Reklamları Kapat

Laurent Lafitte Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Bir Numaralı Hayran 6.4/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Gerilim Gösterim : 2 Temmuz 2016 Imdb : 6.4 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Elle l’adore

Kocası ile anlaşamadığı için ondan boşanıp iki çocuğu ile yaşayan güzellik uzmanı bekar anne Muriel’in hikayesi. Muriel Muriel bütün hayatını şarkı ve hikayeler dinleyerek büyümüştür. Bu yüzden hikaye anlatmayı çok sever. Müzik dinlemeyi günün boş vakitlerinde dinlemeyi ihmal ve en sevdiği şarkıcı Vincent Lacroix’ı her fırsatta dinlemeye çalışır. Muriel bir gün kapısının çalınması ile kapıyı açtığında hayranı olduğu Vincent Lacroix’ı görünce şaşkınlık içinde kalır. Vincent Lacroix Muriel’dan yardıma ihtiyacı olduğunu ve ona yardımcı olup olamayacağını sorar. Bakalım sorudan sonra Muriel’i neler bekliyor. Cesar Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu dahil, iki dalda aday gösterilen yapımda aktris Jeanne Herry, ilk defa uzun metrajlı bir filmin kamera arkasında yer alıyor.

 

Fragman Filmi İzle

05.12.2017

İzlenme : 16.620

Sonra İzleFavorilere Ekle
O Kadın 7.3/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Gerilim Gösterim : 04 Kasım 2016 Imdb : 7.3 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Elle

Orta yaşlarını yaşayan Michèle görünüşte yıkılmaz bir kadındır. Başarılı bir şekilde yönettiği bir video oyunu şirketinin başındadır. Acımasız kurallarını iş hayatına olduğu gibi aşk hayatına da yansıttığı için kocasından ayrılmıştır ve bekar bir hayat sürmektedir. Ancak günün birinde Michèle’in hayatı kökünden değişir. Tanımadığı bir saldırgan tarafından evinde cinsel saldırıya uğraması Michèle’in hayatında yeni bir evreyi tetikler. Michèle’in yeni amacı bu kimliğini bilmediği adamı bulmaktır. Bu arayış zamanla hem kurban hem de saldırgan için her an kontrolden çıkabilecek bir kedi-fare oyununa dönüşür…
Not: 4 ödül ve 11 adaylık.

Fragman Filmi İzle

07.02.2017

İzlenme : 14.300

Sonra İzleFavorilere Ekle
Bumerang 6.4/10
Türkçe DublajTür : Dran Gösterim : 26 Ağustos 2015 Imdb : 6.4 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Boomerang

Antoine ve Agathe, annelerini henüz çocukken kaybetmiş iki kardeştir. Artık birer yetişkin olan iki kardeşten Antoine, annesiyle ilgili sorduğu sorulara cevap alamadıkça, ona dair bildiği gerçeklerden şüphe etmeye başlar. Araştırmaya koyulan Antoine daha derine indikçe annesinin ölümünün ardındaki gizemi aydınlatmaya adım adım yaklaşacaktır.

Fragman Filmi İzle

29.01.2016

İzlenme : 6.608

Sonra İzleFavorilere Ekle
Asteriks: Roma Sitesi 7.0/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Macera, Komedi, Aile Gösterim : 27 Şubat 2015 Imdb : 7.0 Yapım : 2014

Yönetmen : ,

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Astérix: Le domaine des dieux

Jules César, Gaulois şehrini romalı mülk sahiplerine yönelik evler yaparak çevrelemeye karar verir ve bu yerlere de Tanrılar bölgesi adını vermeyi planlamaktadır. Bu yapılanmanın amacı oradaki halkı medenileştirerek onları güçlerini aldıkları yerden yani ormandan uzaklaştırarak ona direnen son bölgeyi de ele geçirmektir. Şehirlilerin buna karşı çıkması ve inşaatı durdurmaya çalışmaısna rağmen ilk bina yapılır. Yeni mülk sahipleri taşınmaya başlarlar. Burada ikamet eden romalılar arada sırada kasabaya giderek diğerlerinin de bu binalarla ilgili fikrini değiştirmeye başlarlar. Fakat sadece lAbraracourcix, Panoramix, Astérix ve Obélix tehlikenin farkındalardır.
Not: 1 ödül adaylığı

Fragman Filmi İzle

19.09.2015

İzlenme : 24.790

Sonra İzleFavorilere Ekle
Bu Nasıl Boşanma 6.1/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Romantik Gösterim : 4 Şubat 2015 Imdb : 6.1 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Papa ou maman

İyi birer kariyer sahibi olan Florence ve Vincent Lorey çifti, boşanmaya ve kendi hayatlarını yaşamaya karar verirler. Ancak her ikisi de çocukların velayetini alma konusunda niyetli değildir.

Fragman Filmi İzle

01.08.2015

İzlenme : 15.223

Sonra İzleFavorilere Ekle
Parlak Günlere Doğru 6.3/10
Türkçe DublajTür : Romantik Gösterim : 12 Haziran 2013 Imdb : 6.3 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Les beaux jours

Caroline, emekli olduktan hemen sonra hayatının aşkı ile tanışır.
Yeni emekli diş hekimi Caroline (Fanny Ardant), halen en yakın arkadaşını kaybetmenin şokunu üzerinden atamamıştır. Kızları, onu Les Beaux Jours adında, emeklilerin dikiş, masa tenisi ve bilgisayar dersleri ile uğraştığı bir enstitüye gönderir. Burada kendinden 20 yaş küçük Julien ile tanışır ve emeklilik hayatını tepetaklak eden tutkulu bir ilişkiye başlar.

Fragman Filmi İzle

17.12.2013

İzlenme : 33.707

Sonra İzleFavorilere Ekle
Zoraki İkili 5.8/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Aksiyon, Suç Gösterim : 03 Mayıs 2013 Imdb : 5.8 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : De l’autre côté du périph

Eponine Chaligny’nin cesedinin bulunması ile birlikte olaylar başlar… Jean-Éric Chaligny’nin karısı olan Eponinen oldukça aktif ve farklı işlerle uğraşan sosyal bir insan olarak bilinmektedir. Eponine uzun bir süredir karmaşık olaylar ile baş etmeye çalışmaktadır ve bu karışık durumların onun ölümüne neden olduğu düşünülmektedir. Cinayet masası amiri ve finans bölümü polisinin yolları da bu cinayet ile birlikte kesişecek ve farklı bir hikaye ortaya çıakcaktır.

Fragman Filmi İzle

13.09.2013

İzlenme : 41.558

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık