Reklamları Kapat

Michelle Pfeiffer Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Anne! (Altyazılı) 7.1/10
AltyazılıTür : Dram,Korku,Gizem,Gerilim Gösterim : 29 Eylül 2017 Imdb : 7.1 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Mother! – Day 6

Darren Aronofsky’nin yeni filmi anne!; mutlu mesut, sakin bir hayat geçiren bir çiftin, evlerine gelen bir grup davetsiz misafirle birlikte yokuşa sürülen ilişkilerinin anlatıldığı psikolojik gerilim.
Film, sakin ve sıradan bir hayat süren bir çift çevresinde gelişiyor. Bu herkesin yan komşusu olabilecek olan sıradan çiftin hayatı evlerine gelen istenmeyen misafirden sonra altüst olur. Çiftin ilişkisini sınayacak olan bu misafir evin tüm huzurunu bozacaktır… Misafirin eşinin de aralarına katılmasıyla birlikte işler beklenmeyen bir yön alacak ve gizlenen amaçların ne olduğu sorgulanmaya başlanacaktır… Not: 3 Adaylık.
 

Fragman Filmi İzle

05.12.2017

İzlenme : 14.285

Sonra İzleFavorilere Ekle
Malavita: Belalı Tanık (Dublaj+Altyazılı) 6.4/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Komedi, Suç, Gerilim Gösterim : 27 Eylül 2013 Imdb : 6.4 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Family

Manzoni ailesinin kökenleri, aslında kötü şöhretli bir mafya geleneğine dayanmaktadır. Fransa’nın Normandy bölgesine, tanık koruma programı çerçevesinde yerleştirilen Manzoniler, Black soyadını alırlar ama yeni çevrelerine alışmakta “biraz” zorluk çekerler. Anne Maggie kasabanın merkezini talan ederken, kardeş Blake’ler okulda gizlice terör estirirler; Fred Blake adını alan Giovanni Manzoni ise her şeyi kontrol altında tutmaya çalışırken elinde ‘kazalar’ çıkar!
Fransız sinemacı Luc Besson’un ilk kez el attığı kara-komedi türündeki film Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Tommy Lee Jones, Ricardo Cordero ve Dianna Agron gibi yıldız isimleri de bir araya getiriyor. Not: Ses kayması düzeltildi ve alt yazılı versiyon’da eklendi.

Fragman Filmi İzle

06.06.2014

İzlenme : 64.110

Sonra İzleFavorilere Ekle
Bizim Gibi İnsanlar 7.0/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 23 Kasım 2012 Imdb : 7.0 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : People Like Us

Filmde Chris Pine babasının birden hayata veda ettiği haberini aldığı gün son anlaşması da çöken, hızlı konuşan, yirmili yaşlarını süren bir satış elemanı Sam rolünde. Razı olmamasına karşın, Sam eve geri dönmek mecburiyetinde kalır, bunun nedeni babasının mallarını bir düzene sokacak ve ailesiyle tekrardan bağ kuracaktır. IMDB’de 14.500 kişi tarafından 7.0 puanıyla değerlendirilmiş olan Bizim Gibi İnsanlar filmini izledikten sonra Hayatımın Kararı filmini izlemenizi öneriyoruz.

Fragman Filmi İzle

18.04.2013

İzlenme : 19.843

Sonra İzleFavorilere Ekle
Tehlikeli Kokteyl 5.8/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Romantik, Suç Gösterim : 2 Aralık 1988 Imdb : 5.8 Yapım : 1988

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Riskli bir aşk üçgenini öykülemekte olan film, Mel Gibson, Michelle Pfeiffer ve Kurt Russell gibi oyuncuları kadrosunda barındırıyor.
Mac Mckussic, kirli işlere son vermeye niyetli bir uyuşturucu ticaretçisidir. Eski dostu Nick Frescia, Mac Mckussic davasıyla ilgilenmekte olan bir polistir. Mac, şık bir restoran sahibi Jo Ann’e aşıktır.

Fragman Filmi İzle

11.02.2013

İzlenme : 12.982

Sonra İzleFavorilere Ekle
Aşkım 6.1/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Romantik Gösterim : 1 Ocak 2010 Imdb : 6.1 Yapım : 2009

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

‘Aşkım’ (Cheri), zengin erkekleri baştan çıkarmasıyla meşhur 49 yaşındaki Lea de Lonval’le, daha 19 yaşındaki havalı ve deneyimsiz Fred’in altı yıl süren ilişkilerini anlatıyor.
1900’lerin başında Paris’te geçen filmde Lea, rakibesi Charlotte’un oğlu Fred’i kadınlar hakkında bir şeyler öğrenmesi için kanatları altına alır. İlişkileri safi zevkten ibaretken birbirlerine aşık olurlar.
Oscar adayı güzel oyuncu Michelle Pfeiffer’ı baş döndürücü bir rolde izleyeceğimiz ?Aşkım / Cheri’de Rupert Friend ve Kathy Bates de başarılı performanslarıyla dikkat çekiyor.

Fragman Filmi İzle

12.04.2012

İzlenme : 44.586

Sonra İzleFavorilere Ekle
Rus Evi 5.9/10

John Le Carré’in ençok satan kitabından uyarlanan filmde Rus ordusunun gizli bilgilerini içeren üç tane defter bir Rus Kitap konferansı sırasında bir İngiliz yayıncısının eline geçiyor. Bu defterlerin peşine düşen İngiliz Gizli Servisi defterdeki bilgilerin gerçek olup olmadığını araştırıyor. Böylece İngiliz yayıncı bir anda kendisini uluslar arası bir ajan kargaşasının içinde buluyor…

Fragman Filmi İzle

14.12.2011

İzlenme : 14.769

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yaralı Yüz 8.2/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Dram, Gerilim, Gizem, Polisiye, Psikolojik, Suç Gösterim : 09 Aralık 1983 Imdb : Yapım : 1983

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , , , ,

Orijinal İsim :

Tony Montana (Al Pacino) kübalı bir suçludur. Amerika’ya yerleşir. Yerleştiği bölge uyuşturucu kaçakcılığı trafiğinin olduğu bölgedir. Manny (Steven Bauer) ile birlikte Mimai’de kontrolü ele geçirir. Mafya dünyasındaki yaşantılarda zamanla hızlı bir yükseliş içerisine gireceklerdir.

Fragman Filmi İzle

04.07.2011

İzlenme : 32.092

Sonra İzleFavorilere Ekle
Benim Adım Sam 7.4/10

Sean Penn en son 21 Gram filminden sonra Sam Dawson rolüyle Benim Adım Sam (I Am Sam) filmiyle karşımıza çıkıyor. 7.4 imdb puanı 7.1 filmizlesene.com.tr puanıyla dikkatleri üzerine çeken film konusuylada ayrı bir dikkat çekiyor.. Sam Dawson, kızı ile mutlu bir şekilde yaşayan ve Beatles’a büyük hayranlık besleyen bir kişidir. Genç adamın zeka düzeyinin 7 yaşında bir çocuğunkine eş durumda olması onları çok fazla rahatsız etmez. Kızı 7 yaşına geldiğinde ise onun için asıl sorunlar başlamaktadır. Artık kızı ondan çok daha ileri bir düzeye gelmektedir ve Sam ona pek fazla yardım edememektedir. Hükümet görevlileri kızı Sam’in yanından almaktadır. Sam kızını geri alabilmek için “sevgi” kelimesinin anlamına fazlasıyla uzak avukat Rita Harrison’ı (Michelle Pfeifer) kiralar.

Fragman Filmi İzle

16.12.2010

İzlenme : 7.325

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12
Yukarı Çık