Film İzle Sitemizde 42 Kategoride 7750 Film Bulunmaktadır.

Turkcell Superonline 'da şuanda altyapı çalışması vardır. Bazı videolara erişim kısıtlı. Film izlerken Alternatif videoları deneyiniz. Teşekkürler.

14 Ocak 2017'de Eklenmiş, 1.766 Kişi İzlemiş, 1 Yorum Yapılmış

Ithaca 5.6/10


Henüz 14 yaşında olan Homer Macauley, kasabada bisiklet ile telgraf taşıma konusunda rakipsiz genç bir delikanlıdır. Büyük ağabeyinin savaşmak için cepheye gitmesinden dolayı Homer, dul annesine bakma görevini üstlenmiştir. Aynı zamanda kız kardeşi ve dört yaşındaki kardeşinin de bakımını üstlenen gencin tutunabildiği tek şey ailesi ve Ithaca’nın güzel insanları olmuştur. Fakat günün birinde eline geçen bir mektup Homer’ın hayatını sonsuza dek değiştirecektir.
Film, 1942 yılının sancılı savaşını da anlatıyor, Kaliforniya’nın Ithaca kasabasında yaşayan ve şimdiye kadar ki en hızlı bisiklet habercisi olmak isteyen bir gencin hayatına da odaklanıyor. Ryan filmde, Hunger Games serisinden tanıdığımız Jack Quaid ‘in dul annesini canlandıracak. ‘Joe and the Volcano’, ‘Sleepless in Seattle’ ve ‘You’ve Got Mail’ filmleriyle birlikte rol alan Tom Hanks ve Meg Ryan ikilisi, bu film ile yeniden bir arada olacak. Hatta Tom Hanks filmin yapımcılığını üstleniyor.

Gösterim tarihi: 23 Ekim 2015
IMDB puanı: 5.6/10
Yapım: 2015
Oyuncular: , ,
Tür: Dram
Yönetmen:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

02 Mayıs 2015'de Eklenmiş, 154 Kişi İzlemiş, 0 Yorum Yapılmış

Görünmez Savaşçı 5.0/10


Amerikan ordusu, Talon Jet adında “görünmez” bir savaş uçağı geliştirmiştir. Test pilotları Wade, Purcell ve Gannon’a son görevlerinde şaşırtıcı bir buluş daha verilir: EDI adında bir yapay zeka. EDI sayesinde savaş uçağı insansız uçabilmektedir. EDI’yle çıktıkları ilk görev olağanüstü başarılı geçer. Ancak dönüş yolculuklarında EDI’ye yıldırım çarpar ve yapay zekası kontrolden çıkarak emirlere karşı gelmeye başlar. Çin’de gerçekleştirdikleri bir operasyon sırasında EDI’nin başlattığı bir saldırı, üçüncü dünya savaşına sebep olacak bir zincirleme reaksiyon yaratır. 3 kahraman pilotun, EDI bir felakete sebep olmadan önce onu bulması ve etkisiz hale getirmesi gerekmektedir….

 

Gösterim tarihi: 23 Eylül 2005 Yapım: 2005
IMDB puanı: 5.0/10
Oyuncular: , , ,
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Senaryo:
Yönetmen:
Orijinal İsim: Stealth

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

03 Nisan 2013'de Eklenmiş, 36.103 Kişi İzlemiş, 13 Yorum Yapılmış

Kibarca Öldürmek 6.4/10


Bölgesel bir çetenin hükmettiği, büyük paraların döndüğü bir yeraltı kumar işletmesinde oldukça önemli bir soygun gerçekleştirilir. Failler kendilerini çok zeki zanneden ancak gerçekte geride bir sürü iz bırakan üç adamdan başkası değildir. Bunun üzerine çete, planladığı poker oyunları anında yapılan soygunları araştırmak amacıyla Jackie Cogan’ı görevlendirir. Serin kanlı Jackie acımasızlığı ile tanınır ancak işini bir o kadar da ‘temiz’ ve ‘kibarca’ yapar. IMDB’de 52.000 kişi tarafından 6.4 puanıyla değerlendirilmiş olan Kibarca Öldürmek filmini izledikten sonra Kupa filmini izlemenizi öneriyoruz.

Gösterim tarihi: 21 Aralık 2012
Filmizlesene.com.tr puanı: 7.0/10
IMDB puanı: 6.7/10
Yapım: 2012
Oyuncular: , , , , , , , , , ,
Tür: Gerilim, Suç
Senaryo:
Yönetmen:
Orijinal Adı: Killing Them Softly

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

15 Kasım 2011'de Eklenmiş, 22.764 Kişi İzlemiş, 10 Yorum Yapılmış

Blackthorn (Altyazılı) 6.9/10


Film Butch Cassidy ve Sundance Kid’in hikayesine devam ediyor, ilk filmin sonundaki çatışmada Sundance Kid’i öldürüp, Butch Cassidy’yi yaşatıyordu. Ardından Cassidy’nin Bolivya’da bir kanun kaçağı olarak yaşamasını ve haliyle kanunla başının derde girmesine değiniyordu..

Gösterim tarihi: 01 Nisan 2011
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.6/10
IMDB puanı: 6.9/10
Yapım: 2011
Oyuncular: , , , , , , , , ,
Tür: Western
Senaryo:
Yönetmen:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

21 Mayıs 2011'de Eklenmiş, 6.945 Kişi İzlemiş, 12 Yorum Yapılmış

Fair Game 6.9/10


ABD’deki Valeri Plame skandalı çevresinde gelişen olayları anlatan film, Joseph Wilson’ın Irak’ta nükleer silah olmadığını yazması üzerine ABD hükümetinin üzerine oynadığı komplo üzerine kurulu…

İntikam olarak Wilson’ın eşinin CIA ajanı olduğunun basına sızdırılmasının arkasındaki kişi ise daha sonra ortaya çıkacaktır: ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney’nin sağ kolu olan Scooter Libby…

Gösterim tarihi: 22 Eylül 2010
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.5/10
IMDB puanı: 7.0/10
Yapım: 2010
Oyuncular: , , , , , , , , , ,
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram, Gerilim
Senaryo: ,
Yönetmen:
Orijinal Adı: Fair Game

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

27 Şubat 2011'de Eklenmiş, 19.733 Kişi İzlemiş, 38 Yorum Yapılmış

Kardeşler 7.2/10


Törör ile savaşmak için Sam Cahiil (Tobey Maguire) Afganistan’a gönderilmiştir. Eşi Grace (Natalie Portman) ve çocuklarının yanına erkek kardeşi Tommy taşınır. Tommy (Jake Gyllenhaal) kardeşinin ailesini korumak için onların yanındadır, oysa değişken karakteri ve tuhaf alışkanlıkları aile içinde sorun yaratır. Zaman geçtikçe Tommy ve Grace birbirlerini daha iyi anlamaya ve birbirlerinden hoşlanmaya başlarlar. Sam’in Afganistan’da yaşadığı travmalarla birlikte eve dönmesi ise bütün dengeleri değişecektir. bir Amerikan askeridir.

Gösterim tarihi: 04 Aralık 2009
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.4/10
IMDB puanı: 7.2/10
Yapım: 2009
Oyuncular: , , , , , , , , , ,
Tür: Dram, Gerilim, Savaş
Senaryo: , ,
Yönetmen:
Orijinal Adı: Brothers

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

06 Şubat 2011'de Eklenmiş, 5.789 Kişi İzlemiş, 8 Yorum Yapılmış

Dürüst Oyun (Tr Dublaj) 7.0/10

Bush döneminde politik arenayı sallayan bir skandalın perde arkası, Valerie Plame‘in (Naomi Watts) gerçek hikayesi.

Kuveyt’te görev yapmış Joe Wilson (Sean Penn), Irak’ta nükleer silah olmadığını açıklar. Ardından eşi Valerie Plame’in CIA ajanı olduğu ortaya çıkarılmaktadır ve gerçek kimliği deşifre edilir. Valerie Plame, bir taraftan mesleki anlamda bir alt üst yaşarken, öte yandan eşi Joseph Wilson ile araları bozulur. Bu skandalın perde arkasındaki kişi kimdir?

Gösterim tarihi: 22 Eylül 2010
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.5/10
IMDB puanı: 7.0/10
Yapım: 2010
Oyuncular: , , , , , , , , , ,
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram, Gerilim
Senaryo: ,
Yönetmen:
Orijinal Adı: Fair Game

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

05 Kasım 2010'de Eklenmiş, 2.323 Kişi İzlemiş, 2 Yorum Yapılmış

Nefes Nefese (Altyazılı) 6.9/10


Kalp nakli yapılması gereken kızlarına bağışçı bulabilmek için tehlikeli yollara sapan bir çiftin öyküsü…

Savcı Paul, ender görülen bir hastalığa yakalanan kızını kurtarmak için araştırma yapmaktadır. Yakın arkadaşı James, Meksika’da organ nakli ameliyatları gerçekleştiren bir doktordan bahseder. Araştırmalar sonunda uluslararası organ mafyasıyla karşı karşıya olduğunu anlayan Paul kendisini, kızını kurtarmakla, yüzlerce çocuğun hayatını kurtarmak arasında bir seçim yapmak zorunda bulur.
2.Yorum: Nefes Nefese, ender görülen bir hastalığa yakalanan kızları Chloe’yi kurtarmak için çabalayan Los Angeles Bölge Savcısı Paul Chaney ve karısı Diane’in soluksuz izlenen öyküsünü anlatmaktadır. Her iki ciğerinin birden değiştirilmesi gereken ve organ nakli için sıra bekleyen Chloe, gitgide kötülemektedir. Paul, kızını kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır; Meksika’da Tijuana kentinde bir operasyon da buna dahildir. Ama bu yolda uluslararası organ mafyasıyla karşı karşıya gelir. Artık yalnızca kızını değil, kendini de kurtarmalıdır.

Gösterim tarihi: 29 Ekim 2010
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.7/10
IMDB puanı: 5.4/10
Yapım: 2010
Oyuncular: , , , , , , , , , ,
Tür: Dram, Gerilim
Senaryo: , ,
Yönetmen:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

Film Kategorileri

Twitter'da Takip Edin

Reklamı geçmek için tıklayınız     
 
Yukarı Çık