunu olduğunu kabul etmekte zorlanır. Güçlü bir aile olup, birbirlerini anlamak için herkes kendi kimliğiyle yüzleşmeye ve değişimleri kabullenmeye çalışır.

 

Fragman Filmi İzle

12.11.2017

İzlenme : 4.955

Sonra İzleFavorilere Ekle
Anneler ve Kızları 4.9/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 06 Mayıs 2016 Imdb : 4.9 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Mothers and Daughters

Anneler Günü’ne özel olarak hazırlanan film, dev kadın oyunculardan kurulu kadrosuyla ve duyguları altüst eden öyküsüyle dikkat çekiyor.
Sharon Stone’dan Susan Sarandon’a, Christina Ricci’den Courteney Cox’a pek çok ünlü aktrisi buluşturan bu duygu yüklü film, iç içe geçen hikayeler eşliğinde modern dünyada yaşanan anne-kız ilişkilerine eğiliyor.Fotoğrafçı Rigby Gray’in bakış açısıyla izlediğimiz öykü, göz yaşartıcı anlara da sahip.

Fragman Filmi İzle

09.05.2016

İzlenme : 2.598

Sonra İzleFavorilere Ekle
Büyük Düğün (Dublaj+Altyazılı) 5.6/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Romantik Gösterim : 25 Nisan 2013 Imdb : 5.6 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , , , , ,

Orijinal İsim : The Big Wedding – The Wedding

Aile fiyaskosuyla sonuçlanması çok mümkün olan bir haftasonu düğün kutlamasını atlatmaya çalışan ilgi çekici modern bir aile hakkında şamatalı bir romantik komedi filmi. Yetişkin çocukları ve arkadaşları eğlensin diye uzun zaman önce boşanmış Don ve Ellie Griffin (Robert De Niro ve Diane Keaton) çifti, evlat edindikleri oğullarının, inanılmaz muhafazakar biyolojik annesi beklenmedik bir şekilde katılmak için dünyanın bir ucundan gelince, oğullarının düğünü hatrına tekrar mutlu bir çiftmiş rolü yapmak zorunda kalırlar. Tüm davetlilerin bakışları altında Griffinler, geçmişleri, şimdiki halleri ve gelecekleri ile yüzleşmek zorundadır ve bu süreçte de birbirlerini öldürmemelilerdir.
Bilgilendirme: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi. Dublaj’lı versiyon’da çevirilmeyen bazı kısımlara Türkçe Altyazı eklenmiştir..

Fragman Filmi İzle

03.03.2016

İzlenme : 18.252

Sonra İzleFavorilere Ekle
Muhbir 6.5/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gerilim Gösterim : 14 Haziran 2013 Imdb : 6.5 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : ,

Orijinal İsim : Snitch

Sakin bir aile hayatına sahip olan John, oğlunun uyuşturucu kaçakçısı damgası yemesi ile birlikte sakin olan hayatını ve düzenini değiştirme kararı alarak büyük bir plan yapmıştır… Polisle iş birliği yapan John oğlunu kurtarmak için çeteye ulaşmayı planlamıştır ancak karşı taraf eli silahlı bir suç örgütüdür. Oğlunun suçsuz olduğunu bilen ve bunu kanıtlamak için elinden gelenin daha fazlasını yapan John, eşiyle bozulan arasını da düzeltmek için elinden geleni yapacaktır.

Fragman Filmi İzle

27.09.2013

İzlenme : 100.059

Sonra İzleFavorilere Ekle
Entrika 6.7/10
Türkçe DublajTür : Gerilim, Dram Gösterim : 11 Ocak 2013 Imdb : 6.7 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Arbitrage

Robert Miller (Richard Gere) büyük bir ticaret imparatorluğunu yönetmektedir. Bir gece trafik kazası geçirmesiyle birlikte kendisi hayatta kalır fakat herkesten gizlediği yasak aşkı bu kazada hayatını kaybeder. Miller gizli ilişkisinin meydana çıkmaması için riskli bir plan yapar.. Şirkette herşey yoluna girmek üzereyken araştırma yapan dedektif Michael Bryer (Tim Roth) bütün planları alt üst edecektir..

Fragman Filmi İzle

30.04.2013

İzlenme : 18.150

Sonra İzleFavorilere Ekle
Robot & Frank (Türkçe Dublaj) 7.1/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Suç, Dram Gösterim : 19 Eylül 2012 Imdb : 7.1 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Yakın gelecekte geçen hikayede emekli bir hırsız olan Frank’in iki yetişkin çocuğu vardır ve çocukları babalarının artık yalnız yaşayamayacağını düşünmektedirler. Bu nedenle onu huzurevine yerleştirmeyi isterler. Ancak Frank’in oğlu farklı bir şey yapmaya karar verir. Yaşlı adamın itirazlarına rağmen ona yürüyen ve konuşan, sahibinin fiziksel ve akli sağlığının gelişmesine yardımcı olan bir robot alır. Filmin bundan sonraki kısmı, dostları ve aile üyelerini en beklenmedik yerlerde bulmakla ilgili bazen komik bazen de dramatik bir hikayeye dönüşür.
Not: 2 Ödül ve 1 Adaylık.

Fragman Filmi İzle

03.02.2013

İzlenme : 9.427

Sonra İzleFavorilere Ekle
Beden Öğretmeni Bay Woodcock 5.1/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Romantik, Spor Gösterim : 28 Aralık 2007 Imdb : 5.1 Yapım : 2007

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : ,

Orijinal İsim :

John Farley, annesinin evlilik haberini duyduğunda, evleneceği kişinin çok iyi tanıdığı biri olmasından ötürü onu bu işten vazgeçirmek ister. Annesinin evleneceği adam, genç adamın eski lise beden eğitimi öğretmeni Bay Woodcock’tır. Söz konusu öğretmen, vaktiyle liseyi, nesiller boyunca öğrencilerine bir cehenneme dönüştürmüş birisidir. Ne yapacağını bilmez haldeki John’un aklına ansızın bir fikir gelir. Eski lise arkadaşı Jay Nedderman’dan destek ister. Olaylar gelişirken John, aslında insanın geçmişinden kaçma şansının olmadığını keşfedecektir.

Fragman Filmi İzle

11.01.2013

İzlenme : 7.631

Sonra İzleFavorilere Ekle
Manhattan’da Sihir 7.3/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Fantastik Gösterim : 21 Aralık 2007 Imdb : 7.3 Yapım : 2007

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

En iyi animasyon klasiklerinden biri olan Enchanted bu defa gerçek oyunculardan oluşan bir film çekmiştir. Enchanted’ta kötü kraliçe tarafından kovulan güzeller güzeli bir prenses’in hikayesi anlatılmaktadır. Güzel sarayında mutlu bir şekilde yaşayan prenses kötü kraliçenin akıl almaz oyununa denk gelir. Kraliçe bu masum güzel kıza büyük kötülükler yaparak şehirden kovar ve onu ölüm ile burun buruna getirir. Peri masallar ülkesinde kovulan prenses gerçek dünyada tek başına kalmıştır ve orada kimseyi tanımıyordur. Herkesi kendi gibi iyi sanmaktadır. Tam zor durumda kalmışken iyi bir avukat yardımına yetişir ve ona yardım elini uzatır. Bakalım dostumuz bu olayla nasıl baş edecek. İyi seyirler dileriz filmizlesene.com.tr ailesi.

Fragman Filmi İzle

19.09.2012

İzlenme : 19.343

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12
Yukarı Çık