Reklamları Kapat

Sandrine Kiberlain Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Bir Numaralı Hayran 6.4/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Gerilim Gösterim : 2 Temmuz 2016 Imdb : 6.4 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Elle l’adore

Kocası ile anlaşamadığı için ondan boşanıp iki çocuğu ile yaşayan güzellik uzmanı bekar anne Muriel’in hikayesi. Muriel Muriel bütün hayatını şarkı ve hikayeler dinleyerek büyümüştür. Bu yüzden hikaye anlatmayı çok sever. Müzik dinlemeyi günün boş vakitlerinde dinlemeyi ihmal ve en sevdiği şarkıcı Vincent Lacroix’ı her fırsatta dinlemeye çalışır. Muriel bir gün kapısının çalınması ile kapıyı açtığında hayranı olduğu Vincent Lacroix’ı görünce şaşkınlık içinde kalır. Vincent Lacroix Muriel’dan yardıma ihtiyacı olduğunu ve ona yardımcı olup olamayacağını sorar. Bakalım sorudan sonra Muriel’i neler bekliyor. Cesar Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu dahil, iki dalda aday gösterilen yapımda aktris Jeanne Herry, ilk defa uzun metrajlı bir filmin kamera arkasında yer alıyor.

 

Fragman Filmi İzle

05.12.2017

İzlenme : 16.528

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yaş 17 – 7.2/10
Türkçe DublajTür : Dram, Romantik Gösterim : 27 Şubat 2016 Imdb : 7.2 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Quand on a 17 ans

Fransız sinemasının usta yönetmenlerinden André Téchiné, yeni filminde cinsel kimliğe ve büyüme sancılarına zarafetle bakıyor. Film, lise arkadaşı iki genç etrafında dönüyor: Doktor annesi Marianne´le yaşayan Damien ve bir çiftlikte hasta annesiyle yaşayan Thomas. Farklı sosyal sınıflardan olan bu iki gencin kavgalı gürültülü ilişkisi Marianne´in Thomas´ı ders çalışabilmesi için evlerinde konuk etmesiyle değişmeye başlıyor. Berlin Film Festivali´nde Altın Ayı için yarışan film, genç aktörler Kacey Mottet Klein ile Corentin Fila´nın performansları, Téchiné´nin büyüme hikâyesine hâkimiyeti ve getirdiği taze ve umut dolu bakışla takdir edildi.
Not: 2 Ödül ve 2 Adaylık.
Vikipedi’den film hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Fragman Filmi İzle

21.03.2017

İzlenme : 5.935

Sonra İzleFavorilere Ekle
9 Ay Hapis – 9 mois ferme 6.6/10
Türkçe DublajTür : Komedi Gösterim : 25 Ağustos 2013 Imdb : 6.6 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : 9 mois ferme

Ariane Felder hamileymiş! Katı ahlaki ilkelere bağlı genç bir hâkim ve çelik gibi bir genç kadın olduğu için, Ariane’ın hamile olduğuna inanmak güç tabii. Ama olayın iyice akıl almaz tarafı şu ki, babalık testi sonucunda babanın Bob Nolan olduğu ortaya çıktı. Yani, korkunç bir suçun yegâne şüphelisi! Bu olayla ilgili hiçbir şey anımsamayan anne adayı Ariane, başına neler geldiğini ve yarının nelere gebe olduğunu çözmeye çalışıyor. Tüm rollerde Fransa’nın en büyük oyuncularını ve hatta arada Terry Gilliam, Gaspar Noé ve Jean Dujardin’in yüzünü gördüğümüz bu kara komedi, izleyen herkesi yaratıcı görselliğiyle de memnun edecek.

Fragman Filmi İzle

02.09.2014

İzlenme : 35.007

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yaramazlar 6.3/10
Türkçe DublajTür : Komedi Gösterim : 17 Nisan 2013 Imdb : 6.3 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Les gamins

Başarısız bir müzisyen olan genç Thomas ile sevgilisinin babası arasındaki eğlence dolu ve sıradışı arkadaşlığı izliyoruz.

Fragman Filmi İzle

06.04.2014

İzlenme : 15.612

Sonra İzleFavorilere Ekle
Matmazel Chambon 6.9/10
Türkçe DublajTür : Dram, Romantik Gösterim : 28 Mayıs 2010 Imdb : 6.9 Yapım : 2009

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Aşkın Dansı adlı filmin yönetmeninden, iyi bir eş ve baba olan mutlu bir adam ile bekâr bir ilkokul öğretmeni arasında başlayan ilk görüşte aşkın hikâyesi. Jean, günlerini çalıştığı inşaat sahasında geçiren sıradan bir adamdır. Rutin hayatından memnundur. Bir gün okuldan almaya gittiği oğlunun öğretmeni Matmazel Chambon’a rastlar. Birbirlerinden farklı oldukları besbellidir, ancak bu genç hanımdan tuhaf bir şekilde etkilenir. Kadın zarif, gizemli ve büyüleyicidir. Bu tesadüfi karşılaşma Jean’ın düzenli yaşamında bir dönüm noktası olacaktır. Bu bir değişme fırsatı mıdır, yoksa pişmanlık getirecek bir çılgınlık mı?

Fragman Filmi İzle

10.11.2012

İzlenme : 10.782

Sonra İzleFavorilere Ekle
Pıtırcık (Türkçe Altyazılı) 6.7/10
Türk YapımıTür : Aile, Komedi Gösterim : 15 Ocak 2010 filmizlesene.com.tr Puanı Imdb : Yapım : 2009

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim :

Sahte Gelin” filmi ile izleyenlerinden beğeni kazanan Laurent Tirard bu filminde de zoru başarmış gibi gözüküyor. Ailecek izlenebilecek bir komedi filmi olan Le Petit Nicolas, 2009 yılında gösterime girdiğinden bu yana IMDB’den 6.7/10 puan almış ve aldığı puanı haketmiştir.

Fragman Filmi İzle

02.05.2010

İzlenme : 4.051

Sonra İzleFavorilere Ekle
Pıtırcık 6.5/10
Türkçe DublajTür : Aile, Komedi Gösterim : Imdb : Yapım : 2009

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim :

Komedi ve Romantik film olan Hayatımın En Güzel Günü filmi yönetmeni Laurent Tirard bu filminde de komedi üzerine çalışmasını izleyicilerine sunmuş. Başrol oyuncusu Michel Duchaussoy‘u Ölümcül içgüdü filminden hatırlıyorsunuzdur.

Fragman Filmi İzle

14.02.2010

İzlenme : 14.020

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık