Reklamları Kapat

Melissa Leo Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Snowden 7.3/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram, Gerilim Gösterim : 06 Ocak 2017 Imdb : 7.3 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Snowden

Amerikan hükümetinin “güvenlik” adı altında e-postalara, sosyal medya hesaplarına, cep telefonu mesajlarına, hard disklere, kredi kartı ekstelerine ve hatta bilgisayar kamerasına kadar erişebildiğini öğrenen Edward Snowden, hükümet gizli hesap olmadığını ve tüm bunların gizli kanunlarla yasallaştırıldığını 2013 Haziranı’nda tüm dünyaya duyurur. Snowden o anda “Amerikan tarihinin gördüğü en büyük vatan haini” ilan edilirken aynı zamanda da bir kahramana dönüşecektir…
Vikipedi’den film hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.
Not: 2 ödül ve 5 adaylık.

Fragman Filmi İzle

01.04.2017

İzlenme : 23.048

Sonra İzleFavorilere Ekle
The Fixer (Altyazılı) 4.9/10
AltyazılıTür : Dram, Gerilim, Savaş Gösterim : 01 Aralık 2016 Imdb : 4.9 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Fixer

Afganistan’dan sürgün edildikten sonra; eski bir savaş muhabiri Kuzey California’da küçük bir kasabaya yerleşir ve yerel bir gazetede işe başlar. Ama yerel bir suç haberi yapmaya çalıştığında, kendini ve diğerlerini tehlikeye sokan yerel yozlaşmayla karşı karşıya kalır.

Not: filmizlesene.com.tr çevirisidir.

Fragman Filmi İzle

16.12.2016

İzlenme : 1.311

Sonra İzleFavorilere Ekle
Bastırılmış 5.3/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 19 Nisan 2013 Imdb : 5.3 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Bottled Up

Kızı Sylvie’nin geçirdiği trafik kazasından sonra çektiği acıyı geçirmesine yardımcı olamayan Fay’e, şehre yeni gelen Beckett’ın (Josh Hamilton) kızına yardım edebileceğini düşünür. Marin Ireland ve Josh Hamilton’a, başarılı aktriss Melissa Leo’nun eşlik ettiği, Tribeca Film Festivali kapsamında da izleyiciyle buluşan yapımın yönetmeni ise, Enid Zentelis.

Fragman Filmi İzle

13.05.2014

İzlenme : 7.229

Sonra İzleFavorilere Ekle
Why Stop Now 5.4/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram Gösterim : 27 Ocak 2012 Imdb : 5.4 Yapım : 2012

Yönetmen : ,

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Ne Duruyorsun?

Eli Smith (Jesse Eisenberg) mükemmel piyano çalmaktadır. Dereceye girmiş olan bir müzik okulunun seçme sınavlarına katılacaktır. Eli seçme sınavlarına katılacağı gün uyuşturucu bağımlılığı ile mücadele eden annesini rehabilitasyon merkezine götürür. Hiç hesapta olmayan gelişmeler gerçekleşir. Zira annesi gelişen durumlardan dolayı rehabilitasyon merkezine kabul edilmez. Eli kendini annesinin tanıdığı uyuşturucu satıcıları ile işbirliği yaparken bulur…

Fragman Filmi İzle

04.01.2014

İzlenme : 5.352

Sonra İzleFavorilere Ekle
Donmuş Irmak 7.2/10
Türkçe DublajTür : Dram, Gizem Gösterim : 29 Mart 2009 Imdb : 7.2 Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Kanada’nın Amerika sınırına yakın yaşayan iki kadın yaşamlarını devam ettirebilmek için yaşadışı yollardan göçmen taşıyorlardır. Sınırdaki ırmağın donmasıyla kamyona doldurdukları göçmenleri karşı kıyıya taşıyorlardır.
İki kadın da bu işi her defasında son defa olarak yapmak isteseler de olaylar planların dışında gelişir.
Courtney Hunt’ın ilk filmi olan ve bir insanlık dramının anlatıldığı Donmuş Irmak, Sundance Film Festivali ’nde büyük ödüle layık görülmüştür.

Fragman Filmi İzle

02.06.2012

İzlenme : 21.334

Sonra İzleFavorilere Ekle
Şeytanın İni 6.3/10
Türkçe DublajTür : Korku Gösterim : 30 Eylül 2011 Imdb : 6.3 Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Üç lise öğrencisi genç, bir kadınla buluşmaya giderler. Ancak gittikleri yerde onları büyük bir tehlike beklemektedir: Yaşayış tarzlarını onaylamadıkları insanlara ayinleri sırasında türlü işkenceler yapmakta olan gizli bir tarikat. Tuzağa düşen gençlerin kurtulma çabaları bir dizi olayı tetikleyip, insanın içindeki kötülüğün sınırlarını teste tabi tutacaktır.

Fragman Filmi İzle

05.02.2012

İzlenme : 128.345

Sonra İzleFavorilere Ekle
Rileylere Hoş Geldin 7.1/10
Türkçe DublajTür : Dram, Psikolojik Gösterim : 05 Kasım 2010 Imdb : Yapım : 2010

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , , , , , ,

Orijinal İsim :

Son zamanlarda sergilediği oyunculuğuyla müthiş izlenim yaratan Kristen Stewart 2010 yapımı bu filmiylede dikkatleri üzerine topluyor. Jake Scott yönetmenliğindeki psikolojik-dram filmi aynı zamanda Yeni Başlangıçlar isminide taşımakta..
Rahatsız edilen genç bir kadın (Kristen Stewart), Doug Riley (James Gandolfini) ve karısının (Melissa Leo) kızları ölmüştür ve kader bu acı çeken kişileri hiç ummadıkları bi anda birleştirecektir.

Fragman Filmi İzle

12.07.2011

İzlenme : 17.048

Sonra İzleFavorilere Ekle
Dövüşçü 8.0/10

15 Şubat 2011’de yayınladığımız altyazılı versiyonu’ndan sonra türkçe dublaj olarak sizlere sunmaktayız. Gerçek bir hikayeden esinlenen film, en başta ailenin hınzır, yaramaz ve ele avuca sığmaz oğlu gibi gözüken Dickie ile her zaman sakinliğini koruyan Mickey?nin birbirinden tezat, bir o kadar da keskin; ama nihayetinde birbirleri ile uzlaşan öykülerini anlatıyor. Film parlak kariyeri artık geçmişte kalsa da, onun hayaleti ile yaşamayı tercih eden eski boksçu Dick Eklund ve onun hakkında yapılan bir HBO belgeselinin çekimleri ile başlıyor. Kalabalık bir göçmen ailenin hala mahalle kültürünü koruyan banliyö hayatlarını izleyeceğimizi sanırken, film ani bir çalım yaparak şaşırtıyor ve o ana kadar izlenesi dediğimiz bu anlatı, son zamanlardaki en çarpıcı hikayelerden birine dönüşüyor. Başta Dickie?nin hikayesi olarak başlayan film, olayörgüsü ilerledikçe ardındaki gerçek kahramana evriliyor ve Dickie?nin ardında bulutumsu bir silüet gibi duran küçük kardeş Micky?nin öyküsü parlıyor. İki kardeş arasındaki ilişki, aslında az ya da çok kardeşi olan herkese tanıdık hisler uyandıracak izler taşıyor: Sorunlu ağabeyinin izinden bir gölge gibi gittikçe kendini bulamayan küçük kardeşe karşılık, kardeşini çok sevmekten dolayı körleşen ve her şeyi onun için ama ona rağmen yapan bir ağabey… Zaman zaman unutulsa, arkada bırakılsa, görmezden gelinse ve hatta gözden çıkarılsa da, her zaman büyük bir bağlılıkla sevilen kardeşlerin ve ağabeylerin ortak kaderi…Bütün bunlardan dolayı The Fighter’ı salt bir boks ya da spor filmi olarak değerlendirmek mümkün değil.

Fragman Filmi İzle

13.05.2011

İzlenme : 38.300

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12
Yukarı Çık