Reklamları Kapat

Martin Lawrence Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Kaybedecek Bir Şey Yok 6.5/10
Türkçe DublajTür : Macera, Aksiyon Gösterim : 17 Eylül 1997 Imdb : 6.5 Yapım : 1997

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , , , ,

Orijinal İsim : Nothing to Lose

Ekranın oldukça sevilen karakterlerinden biri olan Tim Robbins (The Shawshank Redemption) ve Martin Lawrence (Bad Boys)’un beraber rol aldığı “Kaybedecek Bir Şey Yok”, 48 Saat filminin ardından en eğlenceli dostluk komedisi olarak gösteriliyor. Kötüye kullanılan bir trafik sıkışıklığı, problemli kimlikler ve yanlış hedefe karşı alınacak olan intikam, kargaşa ve gırgır dolu bir gece! IMDB’de 26.000 kişi tarafından 6.5 puanıyla değerlendirilmiş olan Kaybedecek Bir Şey Yok filmini izledikten sonra Karanlık Gerçek filmini izlemenizi öneriyoruz.

Fragman Filmi İzle

21.03.2013

İzlenme : 42.016

Sonra İzleFavorilere Ekle
Çılgın Dostlar 6.2/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Macera, Komedi Gösterim : 29 Aralık 2006 Imdb : 6.1 Yapım : 2006

Yönetmen : ,

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , , ,

Orijinal İsim : Open Season 1

Sony Pictures Animation’ın ilk uzun metrajlı animasyon aksiyon-macera komedisi “Open Season/Çılgın Dostlar” da, beklenmeyenler gerçekleşiyor. Vahşi doğada yaşama becerisini yitirmiş, evcil bir bozayı olan Boog (Martin Lawrence) bir deri bir kemik kalmış, hızlı mı hızlı konuşan geyik Elliot’la (Ashton Kutcher) tanışınca bütün dünyası alt üst olur. Elliot, Boog’u, park korucusunun garajdan bozma rahat evini terk etmeye ve açık havanın harika tadına bakmaya ikna edince, işler çabucak sarpa sarar. Av mevsiminin başlamasına üç gün kala ormana giren Boog ve Elliot hızla ortama ayak uydurmaya koyulurlar. İkilinin, orman sakinlerini, yaşam alanlarını geri almak üzere birleştirmeleri için el ele vermesi gerekmektedir!

Fragman Filmi İzle

21.03.2013

İzlenme : 50.232

Sonra İzleFavorilere Ekle
Çılgın Motorcular 6.0/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Komedi, Macera Gösterim : 27 Nisan 2007 Imdb : Yapım : 2009

Yönetmen : Orjinal İsim

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , , , , , ,

Orijinal İsim :

4 kişi normal hayatlarından sıkılmış vaziyettedirler. Yeni aktiviteler üretmek isterler. Bu 4 kişi tam bir çılgın motorcudur. Amerika’ya gitmek ve oradayken yaşayacakları özgürlüğü iple çekmektedirler. Bu kişiler motor koltuklarına değilde rahat zengin koltuklara alışkındırlar. Maceralarından tahmin edemeyecekleri şeylerle karşılaşacaklar, kendilerine güzel komedi ortamı yaratacaklar ve eğlencenin keyfini yaşayacaklardır. Bu çılgın fakat amatör motorcular, motosiklet çetisinin başı Del Fuegos ile kapıştıklarında acemilikleriyle onu yeterince eğlendirecektirler. İstedikleri bir plan yerine başka bir plan gerçekleşecektir.

Fragman Filmi İzle

14.01.2011

İzlenme : 12.566

Sonra İzleFavorilere Ekle
Çılgın İkili 2 – 6.2/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gerilim, Komedi, Macera, Polisiye, Suç Gösterim : 03 Ekim 2003 Imdb : Yapım : 2003

Yönetmen :

Senaryo : , , , ,

Oyuncular : , , , , , , , , ,

Orijinal İsim :

Martin Lawrence ve Will Smith “Bad Boys II / Çılgın İkili II”de nefes kesici ve aksiyon dolu bir macera için yapımcı Jerry Bruckheimer ve yönetmen Michael Bay’le tekrar bir aradalar.

Bu yeni macerada tehlikenin olduğu kadar kahkahanın da dozu artıyor. Miami narkotik bürosunun dedektifleri Detective Mike Lowrey (Will Smith) Detective Marcus Burnett (Lawrence) şehirdeki ecstasy akışını durdurmakla görevli ileri teknoloji donanımlı özel birlikte görev yaparken, bilmeyerek ölümcül bir komployu ortaya çıkarırlar. Bu komplonun başrol oyuncusu ise, yoluna çıkan herkesi öldürerek, şehrin yayılmakta olan uyuşturucu ticaretini kontrol etmeye ve suç imparatorluğunu genişletmeye kararlı bir uyuşturucu baronudur.

İşleri daha da kötü yapan şey, Marcus’un gizli görevde bir ajan olan güzel kızkardeşi Syd’in çapraz ateş altında kalarak, kahramanlarımızı yasaları çiğneme noktasına getirmesidir. İkilinin üstlendiği görev Mike ile Syd (Gabrielle Union) arasında romantik bir yakınlaşmanın başlamasıyla daha da karmaşık bir hâl alır. Bu durum karşısında aşırı korumacı ağabey Marcus’un aklı başından gider.

Ama Marcus ve Mike’ın Tapia’yı ele geçirebilmek için aralarındaki sorunları hâlletmeleri gerekmektedir. Hele bir de Syd’in kimliği açığa çıkma noktasına gelince, onu kurtarma görevi çılgın ikiliye düşer.

Fragman Filmi İzle

01.01.2011

İzlenme : 32.342

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık