Reklamları Kapat

Laura Vandervoort Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Testere 8: Jigsaw Efsanesi (Altyazılı) 6.0/10

Sinema tarihinin en uzun soluklu Cadılar Bayramı eğlencesi olma konusunda emin adımlarla ilerleyen Testere serisi, yaklaşık 7 senelik bir aranın ardından, adeta yeni albümü merakla beklenen bir rock grubu gibi sevenlerine geri döndü! Peki uzun soluklu tarihinde sekizinci hikayesini deviren serinin kondisyonundan ne haber dersiniz? James Wan’ı daha kariyerinin başındayken, korku – gerilim arenasının en iddialı ve maharetli isimlerinden biri haline getirerek, kestirme yoldan devler ligine taşıyan, onu tür sinemasının süperstarlarından biri haline getiren ilk Testere filminin üzerinden dile kolay tam 13 koca sene geçti!
Film gelecek olursak; Şehir, birbiri ardına ortaya çıkmaya başlayan cesetlerle sarsılmaktadır. Şehrin farklı noktalarında bulunan bu cesetlerin hepsi birbirinden acımasız ve incelikli yöntemlerle öldürülmüştür. Araştırma derinleştikçe bütün kanıtlar tek bir kişiyi işaret etmeye başlar: John Kramer. Ancak bu imkansızdır, zira “Testere” olarak tanınan Kramer 15 yılı aşkın süre önce ölmüştür…
8. devam halkasının yönetmen koltuğunda, seride ilk kez görev alacak olan Michael Spierig ve Peter Spierig ikilisi otururken, filmin senaryosunda Pete Goldfinger & Josh Stolberg imzası bulunuyor. “Testere: Jigsaw Efsanesi”nin talihsiz kurbanları arasında ise Laura Vandervoort, Hannah Anderson, Mandela Van Peebles, Brittany Allen, Callum Keith Rennie, Matt Passmore, Hannah Emily Anderson, Josiah Black, Shaquan Lewis, Michael Boisvert gibi isimler bulunuyor.

Fragman Filmi İzle

10.01.2018

İzlenme : 30.466

Sonra İzleFavorilere Ekle
Hasar – Damage 5.6/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Dram Gösterim : 13 Aralık 2009 Imdb : 5.6 Yapım : 2009

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Filmin başkarakterine yer almakta olan Steve, hapishanede bir mahkumdur. Şartlı bir şekilde aniden hapishane hayatına veda etmek zorunda kalmakta olan Steve’i, dışarıda hapishaneden daha rahat bir hayat beklemeyecektir. Bunun sebebi yaşadığı geçim sıkıntısıdır. Bu sıkıntıyı aşmak için sokak dövüşlerine girmek mecburiyetinde kalır.

Fragman Filmi İzle

09.02.2013

İzlenme : 30.032

Sonra İzleFavorilere Ekle
Maviliklere Doğru 2: Kayalık – 4.6/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gerilim Gösterim : 21 Nisan 2009 Imdb : 4.6 Yapım : 2009

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Okyanusta bir maceraya hazır mısınız?
Dalgıç çift Sebastion ve Dani ile okyanusun derinliklerinde heyecanlı bir macera yaşamaya hazır mısınız?
Cesur çiftimiz büyük bir para karşılığında su altında yol göstermeleri ve yardım etmeleri için iki kişi tarafından tutulurlar ve bilmeden kendilerini heyecanlı bir maceranın içinde bulurlar.

Fragman Filmi İzle

26.06.2012

İzlenme : 30.362

Sonra İzleFavorilere Ekle
Gözcü 7.2/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gerilim, Suç Gösterim : 01 Eylül 2007 Imdb : Yapım : 2007

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , , , , , , , , ,

Orijinal İsim :

8 oscar adaylığı ve 1 oscar ödülü olan bir film… Chris Pratt (Joseph Gordon-Levitt) umut vadeden bir atlettir. Taki trajik bir kaza geçirene kadar… Kazanın etkisi onun psikolojisini tamamen bozmuştur. Hayata tekrar olumlu bakabilmesi için birtakım hobiler üretmesi gerekir. Normal yaşam sürmeye devam etmek için bir bankada hademe olarak işe girer. Daha sonra kendisini planı daha önceden yapılmış bir soygunun ortasında bulur.

Fragman Filmi İzle

26.01.2011

İzlenme : 13.121

Sonra İzleFavorilere Ekle
Damage (Altyazılı) 5.8/10
Türk YapımıTür : Aksiyon Gösterim : Bilinmiyor filmizlesene.com.tr Puanı Imdb : Yapım : 2009

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim :

Steve hapisten şartlı tahliye ile çıkar ve önemli sebeblerden dolayı bir miktar paraya ihtiyacı vardır. Bunun için yasak olan sokak dövüşlerine katılır. Mükemmel bir dövüş sanatı yer alması yanı sıra izleyiciye verilen mesajda çok açık. Bu tarz filmleri seven kişiler kesinlikle izlemeli, emin olun film 1 saat 40 dakika ama 5 saat olsa bile sıkılmadan izleyebileceğiniz bir tarzda…

Fragman Filmi İzle

25.04.2010

İzlenme : 5.774

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık