Reklamları Kapat

Michael Fassbender

Şarkıdan Şarkıya (Altyazılı) 6.3/10
AltyazılıTür : Dram, Müzik, Romantik Gösterim : 01 Mart 2017 Imdb : 6.3 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , ,

Orijinal İsim : Song to Song – Weightless

Badlands ve The Thin Red Line gibi unutulmaz filmlere imza atan Amerikalı sinemacı Terrence Malick’in yazıp yönettiği filmde, Teksas’ın Austin şehrinde düzenlenen bir müzik festivalinin içerisinde yaşanan deneysel bir aşk hikayesi ele anıyor. Dünya çapında 100’den fazla müzik grubunun katılım sağladığı bu festival süresince şehirde eşi görülmemiş bir coşku yaşanmaktadır. Bu esnada meydana gelen iki aşk üçgenine odaklanan yapıt, karakterlerin takıntı ve ihanetler çerçevesinde gelişen hikayelerini ele alıyor.

 

Fragman Filmi İzle

19.06.2017

İzlenme : 1.214

Sonra İzleFavorilere Ekle
Assassin’s Creed (Dublaj+Altyazılı) 6.2/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Fantastik Gösterim : 23 Aralık 2016 Imdb : 6.2 Yapım :

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Callum Lynch (Michael Fassbender) isimli bir suçlu, idam edilmek yerine öyle gibi gösterilip Abstergo Industries adında çok zengin bir şirket tarafından kaçırılır. Atalarının anısını canlandırması için kendisi Animus adlı bir makineye bağlanmıştır (Şirketin büyük yatırım yaptığı Projesi). Abstergo’nun amacı ise Callum Lynch’in atası Aguilar’ın anılarını kullanarak “Apple of Eden” (“Eden Elması” veya “Cennet Elması”) adındaki çok güçlü bir genlerindeki kalıntıyı ele geçirmektir. Animus’un arayüzünden kaynaklanan “Bleeding Effect” (“Kanama Etkisi”) yüzünden atalarının anıları ve yetenekleri ise zamanla makine dışındayken de Callum’u etkilemeye başlayacaktır.
Not: Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj’da eklenerek güncellendi.
Bilgilendirme; Filmde Dublaj olmayan bazı kısımlara Türkçe Altyazı’da eklenmiştir.

Fragman Filmi İzle

24.03.2017

İzlenme : 54.125

Sonra İzleFavorilere Ekle
Hayat Işığım (Dublaj+Altyazılı) 7.2/10
Türkçe DublajTür : Dram, Romantik Gösterim : 02 Eylül 2016 Imdb : 7.2 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Light Between Oceans

Avustralya’nın batı kıyılarında yaşayan ve deniz fenerinde görevli olan Tom (Michael Fassbender) ve karısı (Alicia Vikander), kıyıya vuran bir kayıktan kurtardıkları bebeği himayelerine alırlar. Fakat yolu kasabaya düşen Hannah (Rachel Weisz), çiftin hayatını etkiler…
Film, M.L. Stedman’ın aynı adlı romanından uyarlama. Not: 2 Adaylık.
 

Fragman Filmi İzle

20.03.2017

İzlenme : 18.669

Sonra İzleFavorilere Ekle
Trespass Against Us (Altyazılı) 6.0/10
AltyazılıTür : Aksiyon, Suç, Dram Gösterim : 20 Ocak 2017 Imdb : 6.0 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Trespass Against Us

Film, suç yaşamını gelenek gibi kuşaktan kuşağa geçiren 3 kuşağı temel alıyor.Yasadışı avlanma, görkemli evlere yağmalama ve polise meydan okumayla geçen hayat 3 kuşak için de alışılmış bir hayat demektir. Ancak günün birinde Chad Cutler bu hayattan sıkılır ve vazgeçmeye karar verir. Yasadışı olmayan, sakin bir yaşama sahip olmak isteyen Cutler’ın kararı kesindir. Ancak suçlu yaşamını benimsemiş olan babası bu karardan memnun olmayacaktır…
Not: filmizlesene.com.tr çevirisidir.
 

Fragman Filmi İzle

25.02.2017

İzlenme : 1.719

Sonra İzleFavorilere Ekle
X-Men 8: Apocalypse 7.1/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu Gösterim : 20 Mayıs 2016 Imdb : 7.1 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : X-Men 8: Apocalypse

Medeniyetin şafağından beri, Apocalypse’e tanrı gözüyle bakılmaktadır. Marvel’in X-Men evreninin ilk ve en güçlü mutantı Apocalypse, birçok mutantın özelliğini kendinde toplayarak ölümsüz ve yenilmez olmuştur. Binlerce yıllık uykusundan uyandığında bulduğu dünya, onu büyük hayal kırıklığına uğratır. Kendine mutantlardan güçlü bir takım oluşturur. İçinde Magneto’nun (Michael Fassbender) da bulunduğu takımın amacı insanoğlunu gezegenden temizlemek ve Apocalypse’in saltanat sürebileceği bir dünya hazırlamaktır. Dünyanın kaderi dengede durmaktadır. Profesör X’in (James McAcoy) de yardımıyla, Raven (Jennifer Lawrence) genç bir X-Men takımına yardım etmeli ve insanoğlunu tamamen yok oluştan kurtarmalıdır.
Not: Yabancı dil olan yerlere Türkçe Altyazı eklenmiştir.

Fragman Filmi İzle

10.09.2016

İzlenme : 44.328

Sonra İzleFavorilere Ekle
Prometheus 7.0/10
Türkçe DublajTür : Macera, Aksiyon, Bilim Kurgu Gösterim : 1 Haziran 2012 Imdb : 7.5 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : ,

Orijinal İsim :

İnsan ırklarını araştırmakta olan bir gurup bilim adamı, büyük uğraşlar sonucu bir yer keşfederler orada buldukları büyüleyici ve de tehlikeli bir şey insan oğlunun kaderini doğrudan etkilemektedir. Her şey bir anda değişebilir. İnsan ırkı büyük bir tehlike içerisindedir. Eğer bu durumu engelleyemezler ise insanlar ölecektir ve dünya büyük bir karanlığa gömülecektir. Bir Ridley Scott yapımı olan Prometheus filmi herkes devam filmi gibi baksada filmin sonunda bu filmin alien serisinin ilk filmi olduğunu vurguluyor o alienlerin nasıl ortaya çıktığını gösteriyor.

Fragman Filmi İzle

15.07.2016

İzlenme : 123.312

Sonra İzleFavorilere Ekle
Macbeth 6.9/10
Türkçe DublajTür : Dram ,Savaş Gösterim : 04 Aralık 2015 Imdb : 6.9 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

11. Yüzyıl İskoçya’sında Kral Duncan’ın ordusunda general olarak görev yapan Macbeth, asilere karşı çok önemli bir savaş kazanmıştır. Savaştan hemen sonra karşılaştığı üç kahin kendisine kral olacağını söylerler. Bu kehaneti aklından çıkaramayan Macbeth, hırslı eşinin de yönlendirmesiyle Kral Duncan’ı öldürür ve tahta geçer. Fakat Macbeth bununla yetinmeyecektir. Eline geçen güçle gitgide yalnızlaşan ve en yakın dostlarından bile şüphelenecek kadar paranoyaklaşan yeni Kral, kendisine engel gördüğü herkesi ortadan kaldırmaya kararlıdır.

Shakespeare’in İskoçya kökenli General Macbeth’in temel alan, dünya klasikleri arasına girmiş tiyatro oyunu Macbeth’in yeni bir uyarlaması olan film, iktidar için oynanan entrikaları, ihanetleri ve taht kavgalarını konu alıyor.
Not: 1 ödül ve 16 adaylık

Fragman Filmi İzle

07.04.2016

İzlenme : 13.825

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sakin Batı 7.0/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gizem, Romantik, Gerilim, Western Gösterim : 27 Kasım 2015 Imdb : 7.0 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Slow West

Slow West bizleri 19. yüzyıl Amerika’sındaki bir yolculuğa götürüyor. 17 yaşındaki genç, aşık olduğu kadını bulmak için yollara düşer, bu yolculukta ona gizemli yolcu Silas da eşlik edecektir.

Genç oyuncu Kodi Smit-McPhee ile Michael Fassbender’in başrolleri paylaştığı filmin yönetmen ve senaristi, bu filmle birlikte ilk uzun metrajını çeken John Maclean.
Not: 3 ödül ve 11 adaylık.

Fragman Filmi İzle

17.02.2016

İzlenme : 34.322

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 123
Yukarı Çık