Reklamları Kapat

Michael Nyqvist Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Tümör 5.5/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 01 Nisan 2017 Imdb : 5.5 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Du forsvinder

Frederik, dolandırıcılıktan yargılanmaktadır. Ancak, bir beyin tümörü olduğu ve tümörün karakterini değiştirdiği ortaya çıkar. Bu nedenle yaptığı şeyin yanlış olduğunun bilincinde değildir. Diğer yandan karısı Mia’ya da çok daha agresif davranmaya başlar. Mia, Frederik’in avukatından yardım isteyecektir.

Fragman Filmi İzle

12.08.2017

İzlenme : 2.387

Sonra İzleFavorilere Ekle
Haysiyet Kolonisi (Dublaj+Altyazılı) 7.1/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Dram, Romantik, Gerilim Gösterim : 18 Şubat 2016 Imdb : 7.1 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Colonia

1973 yılında Pinochet rejiminin halka baskı uyguladığı döneme kamerasını çeviren Gallenberger, bu sıkıntılı ortamda ayakta kalmaya çalışan ve Pinochet’in baskısından köşe bucak kaçan bir çiftin öyküsünü beyazperdeye taşıyor. Senaryosunu Torsten Wenzel ile birlikte yazan Gallenberger, dönem atmosferini başarılı bir biçimde perdeye taşıyan, nitelikli bir dram örneğine imza atmış gibi görünüyor.
Not: 5 Adaylık.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

25.06.2017

İzlenme : 34.069

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kız Kral 5.8/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram, Tarihi Gösterim : 04 Eylül 2015 Imdb : 5.8 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Girl King

Descartes’in fikirlerinden esinlenerek ülkesini yönetmeye çalışan İsveç Kraliçesi Kristina’nın gerçek hayatından uyarlanan bir yapıt.

İsveç Kraliçesi Kristina 6 yaşındayken tahta çıkmıştır. Büyüdükçe bir yandan ülkesindeki muhafazakar düşünceyi değiştirmek için reformlar yapmaya çalışırken, bir yandan da özel hayatını yaşamasına izin vermeyen toplumsal baskıya karşı direnmek durumunda kalır.

Fragman Filmi İzle

14.10.2016

İzlenme : 10.547

Sonra İzleFavorilere Ekle
John Wick -1- 7.2/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Suç, Gerilim Gösterim : 28 Kasım 2014 Imdb : 7.2 Yapım : 2014

Yönetmen : ,

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : John Wick

Yönetmenliğini David Leitch ve Chad Stahelski ikilisinin üstlendiği film; kendisini öldürmek için tutulan eski bir dostunun peşine düşen tetikçi John Wick’in intikam öyküsünü anlatıyor. Yapılan klasik bir araba hırsızlığı, Rus mafyasının önemli adamlarından birinin oğlunun başını belaya sokacaktır. John Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur. Karısından kendisine kalan en değerli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. Ancak evine dalan üç gangster onu da öldürür. Gansterlerden biri, mafya babası Viggo Tasarov’un oğlu Josef Tasarov’dur ve John’un daha önce birlikte çalıştığı bir adamdır. Artık kaybedecek hiçbir şeyi de kalmayan John Wick’in tek istediği intikamdır ve New York sokaklarında düşmanlarıyla nefes kesen bir kovalamacanın içine girer. Not: 3 ödül ve 6 adaylık.

Fragman Filmi İzle

02.01.2015

İzlenme : 26.688

Sonra İzleFavorilere Ekle
Cennetin Müziği 7.5/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 2 Eylül 2005 Imdb : Yapım : 2005

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : ,

Orijinal İsim :

Dünyaca ünlü bir orkestra şefi olan Dareus, bir konser esnasında kalp krizi geçirir. Doktorunun tavsiyesi üzerine, stres dolu hayatını ardında bırakarak, çocukluğunu geçirdiği kasabaya gelir.

Amacı biraz yalnız kalmak ve tek başına yaşamayı denemektir. Ama kısa sürede kasabanın en renkli kişiliklerinden biri olur. Samimi ilişkiler kurduğu kasaba halkı için bir şeyler yapmak isteyen Dareus, kasabanın korosunu çalıştırmaya başlar.

Kasabadaki çoğunluk, şefin yaptıklarından memnun kalsa da, tutucu çevreler ve özellikle kilise için durum aynı değildir. Hepsi için yeni bir dönem başlamıştır.

Fragman Filmi İzle

23.02.2010

İzlenme : 10.765

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık