Reklamları Kapat

Makenzie Vega Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Fender Bender (Dublaj+Altyazılı) 5.0/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Korku, Gerilim Gösterim : 23 Mayıs 2016 Imdb : 5.0 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Fender Bender

Küçük bir New Mexico kasabasında, ehliyetini yeni alan 17 yaşında bir liseli kız ilk trafik kazasına karışır. Fırtınalı gecenin ilerleyen saatlerinde, uzakta bir gece geçirmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan birkaç okul arkadaşıyla birlikte ıssız banliyö evine sığınır. Korkunç ve tuhaf bir seri katilse, ülkesinin yollarını paslı eski arabasıyla gezer ve bir sonraki masum kurbanını arar.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

11.02.2018

İzlenme : 5248

Sonra İzleFavorilere Ekle
Saldırı 6.3/10
Türkçe DublajTür : Suç, Dram, Gizem Gösterim : 20 Eylül 2014 Imdb : 6.3 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Assault

Sam Gleason, lise futbolunun oldukça önemsendiği bir kasabaya yeni taşınmıştır. Sam, takımdan bir kişiyi kendisine karşı saldırgan eylemlerde bulunmakla suçladığında ise ona kimse inanmayacaktır. Kendisinin bile hatırlamakta zorlandığı olay için Sam, insanların ona inanmları için bir yol bulmalıdır.

Fragman Filmi İzle

21.09.2015

İzlenme : 16652

Sonra İzleFavorilere Ekle
In the Land of Women 6.7/10

Carter Webb erotik öyküler yazan bir yazardır. Yazar, sevgilisinden ayrılmasından sonra, yaşadığı üzüntüyü unutabilmek için, büyükannesinin yanına gider. Komşuları olan Hardwicke ailesi ile iletişime geçen Carter, anne, genç kız ve küçük bir kızdan oluşan bu üç aile ferdinin ilişkisini değişime uğratacaktır.

Fragman Filmi İzle

19.02.2011

İzlenme : 46810

Sonra İzleFavorilere Ekle
Aile Babası 6.7/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Fantastik Gösterim : 09 Şubat 2001 Imdb : 6.7 Yapım : 2000

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , , , , , ,

Orijinal İsim : The Family Man

Nicolas Cage filmlerini izleyipte beğenmeyenlerin sayısının az olduğunu düşünüyorum. Usta bir aktör olan Nicolas Cage yıllardır sinema dünyasının unutulmaz bir ismi haline gelmiş ve dalında başarılı olmayı başarmıştır. Bundan onüç yıl önce Jack Campbell (Nicolas Cage) prestijli bir staj için Londra’ya gitmeye karar verdiğinde, aynı okuldan olan sevgilisi Kate’e (Téa Leoni) yalnızca bir yıl ayrı kalacakları sözünü verir.
Fakat bugün, bir yılbaşı gecesinde çok kazanan ve lüks içinde yaşayan güçlü bir Wall Street bekarı olan Jack için Kate sadece bir anı olmuştur. Jack, işinden evine dönerken uğradığı bir dükkanda kendisini dükkan sahibi ile bir sokak serserisi arasında yaşanan tartışmanın ortasında bulmaktadır. Bu durumun tatlıya bağlanmasına yardım ettikten sonra genç Cash’e (Don Cheadle) biraz öğüt verir. Fakat Cash de Jack’in değer yargılarını sorgulamaya başlamaktadır ardından Jack’ten “İstediğim her şeye sahibim” cevabını alır.
Jack, modaya uygun dizayn edilmiş şık ve kusursuz çatı katının güvenli duvarları arasında uyuyakalır ve…
New Jersey’deki bir yatak odasında Kate’in yanında uyanır. 13 yaş daha yaşlıdır ve uykulu olmasına rağman Kate’i hatırlıyor gibidir. Yan odada bir bebek ağlamakta, altı yaşında bir kız ise onu “Baba” diye çağırmaktadır. Fakat bu Jack’in karşılaşacağı sürprizler için sadece bir başlangıçtır.
Jack Campbell hayatta işten, başarıdan ve paradan daha önemli şeyler olamayacağını düşünen bir iş adamıdır. Hiç evlenmemiş ve aile kurmamıştır. Bir sabah uyandığında kendini 13 yıl öncesinde terkettiği kız arkadaşı ile evlenmiş ve 2 çocuğu olan bir aile babası olarak bulur. Yeniden eski iş hayatına dönmeye çalışırken aslında hayatın anlamının çok daha farklı olduğunu anlamaya başlar…
Not: 4 Ödül ve 6 Adaylık. Müzik: Danny Elfman

Fragman Filmi İzle

12.11.2010

İzlenme : 5310

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık