Reklamları Kapat

Nicole Kidman Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Kadın Affetmez (Dublaj+Altyazılı) 6.5/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Dram, Gerilim Gösterim : 30 Aralık 2017 Imdb : 6.5 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : The Beguiled

Onbaşı McBurney, Amerika İç Savaşı sırasında yaralanır. Yardıma muhtaç halde olan McBurney, erkeklerini savaşa uğurlamış bir grup kadının ikamet ettiği bir okula sığınır. Onbaşı, düşmandan merhamet beklemekte, iyileşip güvenli bölgeye kavuşmanın hayallerini kurmaktadır. Bir korku öznesi olarak bulunduğu evde bir arzu nesnesine dönüşmesi ve evdeki dengeleri büsbütün bozması uzun sürmeyecektir.
Clint Eastwood ‘un az bilinen, kaliteli filmlerinden olan 1971 tarihli Kadın Affetmez filminin yeniden çevrimi. Senaryosunu ise yine Coppola (Yönetmen), Thomas Cullinan’ın romanından uyarladı. Müzik: Laura Karpman Not: 4 Ödül ve 11 Adaylık.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

07.12.2017

İzlenme : 22.347

Sonra İzleFavorilere Ekle
Fırtınalı Hayatlar (Dublaj+Altyazılı) 6.5/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram Gösterim : 10 Haziran 2016 Imdb : 6.5 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Genius

Genç yaşında ün ve başarıya ulaşan Wolfe, çarpıcı yeteneğiyle örtüşen etkileyici de bir karaktere sahiptir. Perkins, tüm zamanların en saygıdeğer ve tanınan edebiyat editörlerindendir ve F. Scott Fitzgerald ve Ernest Hemingway gibi sembolleşmiş roman yazarlarını keşfetmiştir. Wolfe ve Perkins arasında şefkatli ve karmaşık bir dostluk gelişir. Eğitici ve önlenemez dostlukları, bu parlak ama birbirinden çok farklı iki adamın hayatını sonsuza dek değiştirecektir.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj’da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

08.04.2017

İzlenme : 6.881

Sonra İzleFavorilere Ekle
Lion 8.1/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram Gösterim : 03 Şubat 2017 Imdb : 8.1 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : A Long Way Home

5 yaşındaki Hintli bir çocuk ağabeyinin geri dönmesini beklerken bir tren vagonunda uyuyakalır. O uyurken trenin yola çıkması sonucu küçük çocuk uyandığında kendini evinden kilometrelerce uzakta bulur. Artık kayıptır ve eve nasıl döneceğine dair bir fikri yoktur. Kendini Calcutta’da bulan küçük çocuk büyük mücadelelerden sonra Avustralyalı bir çift tarafından evlat edinilir ve sevgiyle büyür. Ancak ailesini bulma isteği giderek bir saplantıya dönüşür. Elinde hiçbir şey olmadan ilerlemeye çalışan genç adamın içindeki çaresizlik zamanla hayatını da etkilemeye başlar…
Not: 6 Oscar adaylığı. 26 farklı ödül ve 66 adaylık.

Bilgilendirme: Filmin %60’ı Türkçe dublaj olmasına rağmen ilk 45 dakika Yabancı dildir. Ülkemizde başka sürüm yoktur, Dublaj olmayan yerlere Türkçe alt yazı eklenmiştir.

Fragman Filmi İzle

22.03.2017

İzlenme : 28.541

Sonra İzleFavorilere Ekle
Çöl Kraliçesi 5.6/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram, Tarihi Gösterim : 06 Mayıs 2016 Imdb : 5.6 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Queen of the Desert

Sırayla gezgin, yazar, arkeolog, kaşif, kartograf ve yirminci yüzyılın başlarında İngiliz İmparatorluğu adına görev alan siyasi ataşe olan Gertrude Bell’in hikayesinin anlatıldığı filmde aslında halktan biri olan Bell, modern Irak ve Ürdün devletlerinin kurulmasına ve bu devletlerin ilk kralları olan Kral Abdullah ile Kral Faysal’ın seçilmesine yardımcı olmuş, iktidar belirlemiş bir kadındır.

Fragman Filmi İzle

06.08.2016

İzlenme : 14.052

Sonra İzleFavorilere Ekle
The Family Fang (Altyazılı) 6.3/10
AltyazılıTür : Dram Gösterim : 14 Eylül 2015 Imdb : 6.3 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Şayet Caleb ve Camille Fang gibi hayatınızı performans sanatına adamışsanız, ve yapıtlarınız gerçekliği çarpıtmak üstüne kurulmuşsa, konu ebeveynliğe geldiğinde kimse sizden harikalar beklememeli. İnanmazsanız Buster ile Annie Fang’e sorun. Onlar kendilerini bildi bileli (istemeden) anne babalarının zirzop yapıtlarında rol aldılar. Ama sonra büyüdüler, önce anne babalarının yarattığı garip dünyanın ötesine adım attıkları yaşa, ardından o dünyada tutunamayıp, kurdukları yaşamların başlarına yıkıldığı yaşa geldiler. Biri sancılı bir yazar, diğeri Hollywood’da umut veren bir aktris olan iki kardeş, büyüdükleri eve dönmekten başka çare göremediler. Ancak anne babaları onlarla ilgilenemeyecek kadar meşguldü; “başyapıtımız” dedikleri son bir performansı hayata geçirmeye hazırlanıyorlardı. Çok geçmeden hırslar çarpıştı ve her bir Fang üyesi çok önemli bir kararın eşiğine geldi: Önemli olan aile miydi, yoksa sanat mı?

Fragman Filmi İzle

27.05.2016

İzlenme : 697

Sonra İzleFavorilere Ekle
Gizemli Gerçek 6.2/10
Türkçe DublajTür : Gizem, Gerilim Gösterim : 20 Kasım 2015 Imdb : 6.2 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Secret in Their Eyes

FBI’da görevli olan Jess (Julia Roberts), bir tanıdığının cesedinin bulunmasıyla altüst olur. Ancak zanlı, serbest bırakılır. FBI’ın bu departmanında avukatlık yapan ve Harward mezunu olan Claire’in (Nicole Kidman) de yardımıyla katili yakalayıp adalete teslim etmek, artık Jess’in tek amacı olur.

Not: 2 adaylık

Fragman Filmi İzle

20.04.2016

İzlenme : 15.936

Sonra İzleFavorilere Ekle
Strangerland (Altyazılı) 5.9/10
AltyazılıTür : Dram, Gerilim Gösterim : 17 Temmuz 2015 Imdb : 5.9 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Strangerland

Catherine ve Matthew Parkerçifti çocukları ile birlikte bilinmeyen bir nedenle çöl kıyısındaki küçük bir kasabaya taşınmak durumunda kalır. Evin çocukları Lily ve Tommy öldürücü çöl fırtınasının hemen öncesinde gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Kasabanın polisi David Rae’nin yürüttüğü geniş çaplı arama operasyonuna kasaba halkı da destek olur. Fakat operasyon devam ederken Parkerlar ile ilgili ilginç gerçekler ortaya çıkmaya başlar.

Zaman ilerledikçe şüphelerin tırmanması ve dedikoduların yayılması ile kasaba halkı acımasızca Parkerlar’a karşı döner. Çöl karanlığında yaşam şansı hızla azalmakta, Catherine ve Matthew için geçen her saniye çocuklarını ölüme daha da yaklaştırmaktadır.

Fragman Filmi İzle

13.07.2015

İzlenme : 25.623

Sonra İzleFavorilere Ekle
Geçmişin İzleri – The Railway Man 7.1/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram Gösterim : 20 Haziran 2014 Imdb : 7.1 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

İkinci Dünya Savaşı sırasında Eric Lomax (Colin Firth / Jeremy Irvine), Singapur’da Japonlar tarafından yakalanan ve POW kamplarına gönderilen İngiliz bir memurdur, bu kamplarda Tay-Burma Demir Yolunda çalışmak zorundadır. Kampta geçirdiği zamanlarda bir memur tarafından işkence görür ve arkadaş bir POW (Ben Rossberg) ile karşılaşır.

Yıllar sonra ve savaşta yaşadıklarının psikolojik travmalarının acısını çekerken Lomax, eşi Patti tarafından kendisini yakalayanları bulması ve onlarla yüzleşmesi konusunda baskı görür. En yakın arkadaşı kendisine eşlik ederken (Stellan Skarsgard), Lomax işkence sahnelerine geri döner ve kendisini tutan Japon görevli Takashi Nagase (Hiroyuki Sanada / Tanroh Ishida)’yı bulmayı başarır, acının ve nefretin yaşamından kendini uzaklaştırma niyetindedir.

Fragman Filmi İzle

16.11.2014

İzlenme : 21.167

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 1234
Yukarı Çık