Reklamları Kapat

Maxim Gaudette Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Sevdiklerimiz – Les êtres chers 7.3/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 23 Mayıs 2016 Imdb : 7.3 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Our Loved Ones

Ölümü birçok aile üyesinden saklanan Guy’un öyküsü…
Guy’ın ölüm haberi Leblanc ailesini şok eder. Uzun yıllar asıl ölüm nedeni, oğlu David de dahil olmak üzere, birçok aile üyesinden saklanır. Herkes Guy’ın kalp krizi sonucu hayatını kaybettiğini düşünmektedir. Ancak gerçek sonunda ortaya çıkar. Çocuklarını büyük bir sevgiyle yetiştiren Guy aslında kronik depresyondan dolayı intihar etmiştir. Not: 10 Adaylık. Müzik: Martin Léon

Fragman Filmi İzle

10.01.2018

İzlenme : 12.138

Sonra İzleFavorilere Ekle
İçimdeki Yangın 8.2/10
Türkçe DublajTür : Dram, Gerilim Gösterim : 29 Nisan 2011 Imdb : 8.2 Yapım : 2010

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim :

Lubna Azabal oyunculuğundaki mükemmel bir film! Polytechnique’in yönetmeni Denis Villeneuve tarafından Wajdi Mouawad’ın ünlü oyunundan sinemaya uyarlanan bu yürek burkucu trajedi, anneleri Nawal’ın (Lubna) ölümünün ardından Lübnan’a doğru yola çıkan Simon (Maxim Gaudette) ve Jeanne (Mélissa) adlı ikizleri izliyor. Bu serüven annelerinin geçmişine rahatsız edici bir ışık tutarak onları çarpıcı bir gerçekle karşı karşıya getirecektir.

Fragman Filmi İzle

21.02.2012

İzlenme : 64.436

Sonra İzleFavorilere Ekle
İçimdeki Yangın 8.2/10

Lubna Azabal oyunculuğundaki  mükemmel bir film! Polytechnique?in yönetmeni Denis Villeneuve tarafından Wajdi Mouawad?ın ünlü oyunundan sinemaya uyarlanan bu yürek burkucu trajedi, anneleri Nawal?ın (Lubna) ölümünün ardından Lübnan?a doğru yola çıkan Simon (Maxim Gaudette) ve Jeanne (Mélissa) adlı ikizleri izliyor. Bu serüven annelerinin geçmişine rahatsız edici bir ışık tutarak onları çarpıcı bir gerçekle karşı karşıya getirecektir.
Not: 1 Oscar adaylığı. 39 farklı ödül ve 14 adaylık. Müzik: Grégoire Hetzel

Fragman Filmi İzle

27.04.2011

İzlenme : 24.293

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık